10 باحال ترین شرور انتقام جویان


انتقام جویان قدرتمندترین قهرمانان زمین هستند و از سیاره در برابر تبهکاران خطرناک دفاع می کنند. دشمنان تیم طیف وسیعی از سطوح قدرت و انگیزه را دارند، اما همه آنها چیزهای متفاوتی را به میز می آورند و گروه را به روش های مختلف به چالش می کشند. با این حال، همه آنتاگونیست‌ها یکسان خلق نمی‌شوند، و چیزی که شرورها را متمایز می‌کند این است که چقدر باحال هستند. برخی از دشمنان انتقام جویان آن عامل «آن» را دارند و برخی دیگر ندارند.


مطالب مرتبط: 10 فهرست قوی ترین انتقام جویان، رتبه بندی شده

برخی از آنتاگونیست های انتقام جویان A-listers هستند که همه آنها را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر کمتر شناخته شده هستند اما این مزیت را دارند که به طرز مضحکی باحال هستند. این افراد شرور هر بار که سر می‌زنند می‌درخشند و خوانندگان را مجبور می‌کنند تا صفحات کتاب‌های مصور را ورق بزنند.

10 خدمه ویرانگر دسته ای از کبودهای مدرسه قدیمی است

خدمه Wrecking قرار نیست دنیا را تصاحب کنند. آنها فقط می خواهند پول دریافت کنند و در حالی که در حال انجام آن هستند کمی لگد بزنند، به همین دلیل است که آنها بسیار باحال هستند. Wrecker، Piledriver، Thunderball و Bulldozer فقط یک دسته از افراد فوق العاده قوی و بادوام هستند که می توانند انتقام جویان را به دلیل توقف مداوم جنایات خود شکست دهند. آنها سرسپردگان فوق العاده ای هستند که جذابیت آنهاست.

خدمه Wrecking کبودی های قدیمی یقه آبی هستند. آنها برای پول و یک دستور جانبی انتقام در آن هستند. آنها شرورهای پیچیده ای نیستند، اما هر بار که ظاهر می شوند، طرفداران می دانند که اکشن های سختی را دریافت خواهند کرد، و هیچ چیز جالب تر از این وجود ندارد.

9 مورگان لی فی مانند تعداد کمی از افراد دیگر تیم را به چالش کشیده است

اسطوره آرتورین اساس بسیاری از داستان ها است، بنابراین مناسب است که در جهان مارول خونریزی وجود داشته باشد. مورگان لی فی سال ها با اونجرز مبارزه کرده است. جادوگر شیطانی به اندازه کافی قدرتمند است که از طریق حجاب زمان حرکت کند، دشمنان خود را به سوی خود بیاورد یا نبرد را از خانه خود در گذشته های دور به زمان حال برساند.

مورگان یک شرور است که همه کارت ها را در اختیار دارد. او قدرتمند و جالب است و نبردهای او در برابر قهرمانان همیشه جذاب است. او بارها تیم را به محدودیت‌های خود رسانده و آن‌ها را در موقعیت‌هایی قرار داده است که قبلاً هرگز با آن‌ها مواجه نشده‌اند.

8 جسارت بارون زمو جالبترین ویژگی اوست

زمانی که زمو بزرگ، هاینریش، درگذشت، بارون زمو کینه پدرش را از انتقام جویان گرفت. Zemo با در دست گرفتن فرمان Masters of Evil، انتقام جویان را با شکست ویرانگری مواجه کرد، مقر آنها را تصاحب کرد، اعضای تیم را وحشیانه کرد و دید انتقام جویان را در مورد خود شکست ناپذیر شکست.

مطالب مرتبط: 10 ضعیف ترین انتقام جویان و نحوه مشارکت آنها

طرح Zemo با Thunderbolts بی عیب و نقص بود و ثابت کرد که چرا Zemo یک شرور باحال است: او جسور است. زمو فقط هوش و نقشه های خود را دارد و همین برای او کافی است تا مدام انتقام جویان را به چالش بکشد.

7 ثانوس پسر بد دارد باحال

ثانوس همیشه هر زمان که ظاهر می شود یک چالش جدی برای انتقام جویان است. تانوس اغلب با انتقام‌جویان مبارزه نمی‌کند – او برای کل جامعه قهرمانان یک شرور است – اما وقتی این کار را می‌کند، همیشه یک موقعیت به یاد ماندنی است. تانوس همیشه باحال بوده است، زیرا او در نهایت پسر بد است. مانند هر پسر بدی، او یک رگه پوچ گرایانه دارد که ناشی از آسیب دیده شدن در گذشته است.

تانوس اساسا خواننده اصلی یک گروه ایمو است، با این تفاوت که او قدرت تحقق فانتزی های مخرب خود را دارد. او یک ستاره راک با قدرت کیهانی است که مسائل خود را در جهان مطرح می کند. به همین دلیل است که برند خاص او برای بسیاری از خوانندگان جذاب است.

6 گریم ریپر برای مردن خیلی جالب است

گریم ریپر هم به این دلیل که افراد زیادی را کشته است و هم به این دلیل که نمی تواند مرده بماند، به همان اندازه عمل کرده است. برادر مرد شگفت انگیز، قدرت های محدود گریم ریپر شامل داس انرژی و برخی توانایی های نکرومانتیک است. با این حال، او هنوز هم توانسته سال‌ها انتقام‌جویان را به وحشت بیاندازد.

