جنگ های زرهی به دلیل وجود اسکرول ها شروع می شود


نمایشگاه D23 امسال پروژه های تلویزیونی زیادی را برای دنیای سینمایی مارول ارائه کرد. یکی از بزرگترین سورپرایزها، تیزر تریلر فیلم آینده بود تهاجم مخفی سریال تلویزیونی. این مجموعه نه تنها به دنبال احیای دوباره دنیای جاسوسی MCU بود، بلکه ممکن است جدی ترین ورود آن تا به امروز باشد. با این حال، بزرگترین شگفتی این واقعیت بود که آن سریال آینده دیگری را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد — جنگ زرهی.


جنگ زرهی قرار است دان چیدل در نقش جیمز رودز، با نام مستعار ماشین جنگی، ایفای نقش کند، زیرا او تلاش می کند تهدیدی را که هنوز فاش نشده است، متوقف کند. با این وجود، اگر چیزی شبیه به سریال کمیکی است که عنوان الهام گرفته شده است، می توان حدس زد که شخصیت های زره ​​پوش بیشتری با دوست دیرینه تونی استارک تعامل دارند. با اتصالش به تهاجم مخفی، ممکن است به همان اندازه احتمال دارد که شرورهای یک سریال شروع کننده جنگی باشند که رودی باید با آن روبرو شود.

مطالب مرتبط: دان چیدل فاش می کند که دیگر تحت قرارداد مارول نیست


چگونه Skrulls بر جنگ زرهی تأثیر می گذارد؟

بخشی از تهدیدی که در درون نهفته است تهاجم مخفی تعداد اسکرول های دشمن به دنبال The Blip به جهان نفوذ کرده بودند. این به ویژه نگران کننده است کاپیتان مارول نشان داده بود که همه اسکرول ها دشمن زمین نیستند. در واقع، عده ای بودند که فقط جایی می خواستند که آن را خانه بنامند. با این حال، دهه‌ها بعد، جنگ مداوم با امپراتوری کری ممکن است آنها را ناامیدتر کرده باشد و زمین را به مکانی عالی برای تصاحب مالکیت خود تبدیل کند.

امپراتوری اسکرول با نفوذ به برخی از امن‌ترین امکانات و صندلی‌های قدرت جهان، در بهترین موقعیت برای انجام حرکت‌های بزرگ در طرح‌های بزرگ‌تر خود برای تسلط بر جهان بوده است. علاوه بر این، اقدامات آنها می توانست بر جنبه های دیگر جامعه نیز غیر از سیاست تأثیر بگذارد. در واقع، هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم مشاغلی مانند کشاورزی، تولید و مهندسی از هر نوعی هدف قرار نگرفته اند. یکی از سودمندترین آنها نیز شرکت های تسلیحاتی و فناوری بودند. با انجام نفوذ به اینها، آنها می‌توانستند اسرار بسیاری از فناوری استارک را به هر خریدار در سراسر جهان بفروشند و هجوم سلاح‌ها و زره‌های مبتنی بر رآکتور قوس را ایجاد کنند، بنابراین مشکلی بزرگ‌تر برای رودی ایجاد کنند.

برای خواندن ضربه بزنید
10 شخصیت انیمه اره برقی مرد دنجی کاملاً کار می کند

مطالب مرتبط: ستاره MCU دان چیدل به این موضوع می پردازد که آیا رودی مرد آهنی بعدی است یا خیر

تهاجم مخفی بر ماموریت ماشین جنگ تأثیر زیادی خواهد گذاشت

از نقطه نظر حرفه ای، تهدید آشکاری برای فروش فناوری Stark توسط The Skrulls به کشورهای دیگر وجود دارد. با توجه به کسانی که می‌دانستند تونی بهترین افرادی است که از فناوری‌اش محافظت می‌کنند، اکثر افراد دیگر با دسترسی مشابه ممکن است از قدرت سوء استفاده کنند و سلاح‌ها و لباس‌هایی را برای تهدید بی‌گناهان بسازند. این همچنین می‌تواند دشمنان جدیدی مانند Crimson Dynamo، Titanium Man و بسیاری دیگر از شخصیت‌های گالری سرکش Iron Man را به وجود آورد. ترسناک‌تر این است که با چه سرعتی می‌تواند گسترش پیدا کند و رودی باید روی چه میزان کنترل آسیب کار کند.

گفتنی است، در سطح شخصی، یک کشمکش عاطفی بر سر این واقعیت وجود دارد که رودی باید با بدترین ترسی که تونی استارک متوجه شده بود روبرو شود – قرار گرفتن فناوری او در دستان اشتباه. هر دشمنی که شکست می‌خورد فقط نگرانی بزرگ‌تری ایجاد می‌کند، زیرا برای هر دشمنی که متوقف می‌شود، دشمن دیگری وجود دارد که احتمالاً قبلاً در طراحی قبلی بهبود یافته است. War Machine ممکن است تنها دستگاهی باشد که برای مقابله رودررو با آنها مجهز شده است، اما تلفات احساسی آن بسیار زیاد خواهد بود. با این حال، The Skrulls احتمالاً می‌دانند که رودی از نظر احساسی به خطر افتاده و قادر به تکمیل مأموریت نیست. با این حال، چیزی که آنها ممکن است دست کم بگیرند این است که او واقعا چقدر قوی است و چقدر به بهترین دوستش وفادار بوده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.