One Piece Yamato Cosplay شاهزاده خانم اونی را زنده می کند


یک بازیکن جدید استعدادهای خود را با ساختن یک بازی شگفت انگیز از یاماتو، شاهزاده خانم اونی و پسر کایدو از جانوران، به نمایش می گذارد.


یک cosplayer رو به رشد آورده است یک تکه’یاماتو، پسر کایدو از جانوران، زنده می شود.


تصویری از بازی Cosplay Oni Princess توسط خالق آن، لئو، در Reddit آپلود شد که خود را به عنوان یک بازیگر جدید معرفی می کند. این لباس جنبه های زیادی از طراحی شخصیت، از جمله شاخ های قرمز و نیو داسوکی بزرگ بنفش و سفید را به نمایش می گذارد. تنها بازی مشترک دیگری که در حال حاضر در حساب ردیت لئو به نمایش گذاشته شده است، اجرای به همان اندازه تاثیرگذار هاشیرا میتسوری کانوجی از Koyoharu Gotouge است. شیطان کش: کیمتسو نو یایبا.

مطالب مرتبط: اثر هنری One Piece همه 1000 فصل مانگا را در یک کتاب بزرگ ادغام می کند

هفته نامه Shueisha Shōnen Jump مانگای نمادین Eiichiro Oda را منتشر کرد. یک تکه در سال 1997 و تقریباً سی سال بعد، سریال بالاخره وارد قوس داستانی پایانی خود می شود. داستان ماجراهای Monkey D. Luffy، یک کاپیتان دزد دریایی جوان با بدنی لاستیکی و آرزوی تبدیل شدن به پادشاه بعدی دزدان دریایی، و خدمه حواس پرتش را دنبال می کند که شامل یک شمشیرباز با چالش جهت دار و یک باستان شناس است که می تواند بیشتر رشد کند. دست و پا، در حالی که آنها در جستجوی گنج پنهان در گرند لاین سفر می کنند. با فروش بیش از 516 میلیون نسخه در سراسر جهان، یک تکه بی چون و چرای پرفروش ترین مانگای تمام دوران است.

انیمیشن Toei اقتباسی از یک تکه اولین بار در سال 1999 ساخته شد و بیش از 1000 قسمت جداگانه تولید کرد. مایومی تاناکا (اژدها توپ فوق العاده) به عنوان لوفی، کازویا ناکای (آن زمان من به عنوان یک اسلایم تناسخ پیدا کردم) در نقش رورونوا زورو، یوریکو یاماگوچی (رژه مرگ) در نقش نیکو رابین و سائوری هیامی (سرنوشت/نظام بزرگ -جبهه شیطانی مطلق: بابلی-) به عنوان یاماتو.

مطالب مرتبط: One Piece: چرا برخی از طرفداران پیشنهاد می کنند از Skypiea Arc صرف نظر کنند – و چرا شما نباید این کار را انجام دهید

یاماتو که در طول قوس داستانی Wano Country معرفی شد، در بدو تولد زن به او اختصاص داده شد اما به عنوان مرد شناخته شد. او به یکی از متحدان اصلی دزدان دریایی کلاه حصیری تبدیل می شود که در کنار لوفی و ​​خدمه اش برای شکست دادن کایدو کار می کند. در حالی که در ابتدا شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه یاماتو در پایان داستان Wano Country رسماً عضو گروه دزدان دریایی کلاه حصیری خواهد شد، او در نهایت تصمیم گرفت که سوار Thousand Sunny نشود و عقب ماند.


طرفداران One Piece به Anime Shatter Records کمک می کنند

یک تکه طرفداران چیزهای بیشتری نسبت به بازی‌های جدید خیره‌کننده دارند. چندین پیشرفت اخیر برای این فرنچایز وجود داشته است. مهمتر از همه، آخرین فیلم، فیلم One Piece: Red، چندین رکورد باکس آفیس ژاپن از جمله پیشی گرفتن را شکست جوجوتسو کایسندرآمد کلی داخلی این فیلم تاکنون بیش از 10 میلیون بلیت فروخته و بیش از 13.87 میلیارد ین فروش داشته است. Crunchyroll تأیید کرده است که نمایش داده می شود فیلم قرمز در ماه نوامبر در سینماهای ایالات متحده

را یک تکه انیمه در Hulu، Crunchyroll و Netflix در دسترس است.

منبع: Reddit

برای خواندن ضربه بزنید
خانه اژدها سلطنت آتش کریستین بیل را کانالیزه کرد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.