فیلمبرداری نزدیک به مجموعه، تولید را متوقف می کند – هالیوود ریپورتر


تولید در آتش سوزی شیکاگو چهارشنبه پس از تیراندازی در نزدیکی محل فیلمبرداری سریال NBC تعطیل شد.

به گزارش خبرگزاری محلی، این سریال در خیابان مدیسون در غرب شهر، در نزدیکی مرز با اوک پارک حومه شهر، در حال فیلمبرداری بود که یک مرد مسلح از گوشه ای روبروی محل نمایش چندین گلوله شلیک کرد. CWB شیکاگو. تیراندازی به عنوان اتفاق افتاد شیکاگو فایربازیگران و خدمه در وسط یک برداشت بودند. هیچ کس از تولید آسیب ندیده است.

پلیس شیکاگو در حال بررسی این حادثه است. بر اساس گزارش CWB، تیرانداز با یک SUV مشکی از صحنه گریخت. منابع می گویند هالیوود ریپورتر که پروتکل‌های امنیتی نمایش بلافاصله پس از فیلم‌برداری وارد عمل شدند و تولید برای آن روز متوقف شد. منابع می گویند که گزارش ها مبنی بر اصابت گلوله به تجهیزات متعلق به تولید، دقیق نیست.

حادثه چهارشنبه یکی از چندین موردی است که در دو ماه گذشته در نزدیکی محل فیلمبرداری در شیکاگو رخ داده است. FX ها توجیه شده: شهر نخست – احیای سریال محدود درام 2010-2015 – پس از اینکه دو ماشین در حال تبادل گلوله در محل فیلمبرداری از موانع عبور کردند، فیلمبرداری در ژوئیه متوقف شد. چند هفته بعد، فیلمبرداری در مکانی دیگر پس از پرتاب چیزی که پلیس شیکاگو آن را “وسیله آتش زا” توصیف کرد به سمت صحنه فیلمبرداری متوقف شد. هیچ یک از بازیگران یا خدمه در هر دو حادثه آسیب ندیدند.

NBC شیکاگو نشان می دهد – آتش، PD و پزشکی – تگرگ از تولیدکننده بزرگ دیک ولف. هر سه سریال در مجموعه استودیو Cinespace شیکاگو دارای صحنه هستند اما به طور مرتب در سراسر شهر فیلمبرداری می کنند.برای خواندن ضربه بزنید
تروور نوح انتقاد نژادپرستانه از هالی بیلی در پری دریایی کوچک - هالیوود ریپورتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.