چهارشنبه آدامز توصیه های بدبینانه لذت بخشی را با برندگان امی 2022 به اشتراک می گذاردبرای همه کسانی که در هفتاد و چهارمین دوره جوایز پرایم تایم امی جایزه امی را به خانه بردند، چهار شنبه چهارشنبه آدامز، قهرمان داستان، افکار بیمارگونه و در عین حال روشنگرانه ای درباره ارزش مادی واقعی خود دارد.


رسمی چهارشنبه آدامز توییتر ویدئویی را قبل از جوایز امی در سال 2022 به اشتراک گذاشت که در آن دختر خانواده آدامز (با بازی جنا اورتگا) همه حاضران را روانکاوی می کند. او که از “کت و شلوارهای بی چهره در نتفلیکس” در مورد اینکه چرا بازیگران به این غنائم طمع می کنند، توضیح داد، “ظاهراً شما معتقدید که این به شما اعتبار می دهد و آن خلاء تنهایی درون شما را پر می کند. هشدار اسپویلر. اینطور نیست.” چهارشنبه سپس پیشنهاد کرد که شرکت کنندگان به جای آرزوی غنائم، صفحه ای از کتاب او را دنبال کنند و «خلأ را در آغوش بگیر. آن را مانند یک پتوی خیس به دور خود بپیچند».

مطالب مرتبط: مرد عنکبوتی: به هیچ وجه ستاره زندایا فقط رکورد امی را ثبت کرد

خلق شده توسط این اهل نیویورک چارلز آدامز کاریکاتوریست، شخصیت‌های خانواده آدامز از طریق اقتباس تلویزیونی نمادین ABC در سال 1964 از پانل‌های کمیک آدامز و تکرار آن شهرت بین‌المللی پیدا کردند. ABC خانواده آدامز این سریال همچنین مسئول ارائه نام و ویژگی‌های شخصیتی اصلی به هر یک از اعضای خانواده به طور رسمی ناشناس بود، اگرچه شخصیت چهارشنبه (با بازی لیزا لورینگ) اغلب دختری شیرین با علایق خشن بود.


چهارشنبه آدامز به نتفلیکس می رود

کریستینا ریچی بعداً این نقش را برای سال 1991 به ارث برد خانواده آدامز فیلم و دنباله آن ارزش های خانوادگی آدامز، چهارشنبه را با ویژگی های تاریک تر و کمیک تر به تصویر می کشد که از آن زمان به اصلی ترین کاراکتر تبدیل شده اند. ریچی در این فیلم نقش مکمل نیز خواهد داشت چهار شنبه، اما شخصیت او هنوز نامگذاری نشده است. از دیگر بازیگران برجسته چهارشنبه آدامز می توان به کلویی گریس مورتز اشاره کرد که در انیمیشن سال 2019 صداپیشگی خواهر و برادر بزرگتر آدامز را بر عهده داشت. خانواده آدامز فیلم سینما. مورتز نقش خود را برای دنباله 2021 بازی خواهد کرد خانواده آدامز 2، اگرچه نقدهای منفی بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود دریافت کرد.

برای خواندن ضربه بزنید
She-Hulk بالاخره احساس می کند که یک وکیل واقعی است

مطالب مرتبط: چهارشنبه خالقان نمایش را به عنوان یک فیلم هشت ساعته تیم برتون تصور کردند

تریلر رسمی برای چهار شنبه، به کارگردانی تیم برتون و بر اساس داستانی از اسمال ویل آلفرد گوف و مایلز میلار، خالقان این فیلم، در اواسط آگوست از این فیلم خارج شدند. چهارشنبه، پس از اخراج شدن از مدرسه دولتی به دلیل انتقام گرفتن تیم شنا با پیرانا، توسط گومز و مورتیشیا به یک آکادمی خصوصی پر از همتایان عجیب و غریب فرستاده می شود. با این حال، چهارشنبه به زودی خود را درگیر “یک تحقیق جدی در مورد قاتلان زنجیره ای، قاتلان و هیولاها” می بیند، اگرچه ارتباط او با این تحقیقات نامشخص است.

اورتگا در مصاحبه‌ای که اخیراً انجام داد، در مورد طنز منحصر به فرد این شخصیت، خاطرنشان کرد که «می‌خواست این فاکتور دوست‌داشتنی را حفظ کند و اجازه ندهد که آزاردهنده، بداخلاق یا پرمدعا شود». او گفت: “من واقعاً امیدوارم که عدالت او را ادا کنم زیرا می دانم که او برای مردم ارزش زیادی دارد.”

چهار شنبه هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما در سال 2022 در نتفلیکس عرضه خواهد شد.

منبع: توییترمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.