10 نمایش برای تماشای اگر دوست دارید تئوری انفجار بزرگ


نظریه انفجار بزرگ دوازده فصل و 279 قسمت پخش شد و میلیون ها بیننده برای خود به ارمغان آورد. اگرچه برخی از طرفداران این نمایش را دوست نداشتند، نظریه انفجار بزرگ موفقيت انتقادي متوسطي را به دست آورد. این کمدی، حتی پس از پایان نمایش، هنوز هم طرفداران زیادی دارد.


مطالب مرتبط: 10 جوک تئوری بیگ بنگ که امروز واقعاً قابل اجرا نیستند

با این حال، تنها تعداد دفعاتی وجود دارد که یک فرد می تواند همان قسمت ها را دوباره تماشا کند. در نتیجه، نظریه انفجار بزرگ طرفداران به دنبال محتوای تازه برای لذت بردن هستند. خوشبختانه، نمایش های زیادی وجود دارد، کمدی های کمدی یا موارد دیگر، که باید لذت بخش باشند نظریه انفجار بزرگ طرفداران

به روز شده در 19 سپتامبر 2022 توسط سامانتا مک فی:اگرچه The Big Bang Theory در سال 2019 به پایان رسید، این کمدی کماکان محبوب است. به این ترتیب، طرفدارانی که از طنز، خط داستانی و ارجاعات فرهنگ پاپ The Big Bang Theory لذت بردند، می توانند از چندین نمایش مشابه لذت ببرند.

10 IT Crowd

6 فصل، 25 قسمت

IT Crowd در نظر گرفته شده است نظریه انفجار بزرگپسر عموی ماوراء اقیانوس اطلس، علیرغم اینکه در یک دفتر قرار دارد. این بخش از بخش فناوری اطلاعات شرکت بین المللی صنایع رینهولم پیروی می کند. بازیگران شخصیت های عجیب و غریب شامل خزه خجالتی، دلقک کلاس روی، و مدیر بی دانش آنها، جن، هستند.

این نمایش زمینی مشابه را پوشش می دهد نظریه انفجار بزرگ. برخی از قسمت‌ها مشکلات بازیگران اصلی در موقعیت‌های اجتماعی را به تفصیل شرح می‌دهند، اما با بسیاری از خطوط داستانی آن لحن پوچ‌تری به خود می‌گیرد. IT Crowd به دلیل قدردانی آن از “فرهنگ نرد” مورد ستایش قرار گرفت، زیرا توسط افرادی نوشته شده است که به چیزهای مشابه شخصیت ها اهمیت می دهند. نظریه انفجار بزرگ با این حال، نویسندگان اعتراف کردند که فرهنگ پاپ، «فرهنگ خجالتی» و عناصر علم خارج از چرخ‌خانه‌شان بود.

9 کیمی اشمیت نشکن

4 فصل، 52 قسمت

یکی از برنامه های اولیه که نتفلیکس را به عنوان تولید کننده محتوا روی نقشه قرار داد، کیمی اشمیت نشکن زنی را دنبال می کند که از یک فرقه روز قیامت نجات یافته است. شخصیت اصلی پس از دور شدن از مکانی که ضربه روحی اش رخ داده است، تلاش می کند تا در جامعه ادغام شود.

مطالب مرتبط: 5 کمدی که آنقدرها که به یاد می آورید خوب نیستند (و 5 تایی که هنوز پابرجا هستند)

کشمکش‌هایی که کیمی همیشه شاداب با جامعه دارد، بازتاب مبارزات شلدون کوپر است، اگرچه منتقدان معمولاً تصویر کیمی را ترجیح می‌دهند. در نهایت، این دو همچنین این پیام مهم را به اشتراک می‌گذارند که افراد غیرعادی را نباید مورد تمسخر یا قضاوت قرار داد، بلکه باید از آنها قدردانی کرد.

8 کوتوله سرخ

12 فصل، 74 قسمت

کوتوله سرخ نمایشی عجیب، خنده دار و بدبینانه است که مورد علاقه مردم بریتانیا است. کوتوله سرخ خدمه غیرمعمول یک کشتی معدنی در آینده دور را دنبال می کند، از جمله هولوگرام، یک انسان نما گربه سان، یک ربات و احتمالا آخرین انسان زنده.

این نمایش ماجراجویی‌های جدا شده خدمه را در فضا دنبال می‌کند، در حالی که تلاش می‌کنند از پس آن برآیند، انسان‌های دیگر را پیدا کنند و با حضور یکدیگر مقابله کنند. کوتوله سرخ بسیاری از دعواهای آشنای دیگر کمدی ها، از جمله نظریه انفجار بزرگ. با اشاره های فراوان به سایر خواص محبوب، مطمئناً کسانی را که دوست داشتند خوشحال می کند نظریه انفجار بزرگمراجع ثابت

7 مکان خوب

4 فصل، 53 قسمت

نمایشی به ظاهر بسیار متفاوت از نظریه انفجار بزرگ، مکان خوب چهار مرد مرده را دنبال می‌کند که سعی می‌کنند در زندگی پس از مرگ به ظاهر بت‌نیکی که در آن قرار دارند، مستقر شوند.

فرضیه دور از ورود گروهی از دوستان به علم و حوادث ناگوار اجتماعی در آپارتمان هایشان است، اما مکان خوب داستانی را روایت می کند که در آن به هوش هر شخصیت نیاز است. این یک موضوع تکراری در هر دو است مکان خوب و نظریه انفجار بزرگ.

