نتایج انتخابات شورای شرق انجمن نویسندگان 2022 – هالیوود ریپورتر


اعضای انجمن نویسندگان آمریکای شرقی سه معاون رئیس جمهور را برای نظارت بر بخش های کاری اصلی اتحادیه منصوب کردند و چهار عضو جدید را برای شورای خود انتخاب کردند و تغییرات اخیر در اساسنامه اتحادیه را متوجه شدند.

WGA East روز پنجشنبه اعلام کرد، در طول انتخابات شورای انجمن صنفی در سال 2022، سارا دیوید به عنوان نایب رئیس حوزه انتخابیه رسانه آنلاین و کتی مک گی به عنوان معاون بخش اخبار پخش، کابل و جریان (هر دو قبلاً اعضای شورا هستند) انتخاب شدند. مایکل وینشیپ، رئیس نشست WGA East، لیزا تاکوچی کالن، معاون رئیس‌جمهور و کریستوفر کایل، وزیر خزانه‌داری، به عنوان نمایندگان بخش فیلم، تلویزیون و پخش فعالیت خواهند کرد.

مونیکا لی بلایس، کیتلین فونتانا، جینا گیونفریدو، تیان جون گو، AM Homes و اریکا صالح نیز به عنوان کرسی های شورا انتخاب شدند که به نمایندگی از بخش فیلم، تلویزیون و پخش انجمن فعالیت خواهند کرد. اعضای جدید سوزان رینکوناس و جسیکا شولبرگ برای نمایندگی بخش رسانه آنلاین به شورا ملحق می شوند، در حالی که گیل لی و اعضای جدید جاستین رافائل دی لائورو و الیزابت گودویک برای خدمت در حوزه پخش، کابل و پخش انتخاب شدند.

این انتخابات تعداد کل اعضای شورا را به 20 نفر می رساند که متشکل از 12 عضو نماینده فیلم، تلویزیون و جریان، پنج نماینده رسانه آنلاین و سه نماینده اخبار پخش، کابلی و جریانی، به علاوه پنج افسر است. پیش از این، این شورا متشکل از 19 عضو و سه افسر بود.

مشارکت در انتخابات، با شمارش آرا توسط Votenet Solutions، 12.8 درصد در میان اعضای فیلم، تلویزیون و جریان، 10.7 درصد در میان اعضای رسانه های آنلاین و 14.8 درصد برای اخبار پخش، کابلی و جریانی بود. در مجموع 6786 عضو رای دادند.

انتخابات شورا در سال 2022 تغییراتی را برای اولین بار توسط اعضا در ژوئن سال جاری تصویب کرد تا معاونان جداگانه‌ای را برای هر یک از بزرگترین بخش‌های کاری انجمن منصوب کنند و به هر بخش کاری قدرت دهند تا به اعضای شورای خود رای دهند. علاوه بر این، اعضای صنف به ایجاد توازن در شورا رای دادند تا هر بخش کاری به طور متناسب نماینده داشته باشد.

برای خواندن ضربه بزنید
لیلی تاملین هاکستر برای "I Heart Huckabees" در سال 2004 - هالیوود ریپورتر

تغییرات قانون اساسی ناشی از یک بحث داخلی است که در سال 2021 بر سر سازماندهی تهاجمی انجمن صنفی در بخش رسانه های دیجیتال در سال های اخیر، با نگرانی برخی از اعضای شورا و نامزدها از اولویت دادن به اولویت های رسانه های دیجیتال، به اوج خود رسید. این اتحادیه یک نظرسنجی از اعضا انجام داد و اعضای شورا با یک تسهیل گر شخص ثالث و وکیل کارگری ملاقات کردند و در نهایت تغییرات قانون اساسی با 98 درصد رای اعضا در ژوئن تصویب شد.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.