Caped Crusader می تواند در نتفلیکس، آمازون یا اپل فرود بیاید


نتفلیکس، آمازون و اپل رقبای اصلی برای خرید Batman: Caped Crusader از دی سی هستند که پیش از این قرار بود از HBO Max پخش شود.


با سری انیمیشن مورد انتظار دی سی Batman: Caped Crusader در جستجوی یک خانه جدید پس از حذف توسط HBO Max، تعدادی از رقبای برتر ظاهر شده اند.


ماه گذشته، هالیوود ریپورتر گزارش داد که تعدادی از شرکت های پخش کننده علاقه مند به انتخاب هستند کلاهک صلیبیاز جمله نتفلیکس، هولو و اپل. این رسانه در حال حاضر گزارش می دهد که “مدعیان بزرگ” برای به دست آوردن بتمن نتفلیکس، آمازون و اپل نمایش می دهند. به عبارت دیگر، بسته به اینکه اوضاع از اینجا چگونه پیش می رود، کلاهک صلیبی ممکن است در نهایت در خود نتفلیکس یا شاید Prime Video یا Apple TV+ پخش شود. (قابل توجه، در حالی که HBO Max این روزها به عنوان خانه پخش واقعی برای همه چیزهای DC در نظر گرفته می شود، نتفلیکس در حال حاضر یک سریال اصلی اصلی بر اساس یک کمیک DC در قالب دارد. مرد شنی.)

مرتبط: برادران وارنر قصد دارد ویژگی‌های اصلی مجوز را برای پخش‌کننده‌های رقیب افزایش دهد


Batman: Caped Crusader شوالیه تاریکی را به ریشه های خود می برد

خلق شده توسط Batman: The Animated Series بروس تیم، یکی از خالقان و معمار دنیای انیمیشن DC در کنار بتمن کارگردان مت ریوز و جنگ ستارگان کارگردان جی جی آبرامز، Batman: Caped Crusader تیم، ریوز و آبرامز در آن زمان در بیانیه‌ای مشترک گفتند: «ما از همکاری برای بازگرداندن این شخصیت و گفتن داستان‌های جذاب جدید در شهر گاتهام بسیار هیجان‌زده هستیم.» سریال هیجان‌انگیز، سینمایی و تداعی‌کننده ریشه‌های نوآر بتمن خواهد بود و در عین حال عمیق‌تر به روان‌شناسی این شخصیت‌های نمادین می‌پردازد. ما نمی‌توانیم منتظر به اشتراک گذاشتن این دنیای جدید باشیم.

تیم بعدا توضیح داد کلاهک صلیبی به عنوان “بیشتر Batman: The Animated Series نسبت به. تا Batman: The Animated Seriesاو گفت: “این به نوعی به اصول اولیه نمایش برمی گردد که ما در ابتدا در اوایل دهه 90 با آن آشنا شدیم.” از نظر خشونت و مضامین بزرگسالان. ایده من اساساً این است که بگویم، “باشه، دوباره سال 1990 است، من می توانم کاری را که می خواهم انجام دهم این بار انجام دهم، و جی جی و مت از من حمایت کردند.”

مطالب مرتبط: سریال Constantine Reboot Dead در HBO Max، ممکن است در جای دیگری خریداری شود

تصمیم HBO Max برای کنار گذاشتن کلاهک صلیبی در بحبوحه تحولات عظیمی که در حال حاضر در سرویس استریم متعلق به وارنر در جریان است، رخ می دهد. در حالی که شاید بدنام ترین تحولی که از این تحول حاصل شد، لغو لایو اکشن بود. دختر خفاشی فیلم، محتوای انیمیشن مسلماً بیشترین تأثیر را متحمل شده است. تعداد زیادی از برنامه های انیمیشن توسط HBO Max لغو شده اند و برخی از آنها به طور کلی از پلتفرم حذف شده اند. در نتیجه این تغییر جهت بحث برانگیز، کلاهک صلیبی بدون خانه رها شد – اگرچه مطمئناً به نظر می رسد که ممکن است به زودی خانه جدیدی پیدا کند.

منبع: هالیوود ریپورتر

برای خواندن ضربه بزنید
She-Hulk بالاخره احساس می کند که یک وکیل واقعی است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.