10 نمایش HBO که ضعیف پیر شدند


HBO شبکه ای است که به خاطر سریال های پیشگامانه اش شناخته شده است سوپرانوها و سیم که برای همیشه رسانه را تغییر داد و عصر طلایی تلویزیون را آغاز کرد. اما هر چیزی که HBO لمس می کند طلا نیست. اگرچه بسیار کمتر از سایر شبکه‌های بزرگ، HBO چند برنامه در کاتالوگ خود دارد که در طول سال‌ها به دلیل پیری ضعیف مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.


مطالب مرتبط: 10 نمایش دیزنی که ضعیف پیر شدند

دلایل زیادی برای پیر نشدن یک برنامه تلویزیونی وجود دارد، از پخش طولانی مدت و افت کیفیت گرفته تا پایان ناامیدکننده، اما معمولاً به این دلیل است که این برنامه با استانداردهای امروزی منسوخ شده است. اکنون با نگاهی به این نمایش‌های قدیمی‌تر، متوجه می‌شوید که آن‌ها برای شروع هرگز واقعاً خوب نبودند.

10 وینیل علیرغم داشتن تمام ساخته های یک نمایش عالی کوتاهی کرد

بر روی کاغذ، وینیل نمایشی بود که هرگز نباید شکست می خورد. در دهه 1970 اتفاق افتاد و حول محور یک تهیه کننده رکورد بود که سعی می کرد در یک فرهنگ در حال تغییر مرتبط باقی بماند. در حالی که پیش‌فرض به اندازه کافی جالب به نظر می‌رسید، چیزی که واقعاً باعث می‌شد این نمایش یک موفقیت مطمئن به نظر برسد استعداد پشت دوربین بود که شامل کارگردان افسانه‌ای مارتین اسکورسیزی، خالق امپراتوری بورد واکترنس وینتر، و حتی میک جگر، رهبر گروه رولینگ استونز.

با این حال، این سریال یک شکست بزرگ بود که پس از یک فصل لغو شد و با بودجه 100 میلیون دلاری، بزرگترین شکست شبکه است. در طول سال‌ها، این نمایش ثابت کرده است که HBO بسیار محبوب آن را از پلتفرم‌های خود حذف کرده است.

9 Sex And The City عالی شروع شد، اما تبدیل به یک تقلید از خودش شد

چه زمانی جنسیت و شهر اولین بار در HBO نمایش داده شد، یک موفقیت بزرگ بود که مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و تا به امروز یکی از محبوب ترین و طولانی ترین برنامه های این شبکه باقی مانده است. این فیلم زندگی چهار زن ساکن شهر نیویورک را دنبال می کند و در مورد مسائل اجتماعی مانند جنسیت، هرزگی و زنانگی بحث می کند.

SATCبزرگ‌ترین عیب این است که بیشتر از چیزی که احتمالاً باید ادامه داشت. کیفیت نمایش در فصل های بعدی به شدت کاهش یافت تا جایی که به نظر می رسید یک تقلید از خودش باشد. اخیراً، نمایش به دلیل عدم بازنمایی و نظرات شخصیت‌های خاص که با استانداردهای امروزی به‌عنوان همجنس‌گرا هراسی و بی‌حساس نژادی شناخته می‌شوند، مورد انتقاد قرار گرفته است.

8 «ذهن مرد متاهل» یک ضربه ارزان قیمت از جنس و شهر بود

HBO شبکه ای است که مجبور نیست از مقررات FCC پیروی کند، که اجازه می دهد محتوای آن بسیار بالغ تر از شبکه های کابلی باشد. اما فقط به این دلیل که آنها می توانند بمب های اف اف بیشتری پرتاب کنند، لزوماً به این معنی نیست که نمایش های آنها خوب خواهد بود. همانطور که در مورد ذهن مرد متاهل، که به دلیل توهین بیش از حد مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

مطالب مرتبط: 10 فیلم کپی که بهتر از آن چیزی هستند که در حال پاره کردن هستند

داستان، در مورد چالش های زندگی زناشویی مدرن از منظر مردانه، دائماً با آن مقایسه می شد جنسیت و شهر اما بدون هیچ یک از آنچه که دومی را محبوب کرده است. در حال حاضر 18 درصد در Rotten Tomatoes را در اختیار دارد و از آن زمان به دلیل تصویر منفی خود از زنان، جنسیت گرا نامیده می شود.

