فول هاوس و تئوری بیگ بنگ توسط یک جوک دیو کولیه به هم مرتبط می شوند


در دهه گذشته، یکی از بزرگ ترین نام های کمدی کمدی بود نظریه انفجار بزرگ. اما وقتی صحبت از چند دهه پیش به میان آمد، یکی از شاهان مسلم کمدی موقعیت، سریال خانوادگی بود. فول هاوس. این نمایش به‌خاطر چیزهای زیادی شناخته شده است، از آهنگ موضوعی گرفته تا دوقلوها، و همچنین عبارات نمادین آن، مانند «برش کن. آن. بیرون» عمو جوی. این علامت تجاری اکنون مترادف با دهه 90 است، اما با Full House شروع نشد و خالق واقعی آن در واقع بیشتر با نظریه انفجار بزرگ.


فول هاوس “برش. آن را خارج کنید.” توسط دیو کولیه ایجاد نشده است

کمدین دیو کولیه عمو جوی را به تصویر کشیده است و عبارت جذاب کاراکتر او «قطع کن» با مکثی تأکید شده در بین هر کلمه بخشی است که به خوبی به یاد می‌ماند. فول هاوس. در واقع، سال‌ها بعد در یک آگهی تجاری Geico تقلید می‌شود، جایی که کولیه گیج پس از بیرون کشیدن از مبل شخصی این عبارت را گفت. با این حال، این عبارت شروع خود را با آن آغاز نکرد فول هاوس یا حتی کولیه.

مطالب مرتبط: شلدون جوان: شلدون چگونه به TBBT خود باز می گردد؟

در یک مصاحبه با Buzzfeedکولیه اظهار داشت که این عبارت توسط دوستش مارک سنترووسکی آغاز شده است. این دو که از کودکی یکدیگر را می‌شناختند، با هم فیلم‌های کوتاه کمدی می‌ساختند، با Cendrowski که گاهی بر شخصیت «مارک سوآو» تأثیر می‌گذاشت. هر وقت این اتفاق می افتاد، او به زنی در میان جمعیت نگاه می کرد و می گفت: “تو عاشق من هستی، حالا قطع کن.” کولیه آنقدر شیفته این بیت شده بود که قول داد خودش در جای دیگری از آن استفاده کند. این اولین بار در نمایش نیکلودئون اتفاق افتاد خارج از کنترل قبل از اینکه او آن را به فول هاوس.

مطالب مرتبط: چگونه Retcon که JR Ewing دالاس را نجات داد Retconned شد

تئوری کارگردان بیگ بنگ به عمو جوی عبارت جذاب خود را داد

سندروفسکی اکنون با کولیه شوخی می کند که به خاطر موفقیت فیلم «Cut. It. Out» به او حق امتیاز بدهکار است. این جمله مهم است، اما اینطور نیست که او نتوانست موفقیت خود را پیدا کند. Cendrowski مدیر صحنه 19 قسمت خواهد بود فول هاوس و 6 قسمت از سریال بعدی، خانه فولر. سایر نوشته‌های او در فیلم‌شناسی شامل اکثر کمدی‌های کمدی است، به ویژه نظریه انفجار بزرگ. Cendrowski 244 قسمت از 279 قسمت سریال را کارگردانی کرد و حتی نامزدی امی را برای کارگردانی برجسته برای یک سریال کمدی دریافت کرد.

علاوه بر آن، مایم بیالیک، یکی از بازیگران نظریه انفجار بزرگ، در یک نقطه در نظر گرفته شد که DJ در آن بازی کند فول هاوس. این تصادفات همگی این دو سریال کمدی موفق را به هم گره می زند، اگرچه دوستی دوران کودکی ستاره های یک سریال با یکی از خدمه های پشت صحنه بود که باعث شد فول هاوس یکی از نمادین ترین خطوط آن

Full House را می توان در HBO Max پخش کرد. The Big Bang Theory را می توان از طریق Hulu و HBO Max پخش کرد.

برای خواندن ضربه بزنید
طبق گزارش‌ها، پارامونت می‌خواهد برنامه Showtime را برای تقویت Paramount+ خاموش کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.