آگهی روز ملی والدین شاغل The Boys Drops Homelander’s Dayپسر ها تبلیغ وحشتناک روز ملی والدین کارگر Vought International را با بازی هوملندر و پسرش رایان منتشر کرد.


تبلیغی 30 ثانیه‌ای که توسط Vought International در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، رایان (کامرون کروتی) را نشان می‌دهد که در حالی که کارهایی را که برای شرکت انجام می‌دهد، تصویری مداد رنگی از پدرش می‌کشد. بینندگان می شنوند که رایان می گوید: “وقتی پدرم سر کار می رود، کارهای بسیار مهمی انجام می دهد. او افراد بد را متوقف می کند و همه را ایمن نگه می دارد.” همانطور که او هوملندر (آنتونی استار) را بیشتر توصیف می‌کند، دوربین بزرگ‌نمایی می‌کند تا پدر فوق‌العاده‌اش را نشان دهد که در میان انبوهی از اجساد مرده پوزخند می‌زند، در حالی که رایان به دنبال مداد رنگی قرمز رنگ می‌رود تا واقعاً قتل‌عام حاضر را ثبت کند.

مطالب مرتبط: The Boys Spinoff Gen V پایان فیلمبرداری خود را با BTS Photos اعلام کرد

این ویدئو در ابتدا به عنوان یک فیلم اضافی برای منتشر شد پسر ها فصل 2، در زمانی که رایان مادرش بکا باچر (شانتل ونسانتن) را ترک کرد تا با هوملندر و استورم فرانت (آیا کش) باشد، در سرویس استریم پخش شد. با وجود این، بیلی بوچر (کارل اربن)، بکا و پسران رایان را از هوملندر و استورم فرانت نجات دادند، اگرچه بکا به طور تصادفی توسط پسرش کشته شد که از دید گرمایی خود برای متوقف کردن استورم فرانت استفاده کرد. برای اکثریت پسر ها در فصل 3، رایان با گریس مالوری (لیلا رابینز) قبل از اینکه پدرش دوباره او را پیدا کند، زندگی می کند.

Vought International در زمانی که رایان دوباره تحت مراقبت پدرش است، این تبلیغ را به صورت رایگان در توییتر منتشر کرد. پسر هاپایان فصل 3 با انتخاب رایان به ماندن با هوملندر به جای بوچر به پایان می رسد، پسر حتی پس از دیدن پدرش که مردی را به طرز وحشیانه ای در میان انبوه معترضان به قتل رساند، پوزخندی زد. اینکه آیا رایان بیشتر شبیه پدر دیوانه خود می شود یا نه، باید دید، اگرچه او نقش بزرگتری در پسر ها فصل 4.

برای خواندن ضربه بزنید
لیندا پارک بالاخره لباس ابرقهرمانی خودش را می گیرد

مطالب مرتبط: 10 لحظه بحث برانگیز در نمایش های ابرقهرمانی، رتبه بندی شده

به همراه خبر پیوستن دو سوپ جدید پسر هاCrovetti به عنوان یک سریال معمولی برای فصل 4 معرفی شد. دو نفری که به سریال می پیوندند Firecracker (Valorie Curry) و Sister Sage (Susan Heyward) خواهند بود. همچنین پیوستن به نمایش است مرده متحرکجفری دین مورگان، که قبلا با او کار می کرد پسر ها اریک کریپک، مجری برنامه زمانی که نقش جان وینچستر را در شبکه تلویزیونی CW داشت ماوراء الطبیعه.

صحبت از ماوراء الطبیعهدر حالی که رایان با هوملندر زندگی می کند، در برای بازگشت پدربزرگش، سرباز پسر، باز است. Soldier Boy توسط ماوراء الطبیعه جنسن آکلز، ستاره‌اش، اما برخلاف دین وینچستر قهرمان، سوپ یک خودشیفته خود شیفته با ویژگی‌های مردانه سمی است و پسرش هوملندر را «ناامیدکننده» می‌بیند. هنوز مشخص نیست که آکلز چه زمانی به عنوان پسر سرباز در سریال بازخواهد گشت یا خیر.

سه فصل اول پسر ها برای پخش در Prime Video در دسترس هستند.

منبع: توییتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.