10 مرجع کمیک که امیدواریم در Deadpool 3 ببینیم


رشد از ددپول فرنچایز در دهه گذشته غیرقابل اندازه گیری بوده است. شخصیتی که به عنوان یک شوخی در مارول کامیکس شروع شد، اکنون یکی از پرتقاضاترین شخصیت ها است. به گفته برخی از طرفداران، هنگامی که دیزنی حقوق قهرمان را به دست آورد، آینده سریال نامشخص شد.


مطالب مرتبط: 25 بهترین ضد قهرمان در کمیک های مارول

طرفداران دنیای سینمایی مارول در ژوئیه 2021 زمانی که ددپول در تبلیغی با دوست ثور، کورگ، نمایش داده شد، به شدت تکان خوردند. به همان اندازه که لحظه هیجان انگیز بود، اکنون سؤالات بیشتر از پاسخ ها وجود داشت. در حالی که هنوز مشخص نیست که این کسب چه معنایی برای این شخصیت دارد، کمیک های او پر از ایده ها و تیم های دست نخورده است.

10 قبلاً به یک تیم ثور و ددپول اشاره شده است

ثور هم مثل خیلی ها از ددپول متنفر است. خدای تندر احساسات واقعی خود را در آن بیان کرده است ددپول شماره 1نوشته شده توسط جو کلی و مدادی توسط Ed Mcguinness. ثور به مرحمت گفت که اگر در مورد تیم‌آپ صحبت می‌کند، چهره‌اش می‌گوید.احساس کنید بوسه Mjölnir.«آسگاردیان نیز در چندین نوبت مرحمت را کشته است و حتی یک بار هم احساس پشیمانی نکرده است.

ددپول علیرغم یک طرفه بودن ثور را تحسین می کند، و با ورود غیررسمی ددپول به MCU با Korg، ممکن است این دو قبلا در MCU ملاقات کرده باشند. طرفداران می‌خواهند بدانند که این همه چگونه اتفاق افتاده است یا اینکه آیا احساسات روی صفحه مانند کمیک‌ها خواهد بود.

9 مشخص نیست که آیا Deadpool یا She-Hulk ابتدا دیوار چهارم را شکستند

دیزنی + She-Hulk: وکیل دادگستری پر از خودآگاهی و متا جوک هایی است که دیوار چهارم را می شکند. کمیک های ددپول هم همین کار را می کنند و بسیاری از طرفداران نمی دانند که She-Hulk این روند را محبوب کرده است. حدس و گمان هایی وجود دارد که خودآگاهی She-Hulk همان چیزی است که وید ویلسون را وارد MCU می کند، درست مانند زمانی که او از کمیک ها در کمیک های خود آگاه است.

مطالب مرتبط: 10 خنده دارترین زمان کمیک دیوار چهارم را شکست

ددپول و شی هالک بارها با هم همکاری کرده اند، از جمله زمانی که او وکیل او بود، زمانی که وید دوران سختی را سپری می کرد. خوشبختانه، وید همچنین دفتر She-Hulk را (بیش از یک بار) ویران کرد. وقتی صحبت از در نظر گرفتن توانایی ها و رابطه آنها در MCU می شود، امکانات بی پایان هستند.

8 Venom-Pool می تواند یک امکان واقعی باشد

Spider-Man: No Way Home یک cliffhanger عظیم را در MCU معرفی کرد. وقتی ادی براک سونی به زمین 199999 برده شد، چیزی را پشت سر گذاشت: Venom Symbiote. اگر وید ویلسون نیز به زمین MCU رسید، می‌توانست زمان مناسبی برای نشان دادن جنبه‌ای منحصربه‌فرد از این موجود باشد.

جنگ های مخفی ددپول توسط Cullen Bunn در سال 2015 منتشر شد و بر روی وقایع از دیدگاه وید تمرکز داشت، از جمله زمانی که او مجری ونوم بود. این کمیک شخصیت ونوم را توضیح می دهد و این که چگونه روان درونی وید آشفته است. اگر کسی باشد که بتواند ونوم سونی را بگیرد و او را به یک آنتاگونیست تبدیل کند، او وید ویلسون است.