7 بازی تاج و تخت با پایان خود طرفداران را ناامید کرد

روزی روزگاری، بازی تاج و تخت به عنوان یکی از بهترین نمایش های تمام دوران مورد ستایش قرار گرفت، اما با پخش فصل آخر آن و از بین رفتن پدیده جهانی، همه چیز تغییر کرد. طرفداران سریال آنقدر از فصل آخر ناراحت بودند که نزدیک به 2 میلیون نفر طوماری را امضا کردند تا HBO آن را بازسازی کند.

یکی دو فصل اول از بازی تاج و تخت هنوز هم شاهکارهای باورنکردنی تلویزیون بر خلاف هر چیزی که قبل از آن وجود داشته است، اما متأسفانه، فصل گذشته شهرت کلی سریال را تخریب کرد. اکنون، پس از گذشت چند سال، طرفداران به این نکته اشاره کرده اند که کیفیت سریال در واقع مدت ها قبل از آخرین فصل آن در حال کاهش بوده است و باعث شده است که حتی بدتر از آنچه که قبلا بوده، پیر شود.

6 Hello Ladies برای لذت بردن خیلی خفن است

سلام خانم ها یک کمدی است که در آن استفن مرچنت در نقش یک انگلیسی ناتوان از نظر اجتماعی زندگی می کند که در لس آنجلس زندگی می کند و به دنبال یافتن زن رویاهای خود است. در حالی که این سریال در سال‌های اخیر طرفداران کمی داشته است، اکثر مردم طنز این سریال را بسیار ترسناک می‌دانستند.

مطالب مرتبط: 10 فیلم شرور که ضعیف پیر شدند

با نگاهی به سریال، به راحتی می توان دلیل آن را فهمید سلام خانم ها تنها پس از یک فصل لغو شد. هر قسمت بسیار تکراری و قابل پیش بینی بود. شوخی در حال اجرا که در آن شخصیت مرچنت خود را در مقابل زنان خجالت می‌کشد، خنده‌دار نبود، اما تماشای آن دردناک بود. این نمایش ثابت کرده است که یکی از معدود گام‌های اشتباه برای HBO و ناامیدی از سوی Merchant معمولاً بامزه است.

5 اتاق خبر در پایان بیش از حد موعظه شد

آرون سورکین یکی از بزرگترین نویسندگانی است که امروز کار می‌کند، اما حتی او نیز شکست‌هایی داشته است. نمایش او، اتاق خبرسریالی که وقایع پشت صحنه یک کانال خبری تخیلی را روایت می کند، با یک چیز درگیر شد. خود سورکین در حالی که بازی در نمایش فوق‌العاده است، نوشته‌های سورکین از خود راضی و خودخواهانه جلوه می‌کنند تا جایی که لذت‌بخش نمی‌شوند.

این نمایش احساس می‌کند که صرفاً برای انتقاد از کسانی ساخته شده است که از نظر سیاسی با او موافق نیستند، که اگر خوب اجرا شود خوب است، اما متأسفانه اکثریت آن احساس می‌کند که سورکین از یک جعبه صابون سر مخاطب فریاد می‌زند. از زمان لغو، این سریال اغلب توسط منتقدان به عنوان یکی از بدترین برنامه های HBO در نظر گرفته شده است.

4 دختر مدرسه خصوصی جیمی یک اسپین آف غیر ضروری بود

جامی: دختر مدرسه خصوصی یک اسپین آف از ارتفاعات تابستانی بالا و جیمی کینگ را دنبال می کند، شخصیتی که توسط کمدین استرالیایی کریس لیلی، در هفته های آخر دبیرستان خلق شده است. این نمایش به‌عنوان یک گام پایین‌تر از نسخه‌ی قبلی‌اش دیده می‌شد که تک‌بعدی به نظر می‌رسد و ثابت می‌کند که گاهی شخصیت‌های جانبی باید به عنوان شخصیت‌های فرعی باقی بمانند.