گریم ریپر رقابت خواهر و برادری را به سطح بالاتری رسانده است. او می‌خواهد مرد شگفت‌انگیز و دوستانش را نابود کند و اجازه نمی‌دهد کسی مانعش شود. او هر کاری از دستش برمی‌آید انجام داده است تا مطمئن شود هیچ چیز جلوی او را نمی‌گیرد، در حالی که باحال به نظر می‌رسد و به‌طور شگفت‌انگیزی یک شرور تهدیدکننده است.

5 قدرت ها و ظاهر نفاریا همیشه او را باحال کرده است

انتقام جویان تعدادی B-listers شگفت انگیز را پذیرفته اند. همه آنها به روش های مختلف تیم را به چالش کشیده اند، اما تعداد کمی از آنها به اندازه کنت نفاریا قدرتمند هستند. نفاریا، رئیس خانواده Maggia خودش، از انرژی یونی نیرو می گرفت. این به او قدرت شگفت انگیزی داد و به او اجازه داد تا به تنهایی با قدرتمندترین فهرست انتقام جویان رقابت کند.

نام نفاریا یک جذابیت قدیمی دارد، لباس او طراحی بسیار ساده ای دارد و سطوح قدرت شگفت انگیزی دارد. او هر چیزی است که هر کسی می‌تواند در یک شخصیت شرور انتقام‌جویان بخواهد، و هر بار که ظاهر می‌شود، سبک و قدرتی متفاوت دارد.

4 لوکی از ابتدا خاری در انتقام جویان بوده است

لوکی به یک دلیل ساده نمادی در میان تبهکاران انتقام جویان است: تهدید او چیزی است که تیم را گرد هم آورده است. خدای بدجنسی همیشه باحال ترین فرد در آسگارد بوده است و خدایان همنوع خود را فریب داده و به شیوه خاص خود باعث هرج و مرج می شود. او یک چشم انداز سبز و طلایی و یک کلاهبردار خوش صحبت است که از جادوی خود برای به دست آوردن هر چیزی که می خواهد استفاده می کند.

اگر شکست بخورد، او همچنان یک جنگجوی آسگاردی است که می تواند پا تا پای ثور بایستد. لوکی همیشه باحال بوده است، صرف نظر از اینکه آیا او مانند یک شرور شکسپیر، «تو» و «تو» را کنار می‌گذارد یا بر حس مدرن‌تری تأثیر می‌گذارد. او فقط هر بار که ظاهر می شود خنک تر می شود.

3 کانگ فاتح قالب را شکست

کانگ در طول سال‌ها با چهره‌های زیادی روبرو بوده و در طول زمان با انتقام‌جویان می‌جنگد. کانگ یک شرور است که در طول سالها مجبور به تغییر چندانی نشده است. او همیشه در مورد هیستریونیک ها بوده است – یک شرور وحشتناک با لباسی عالی. او به طرز قابل توجهی ساده است. او فقط می خواهد با شکست دادن انتقام جویان ثابت کند که بزرگترین فاتح تمام دوران است.

مطالب مرتبط: بر اساس علامت زودیاک خود کدام انتقام جو هستید؟

اگرچه کانگ می تواند در زمان سفر به عقب برود تا تیم را در کودکی نابود کند، اما او مرد شریفی است. او می‌خواهد در برابر آن‌ها پیروز شود، منصفانه و درست، که این چیزی است که نشان می‌دهد او واقعا چقدر باحال است. کانگ تماماً به دنبال برنده شدن است، اما او می خواهد این کار را به روش درست انجام دهد.

2 Ultron یک ماشین کشتار بی رحم است

اولترون چیزی جز نابودی تمام حیات بیولوژیکی نمی‌خواهد، و او در مسیر خوبی قرار دارد. او در زمان خود میلیون ها نفر را کشته است و مانند افراد کمی انتقام جویان را به چالش کشیده است. با این حال، در زیر ظاهر غیرانسانی اش، او یک شرور بسیار قابل ربط است – کسی که نفرت او از انسانیت ناشی از رفتار «پدرش»، هنک پیم، است.

این چیزی است که Ultron را بسیار باحال می کند. او هم کاملا غیر انسانی است و هم به طرز عجیبی قابل درک است. اولترون به دلیل این دوگانگی یک شرور کامل است و این چیزی است که او را بسیار باحال می کند. او همچنین به عنوان یک شبح کروم شده و در عین حال سرد کننده مرگ، فوق العاده باحال به نظر می رسد.

1 Doctor Doom همیشه باحال ترین شرور اطراف است

Doctor Doom دارای کاریزما در بیل است. در حالی که نفرت او از رید ریچاردز و چهار شگفت‌انگیز همیشه در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما این باعث نشده است که او در طول سال‌ها اغلب با اونجرز نبرد کند. همه چیز درباره Doctor Doom عالی است. او زره عالی، قدرت شگفت انگیز و متمایزترین شیوه صحبت در دنیای مارول دارد.

Doom هر جا می رود سایه گسترده ای می اندازد. علاوه بر همه اینها، او یک پیشینه شگفت انگیز دارد – داستانی که نشان می دهد او چیزی بیش از یک شرور کلیشه ای است. عمقی برای Doom وجود دارد، چیزی بسیار فراتر از برداشت های سطحی، و همین چیزی است که او را به یک شرور باحال تبدیل می کند.

بعدی: 10 کمیک Avengers آنقدر هیجان انگیز که نمی توانید از خواندن آنها دست بکشید

برای خواندن ضربه بزنید
فصل عروسی Hulu یک مسترکلاس در ژانر خم شدن است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.