7 دشمنی هالک و ددپول می تواند خشم را به طرفداران بدهد که از دست می دهند

وضعیت هالک شگفت انگیز بروس بنر یک شکایت بزرگ در بین طرفداران MCU است. در حالی که بیت هایی از سیاره هالک کمیک‌ها برای MCU اقتباس شده‌اند، بخش‌های بزرگی از داستان بنر به دلیل مشکلات حقوقی با شخصیت در جای خود نیست. بسیاری از طرفداران فکر می کنند که وضعیت از هم گسیخته داستان باعث می شود که قهرمان تاثیرگذاری کمتری داشته باشد و آنطور که باید The Hulk باشد.

طرفداران عناوین Rated-R MCU بیشتری را دوست دارند. اگر وید دخیل باشد، مسلم است. شامل مبارزه هالک و ددپول از ددپول جلد. 4 #37نوشته شده توسط جری دوگان و برایان پوسن با هنر مایک هاثورن، راهی مطمئن برای سیر کردن طرفداران از هر زاویه است. استدلال وید برای اینکه می‌خواهد هالک او را بکشد ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد، اما تضمین می‌شود که بنر با آفتی مانند وید مقابله کند.

6 ددپول می‌تواند به‌طور یکپارچه چهار شگفت‌انگیز را وارد کند

ددپول نشان داده است که فراتر از قوانین مربوط به صدور مجوز و بحث های کمیک در مقابل فیلم است. که در مرد عنکبوتی/ددپول شماره 49که توسط رابی تامپسون نوشته شده و توسط جیمز توو مدادی نوشته شده است، وید چهار شگفت‌انگیز را با پرداختن به وضعیت آنها وارد MCU کرد.در نهایت در همان تیم. و زیر همین پرچم

مطالب مرتبط: 10 بهترین متحد انتقام جویان در کمیک های مارول

معرفی پس از آن بود که دیزنی حقوق همه قهرمانان را به دست آورد. در حالی که وید در آن زمان نمی‌توانست دیوار چهارم را بشکند، اما ابراز آرزو می‌کرد که می‌توانست واکنش به متا جوک را ببیند. جنگ‌های مخفی تقریباً برای هر قهرمان در دنیای مارول دوران پر هیجانی بود و وید ویلسون می‌تواند قطعه‌ای باشد که همه آنها را به هم متصل می‌کند.

5 وید یک طرفدار بزرگ کاپیتان آمریکا است

کاپیتان آمریکا: نماد حقیقت شماره 2نوشته شده توسط Tochi Onyebuchi و مدادی توسط RB Silva، تابستان امسال منتشر شد و ددپول را در حال مبارزه با کاپیتان آمریکای سم ویلسون نشان داد. در حالی که این دو به خوبی ویلسون و استیو راجرز با هم کنار نمی آیند، این یک نقطه داستانی جالب برای پروژه های آینده است.

وید و استیو راجرز بارها با هم شریک شده اند و کاپیتان آمریکا حتی به عنوان بهترین مرد در مراسم عروسی وید خدمت کرده است. در حالی که دیزنی ظاهراً برنامه Weapons Plus را که باعث شد ددپول و کاپیتان آمریکا یک رشته مشترک داشته باشند کنار گذاشته است، اصلاح آن غیرممکن نیست. حوادث از صاعقه و کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی اگر قرار است در کنار قدرتمندترین قهرمانان زمین بجنگد، فرصتی عالی برای معرفی مرحمت با دهان و دادن رمز افتخار به او هستند.

4 X-Force سزاوار رستگاری است

قبل از نابودی ایلومیناتی، طرفداران باید تکه تکه شدن X-Force را تماشا می کردند. تشکیل، بازاریابی و معرفی گروه ضربت، هواداران را پر از انتظار کرد و به سرعت از بین رفت. Deadpool و X-Force در سال 1991 معرفی شدند جهش یافته های جدید قبل از اینکه کمیک های خودشان را بگیرند. را X-Force عجیب و غریب این تیم را در اوایل و اواسط دهه 2010 محبوب کرد.