6 سیلیکون ولی

6 فصل، 53 قسمت

از آن زمان تاکنون جامعه راه درازی را پیموده است نظریه انفجار بزرگ اولین بار پخش شد اگرچه این نمایش با آثاری مانند ایلان ماسک به فرهنگ پاپ گرایش دارد، اما با این وجود، منشا آن در سال 2008 متوقف شده است. نظریه انفجار بزرگ قبل از اینکه شرکت‌های فناوری به آن‌هایی که امروز هستند و دارایی‌هایی مانند آن هستند تبدیل شوند پخش شد بازی تاج و تخت و دنیای سینمایی مارول باعث شد تا علایق “نژادی” جالب باشد.

مطالب مرتبط: 10 واقعیت خشن از یک شخصیت کمدی کمدی

سیلیکون ولی کاملا به روز است. کمدی کمدی شخصیت‌های شیک‌تر و اجتماعی‌تر را دنبال می‌کند که تلاش می‌کنند در دنیای تجاری بی‌نظیر فناوری بزرگ کالیفرنیا حرکت کنند. بسیاری از منتقدان و طرفداران شباهت هایی بین آنها پیدا کردند نظریه انفجار بزرگ و سیلیکون ولی، بنابراین دومی برای طرفداران اولی عالی است.

5 چگونه مادرت را ملاقات کردم

9 فصل، 208 قسمت

در کنار داستان های علمی شناخته شده اش، نظریه انفجار بزرگ اساساً زندگی هفت نفر را در حین پیری، بلوغ و انتخاب زندگی می گوید. خطوط داستانی شامل روابط جدید، پیشرفت های شغلی، تصمیم به ازدواج و بزرگ کردن فرزندان و غلبه بر شیاطین شخصی است.

چگونه مادرت را ملاقات کردم فاقد عناصر علمی از نظریه انفجار بزرگ. در عوض، شخصیت‌های آن معماران، مجریان اخبار و دیگر حرفه‌های غیر STEM هستند. چگونه مادرت را ملاقات کردم همچنین داستان های مشابهی را در مورد تغییرات زندگی افراد در زمان بلوغ و چگونگی تأثیر آن بر دوستی ها و روابط آنها بیان می کند.

4 ریک و مورتی

6 فصل، 53 قسمت

کمدی شبیه به نظریه انفجار بزرگ، ریک و مورتی یک دانشمند بدبین و بدبین به نام ریک سانچز و ماجراهای علمی تخیلی او با نوه اش مورتی را دنبال می کند. در ریک و شلدون سایه هایی از یک شخصیت وجود دارد، زیرا هر دو متقاعد شده اند که باهوش ترین فرد اطراف هستند.

شلدون و ریک نیز مستعد آسیب رساندن ناخواسته یا ناخواسته به اطرافیان خود هستند. در مسیری مشابه به نظریه انفجار بزرگ، ریک و مورتی همچنین خط داستانی خود را بین پرداختن به ماجراهای علمی و داستان های پایه ای تر که با خانواده و دوستان سروکار دارند ترکیب می کند.

3 پیشتازان فضا

3 فصل، 79 قسمت

از تمام خواص ذکر شده در نظریه انفجار بزرگ، پیشتازان فضا به غیر از دی سی کامیکس، احتمالاً ثابت‌ترین و با محبت سر تکان داد. این دو نمایش که یک داستان علمی تخیلی مغزی و اپیزودیک هستند، فرمت های بسیار متفاوتی دارند.

مطالب مرتبط: 10 نمایش علمی تخیلی که سن ضعیفی دارند

با وجود تفاوت های زیاد، طرفداران نظریه انفجار بزرگ بدون شک می تواند قدردانی کند پیشتازان فضا به دلیل داستان سرایی عمیق، شخصیت های نمادین و تأثیر عظیمی که بر ویژگی های علمی تخیلی آینده داشته است. پیشتازان فضا به یک فرنچایز بزرگ تبدیل شده است که مورد علاقه شخصیت های فیلم قرار گرفت نظریه انفجار بزرگ.

2 شلدون جوان

5 فصل، 105 قسمت

هیچ اسپین آف دیگری از نظریه انفجار بزرگ هنوز اعلام شده است، ترک شلدون جوان به عنوان تنها. پیش درآمد به شرح دوران کودکی عجیب شلدون کوپر در تگزاس، سر و کار داشتن با خانواده غیرعلمی او و حضور در دبیرستان چندین سال زودتر است.

شلدون جوان جدا از نظریه انفجار بزرگبه غیر از اینکه جیم پارسونز در شخصیت به عنوان شلدون مسن‌تر روایت می‌کند. با این حال، شلدون جوان بسیاری از موضوعات مشابه را لمس می کند و شامل فراخوان هایی برای نمایش است، مانند مونتاژی از تمام بازیگران اصلی در دوران کودکی.

1 فوتوراما

7 فصل، 140 قسمت

تعجبی ندارد که طرفداران نظریه انفجار بزرگ اغلب طرفداران فانتزی و علمی تخیلی هستند، به این معنی که آنها با بسیاری از شخصیت های اصلی نمایش علایق مشترک دارند. فوتوراما کمدی بی‌نقص را با محیط علمی تخیلی پرکاربرد ترکیب می‌کند که بدون صرف نظر از طنز، جهانی جالب خلق می‌کند.

تفاوت این دو نمایش در سبک طنز آنهاست. در حالی که هر دو دارای طنز بین فردی زیادی هستند، فوتوراما طبق سلیقه خالق آن، مت گرونینگ، به احتمال زیاد به طنز فرو می رود. فوتوراما از محیط آینده نگر برای هجو جامعه مدرن استفاده می کند.

بعدی: 10 بهترین قسمت از تئوری بیگ بنگ برای تماشای مجدد

برای خواندن ضربه بزنید
10 روشی که ارباب حلقه ها بد پیر شده است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.