جرارد باتلر در فیلم هیجان انگیز قاچاق انسان رمی آدلکه با نام «رستگاری غیرمنتظره» شرکت می کند – هالیوود ریپورتر


جرارد باتلر و آلن سیگل با رمی آدلکه، ستاره اکشن مهیج آینده همکاری کردند. هواپیما.

شرکت تولیدی G-Base این دو – پشت سر هواپیما، برای عرضه در ژانویه با Lionsgate، به علاوه عناوین با اکتان بالا مانند گرینلند، فرشته افتاده است و لانه دزدان – سوار شده است رستگاری غیرمنتظرهاولین کارگردانی بلند سینمایی آدلکه که اولین نمایش بازار خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو دارد.

رستگاری غیرمنتظره بر اساس فیلم کوتاه آدلکه در مورد قاچاق انسان/ برداشت اعضای بدن ساخته شده است غیرمنتظرهکه نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشت. برای اکران در 30 سپتامبر، بر اساس وقایع واقعی و از دریچه دو قربانی آن روایت شده است. غیرمنتظره یک حلقه پیچیده بین المللی قاچاق انسان/ برداشت اعضای بدن و ارتباط آن با تروریسم را کشف می کند.

پنج سال بعد، این فیلم اکشن و هیجان انگیز رستگاری غیرمنتظره عمیق‌تر به دنیای تاریک و خائنانه قاچاق انسان می‌پردازد، به‌ویژه با تمرکز بر دنیایی که به ندرت درباره برداشت اعضای بدن صحبت می‌شود.

هالیوود ریپورتر درک می کند که صنعت گسترده تحسین و علاقه در اطراف غیرمنتظره short نقش مهمی در راه اندازی G-Base برای تولید این ویژگی، در کنار سایر نهادهایی که به زودی معرفی خواهند شد، ایفا کرد.

«پس از کار با رمی در هواپیما سیگل گفت و با مشاهده استعدادهای او از دست اول، ما بسیار هیجان زده هستیم که با او کار می کنیم.

آدلکه، نیروی دریایی سابق که در کنار آن کار می‌کند، گفت: «قاچاق انسان سریع‌ترین رشد غیرقانونی در جهان است و برداشت اعضای بدن یکی از زشت‌ترین اشکال است که کمتر گزارش شده است. هواپیما نیز بازی کرده است آمبولانس، 6 زیرزمینی، لیست ترمینال و Transformers: The Last Knight. امروزه بیش از هر زمان دیگری در تاریخ بشریت در سراسر جهان به بردگی گرفته شده است. و به‌عنوان یک نوادۀ بردگان از طرف مادرم، احساس می‌کردم که استفاده نکردن از پیشینه و تجربیات دنیای واقعی‌ام برای افشای این شرارت، برایم مضحک است.»

برای خواندن ضربه بزنید
پخش زنده نامزدهای جوایز گرمی را تماشا کنید

که در رستگاری غیرمنتظره، وفاداری زمانی مورد آزمایش قرار می گیرد که رودی ریورا، یک اپراتور سابق نیروهای ویژه و مامور فعلی GRS-CIA برای برآورده کردن آخرین آرزوهای برادر جدا شده خود، دیگو که هفت سال گذشته را صرف قاچاق اعضای بدن در سراسر جهان کرده است، فراخوانده می شود. رودی سفری را با دو عامل سابق GRS/سازمان غیردولتی قاچاق انسان آغاز می‌کند تا یکی از بزرگترین حلقه‌های بین‌المللی برداشت اعضای بدن را که تاکنون وجود داشته است، از بین ببرد.

موفقیت این فیلم کوتاه همچنین منجر به این شد که Tenderfoot TV منبع IP برای یک مجموعه پادکست غیرداستانی با عنوان پادکست غیرمنتظره. آنها همچنین در حال توسعه یک پادکست داستانی با عنوان Adeleke با محوریت برداشت اعضای بدن هستند قصاب B1. این سریال بر اساس رویدادهای واقعی، با جان درایدن و برت نیچین از Lights Out همکاری می کند.

دونالد آلبرایت، یکی از بنیانگذاران و رئیس تلویزیون Tenderfoot، گفت: “کار با Remi برای تولید محتوا با هدف بزرگتر، تجربه بسیار خوبی بود.” او در حال غوطه ور شدن در انبوهی از موضوعات مهم از قاچاق جنسی و برداشت اعضای بدن گرفته تا کار اجباری است که همه آنها در چشم انداز امروزی بیش از هر زمان دیگری مرتبط هستند. هر دو نمایش برای انتشار در سال 2023 تنظیم شده اند و در تمام پلتفرم های پادکست در دسترس خواهند بود.

نویسنده‌ای مشهور که به خاطر پرفروش‌ترین خاطرات شهرت دارد تبدیل شده: سفر بعید یک نیروی دریایی SEAL از تاج و تخت آفریقا، به خیابان های برانکس، برای سرپیچی از همه شانس ها و آینده آفتابپرست مجموعه کتاب هارپر کالینز ویلیام مارو، مسیر آدلکه به سمت کارگردانی به عنوان مشاور نظامی در چندین فیلم با بودجه کلان با مایکل بی و همچنین فیلم آینده نتفلیکس آغاز شد. اینجا می آید سیل توسط سایمون کینبرگ او همچنین در مورد تبلیغات نظامی و برنامه های تلویزیونی مانند تهاجم برای Apple TV و FOX که به تازگی اعلام شده است نیروهای ویژه: آزمون نهایی/

اطلاعات بیشتر در رستگاری غیرمنتظرهاعم از بازیگری و تولید متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای خواندن ضربه بزنید
کارگردان خلاق Lanvin، آرشیوهای غنی را استخراج می کند تا تبدیل به هالیوود شود - هالیوود ریپورترمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.