داستان های مربوط به X-Force در حال حاضر در MCU نمی گنجد. اما با تغییر مداوم ترکیب تیم و قرار دادن آنها در یک خط داستانی جداگانه قبل از معرفی آنها به تصویر بزرگتر، ساده خواهد بود. این در دیده شد آمدن دوم فرشتگان و شیاطین داستان و می تواند یکپارچه بر روی صفحه ترجمه شود.

3 کپی کت نیازی به یخچال ندارد

Vanessa Carlysle شخصیتی است که به عنوان Copycat شناخته می شود. کپی‌کت می‌تواند تقریباً به هر کسی تغییر شکل دهد و حتی خود را به عنوان یک زن دیگر مبدل کرده است، فقط در تلاش برای ایجاد روابط جدید با وید.

یکی از بزرگترین شکایات از ددپول فیلم‌ها این بود که نه تنها هیچ توضیحی در مورد منشأ این شخصیت وجود نداشت، بلکه ونسا تنها برای پیشبرد طرح وید مرد. این ترانه رایج به عنوان “یخچال کردن” شناخته می شود و طرفداران التماس می کنند که با پیشرفت داستان گویی کمتر از آن دیدن کنند. اگر وید در Earth-199999 به پایان برسد و همان شخصیت باشد، می‌تواند یک ونسا جدید و بهبود یافته داشته باشد که نقش محوری‌تری در داستان او بازی می‌کند.

2 دوستی بین ددپول و اسپایدی باید حل شود

فیلم بعدی ددپول به عنوان یک داستان «ماهی بیرون از آب» تایید شده است، و هیچ کجا منطقی‌تر از مرور مجدد برخی از کارهای بد مشترک بین مرد عنکبوتی و ددپول نیست. در حالی که مرد عنکبوتی/ددپول کمیک ها این جفت را محبوب کردند، این دو بارها در خارج از آنها با هم تیمی (و دعوا) داشتند. توضیح بیشتر در مورد هر دو شخصیت در کمیک تیم آپ به طرفداران کمک کرد تا آن را دوست داشته باشند.

مطالب مرتبط: 10 شخصیت کمیک مارول که طرفداران می خواهند در سال اول مرد عنکبوتی ببینند

مرد عنکبوتی و ددپول به یکدیگر احترام می گذارند، اما داستان از جایی شروع می شود که وید قرار است پیتر پارکر را بکشد. در جهانی که هیچ کس به یاد نمی آورد که پیتر پارکر کیست، امکانات بی پایان است، با یک ضدقهرمان که می تواند قوانین رسانه را به کلی زیر پا بگذارد.

1 آوردن کامل The X-Men حماسی خواهد بود

تایید جهش یکی از مورد انتظارترین عناصر MCU بود. این سالها دکتر استرنج در چند جهان جنون و خانم مارول به طرفداران آنچه را که می خواستند داد، اما اکنون سوالات بیشتری وجود دارد.

با در نظر گرفتن این موضوع و این واقعیت که MCU به شدت از آن الهام می گیرد مردان ایکس کمیک ها، معرفی ولورین کار بیهوده ای به نظر می رسد. ولورین و ددپول با هم دوست هستند، و اگر قرار باشد برنامه The Weapons Plus یا هر تیم دیگری که این دو را شامل می شود، ذکر کنیم، به راحتی می توان این جفت را به عنوان راهی برای پیوند مستقیم مردان ایکس به جهان بزرگتر به نمایش گذاشت. در کمیک های ددپول

بعدی: 10 شخصیت مارول که به طرز شگفت انگیزی مشهور شدند

برای خواندن ضربه بزنید
10 چیزی که طرفداران مانگا باید در انیمه جدید دیوانه کننده ببینند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.