مطالب مرتبط: 10 فیلم انیمیشنی که پیری ضعیفی دارند

از زمان انتشار آن، جامی: دختر مدرسه خصوصی به خاطر طنز جنجالی اش که سعی در تمسخر ناتوانی های ذهنی، همجنس گرایی، سوء استفاده جنسی و نژاد داشت، مورد انتقاد قرار گرفته است. همانطور که می توان تصور کرد، جوک ها به خصوص با استانداردهای امروزی بسیار توهین آمیز و بی مزه به نظر می رسند.

3 جان اهل سینسیناتی یکی از بزرگ‌ترین افراد HBO بود

بیشتر نمایش هایی که سن ضعیفی داشتند در یک مقطع زمانی تا حدودی محبوب بودند، اما جان از سینسیناتی عملاً از همان ابتدا مورد نفرت همه قرار گرفت و از آن زمان به عنوان یکی از بدترین سریال هایی که HBO ساخته است، شهرت پیدا کرد. در بررسی خود برای بوستون گلوب، متیو گیلبرت نوشت، “[its] مانند نشستن در یک نمایش بد در یک تئاتر کوچک تجربی“، و این یکی از زیباترهاست.

جان از سینسیناتی حول خانواده ای ناکارآمد که در مقابل جامعه موج سواری امپریال بیچ، کالیفرنیا قرار دارد. بزرگترین شکایت این بود که نمایش بیش از حد تلاش کرد تا عمیق و عمیق باشد و در عوض آنقدر مبهم و غیر جالب بود که تماشای آن تقریبا غیرممکن بود.

2 لویی خوش شانس به جای خنده دار به عنوان پست ظاهر شد

شبیه به ذهن مرد متاهل، لویی خوش شانس آنها از این واقعیت استفاده کردند که مجبور نبودند خود را به اندازه کابل سانسور کنند، اما آنچه به عنوان طنز ارائه می شد واقعاً به نظر خام می رسید. نمایش این اشتباه را مرتکب می شود که فکر می کند کثیف و بی ادبانه به نوعی خنده دار است.

مطالب مرتبط: 8 سریال کمدی که پیری ضعیفی داشتند

مقدمه حول محور لویی و خانواده‌اش بود و سعی می‌کرد به موضوعات تابو مانند نژاد و جنسیت «مقابله» بپردازد، اما ظاهراً بد سلیقه و قدیمی است. علاوه بر این، خالق سریال، لوئیس سی‌کی یکی از مردانی بود که در جریان جنبش #MeToo به سوء رفتار جنسی متهم شد، که باعث پیری ضعیف سریال نیز شده است.

1 اطرافیان همیشه مشکل ساز بوده اند

شاید هیچ سریال دیگری نمونه ای از یک برنامه تلویزیونی باشد که به اندازه کافی پیر نمی شود اطرافیان. زمانی که این برنامه برای اولین بار پخش شد، بسیار محبوب بود، اما آنهایی که از نسل جوان هستند، این برنامه را به خاطر پر بودن از طنز جنسی و همجنسگرا هراسی که قدیمی و توهین آمیز است، مورد انتقاد قرار دادند.

این سریال در مورد یک بازیگر جوان و دوستانش است که سعی می کنند در هالیوود بسازند و هر شخصیت یک آدم تند و تیز است که با زنان مانند وسایل دور ریختنی رفتار می کند. اما جایی که یک نمایش مانند سوپرانوها از شخصیت هایش انتقاد می کند که آدم های وحشتناکی هستند، اطرافیان آنها را تجلیل می کند. خالق سریال فرهنگ رایانه شخصی را به دلیل پیری ضعیف آن سرزنش کرده است، اما شاید به این دلیل است که نمایش هرگز برای شروع آنقدر خوب نبود.

بعدی: 10 نظریه طرفداران خانه اژدها که منطقی هستند

برای خواندن ضربه بزنید
10 بازی مبارزه ای عالی که همه وجودشان را فراموش کرده بودند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.