«سگ‌های رزرو»، «ابوت ابتدایی» در میان برگزیدگان – هالیوود ریپورتر


سگ های رزرو، ابوت ابتدایی، دوپسی و هک ها از جمله مجموعه های تلویزیونی هستند که قرار است در جوایز Sentinel 2022 مورد تقدیر قرار گیرند.

این مراسم جشن 12 سریال از پخش، کابلی و پخش است که به موضوعات قدرتمند و به موقع از جمله نژادپرستی، سلامت روان و سقط جنین می پردازد. هالیوود، سلامت و جامعه (HH&S)، برنامه ای از مرکز نورمن لیر USC Annenberg، جوایز را به صورت زنده و حضوری در 25 اکتبر اهدا خواهد کرد.

FX ها سگ های رزروکه توسط استرلین هارجو و تایکا وایتیتی ساخته شده است، جایزه فرهنگ سلامت را برای فصل اول دریافت خواهد کرد. جایزه فرهنگ سلامت قدرت دگرگون‌کننده تلویزیون را در تأثیرگذاری بر مخاطبان با داستان سرایی رویایی که به مسائل مهم و پیچیده سلامت، رفاه و برابری در جامعه‌ای متنوع می‌پردازد، به رسمیت می‌شناسد. فصل اول داستان‌های طنزی در مورد موضوعاتی از جمله مراقبت‌های بهداشتی، نابرابری‌های اقتصادی، پیری، مراقبت، سلامت روان و نژادپرستی داشت.

رزیدنت بیگانه، هارلم و بارگذاری از جمله روایت‌هایی هستند که به دلیل استفاده از طنز برای برجسته کردن پیام‌های مهم مورد تقدیر قرار گرفته‌اند. یک میلیون چیز کوچک، هرگز نداشتم، بانوی اول و نیلوفر سفید نیز شناخته خواهد شد.

کیت فولب، مدیر HH&S در بیانیه ای گفت: “چه هیجان انگیز است که اعلام کنیم جوایز سالانه Sentinel امسال به یک سالن زنده و برای اولین بار در آکادمی تلویزیون بازمی گردد.” ما خوشحالیم که کار خوبی را که این نمایش‌ها انجام می‌دهند – و تصاویر دقیق و متقاعدکننده آنها از موضوعات جدی جشن می‌گیریم. اکنون بیش از هر زمان دیگری در برنامه های سرگرمی مورد علاقه خود و داستان های مهمی که آنها تعریف می کنند، آرامش پیدا می کنیم.

مارتی کاپلان، مدیر مؤسس مرکز لیر و محقق اصلی HH&S، می‌گوید: «خیلی خوب است که بتوانیم بر داستان‌سرایی‌هایی که بینندگان را سرگرم می‌کنند و در عین حال اطلاعات دقیقی را در اختیار آنها قرار می‌دهند، در کانون توجه قرار دهیم.»

برای خواندن ضربه بزنید
کره - هالیوود ریپورتر

این رویداد جشن در تئاتر Wolf آکادمی تلویزیون واقع در مرکز رسانه سابان آکادمی علوم و هنرهای تلویزیونی برگزار می شود. مجریان این مراسم متعاقبا اعلام خواهند شد.

فهرست کاملی از برگزیدگان جوایز Sentinel 2022 در زیر آمده است.

سگ های رزرو (FX)
فصل یک مجموعه کار
برنده جایزه «فرهنگ سلامت»

یک میلیون چیز کوچک (ABC)
“شروع تازه
موضوع: سقط جنین

دوپسی (هولو)
مردم در مقابل پردو فارما
موضوع: اعتیاد

هک ها (HBO Max)
در فروشگاه
موضوع: پیری/مراقبت

بارگذاری (آمازون)
«ذهن فریسک
موضوع: هوش مصنوعی

بانوی اول (زمان نمایش)
«اره را ببینید
موضوع: سرطان سینه

Fraggle Rock: Back to the Rock (اپل تی وی)
«پرواز فلاتترفلایز
موضوع: برنامه نویسی کودکان

بیگانه ساکن (Syfy)
«رادیو هری
موضوع: شرایط اضطراری آب و هوایی

ابوت ابتدایی (ABC)
“خلبان
موضوع: نابرابری های اقتصادی (کمدی)

نیلوفر سفید (HBO)
نیلوفر خواران
موضوع: نابرابری های اقتصادی (درام)

هرگز من هرگز (نتفلیکس)
«… به مادر خودم تعقیب کردم
موضوع: سلامت روان

هارلم (آمازون)
«زن قوی سیاهپوست
موضوع: نژادپرستیمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.