اقتباس انیمه Genshin Impact اعلام شد


بازی بسیار محبوب و رایگان بازی Genshin Impact یک انیمه اقتباسی توسط استودیوی انیمیشن Demon Slayer، Studio Ufotable دریافت می کند.


دنیای بازی های ویدیویی از Genshin Impact برای اقتباس سری آینده خود با دنیای انیمه برخورد می کند.


در 16 سپتامبر، HoYoverse، شرکت مستقر در شانگهای پشت سر گذاشت Genshin Impact، از همکاری خود با شرکت انیمیشن سازی ژاپنی Studio Ufotable برای ساخت یک سری انیمیشن بر اساس این بازی رایگان خبر داد. تیتراژ انیمیشن قبلی Studio Ufotable شامل سرنوشت / صفر و شیطان کش: کیمتسو نو یایبا. این شرکت همچنین روی اقتباس های دیگر بازی های ویدیویی برای عناوینی مانند خدا خوار و داستان های زستیریای ایکس، هر دو توسط Bandai Namco توسعه یافته اند. کاربر توییتر @AniNewsAndFacts تریلر دو دقیقه ای و پوستر خیره کننده را توییت کرد و به طرفداران نگاهی کوتاه به اقتباس پیش بینی شده داد.

مرتبط: چرا صداپیشگان Genshin Impact نام شخصیت ها را اشتباه تلفظ می کنند؟

پوستری که اخیراً منتشر شده است، قهرمان‌های داستان Lumine و Aether را در کنار همدیگر، در کنار همسفرشان، Paimon، نشان می‌دهد که غذای اضطراری را نیز در نظر گرفته است. دیگر Genshin Impact شخصیت هایی که در پوستر ظاهر می شوند عبارتند از Zhongli، Ningguang، Xiangling، Xiao و Tartaglia. همانطور که در بالای اثر هنری دیده می شود، تارتالیا با انگشت اشاره خود به سمت بالا ایستاده است. علاوه بر پوستر، HoYoverse نگاهی دو دقیقه‌ای به پروژه آتی با عنوان «راه‌اندازی پروژه بلندمدت تأثیر Genshin: تریلر مفهومی» منتشر کرد.


انیمه Genshin Impact عنوان یا تاریخ انتشار ندارد — هنوز

با توجه به عنوان ویدیو، به نظر نمی رسد که انیمه هنوز نام رسمی داشته باشد. علاوه بر این، تریلر مفهومی تاریخ انتشار را ارائه نکرد. علیرغم کمبود اطلاعات، طرفداران این بازی رایگان مجذوب جلوه های بصری دیدنی تریلر مفهومی شدند. مناظر متعدد طبیعت که فقط سطح دنیای غول پیکر را خراش می دهند Genshin Impact. با توجه به منظره نادر Lumine و Aether در کنار هم، طرفداران بازی نمی‌توانستند فریادهای داخلی و شاید بیرونی ندهند. نیروهای خارج از کنترل آنها قبل از شروع داستان آنها را از هم جدا کردند و متحد شدن دوباره هدف نهایی بازی است.

مرتبط: Genshin Impact Gorou Cosplayer به شکل بسیار دقیقی ارائه می شود

اولین بار منتشر شد در 28 سپتامبر 2020، Genshin Impact به سرعت به یکی از پردرآمدترین بازی‌های موبایل تبدیل شد. در بازی، بازیکنان باید جهان باز گسترده را به دنبال خواهر و برادر دوقلوی خود و Archons از هفت عنصر جستجو کنند. بازی RPG امسال دومین سالگرد خود را جشن می گیرد، مصادف با پچ 3.1 خود برای معرفی بازیکنان به منطقه بیابانی جدید سومرو، Genshin Impactجدیدترین منطقه علاوه بر کاوش بیشتر، سه شخصیت قابل بازی جدید: Cyno، Candace و Nilou در Wish Bannerهای آینده به‌روزرسانی ظاهر خواهند شد.

هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار بدون عنوان وجود ندارد Genshin Impact انیمه

منبع: توییتر

برای خواندن ضربه بزنید
Andor Creator در مورد پرش زمان قابل توجه فصل 2 بحث می کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.