10 چیزی که دوربین های تلویزیون از دست داده اند – هالیوود ریپورتر


عصر دوشنبه، بزرگ‌ترین نام‌های تلویزیون در سالن مایکروسافت لس آنجلس برای هفتاد و چهارمین مراسم جوایز امی گرد هم آمدند. با تعداد زیادی A-listers در یک اتاق، اغلب بهترین لحظات – از تعامل با ستاره‌ها تا تشویق ایستاده – اغلب از پخش زنده تلویزیونی دیده نمی‌شوند.

هالیوود ریپورتر روی فرش قرمز، پشت صحنه، در اتاق و در جشن‌های بعد از مهمانی حضور داشت تا تمام ماجراها را ببیند. این چیزی است که دوربین ها از دست داده اند.

  • بیش از حد گرم شده: با یک فرش قرمز در فضای باز (که از نظر فنی طلایی بود) در ساعت 2 بعدازظهر افتتاح شد، امی باقی مانده موج گرمای لس آنجلس را احساس کرد. اگرچه مراسم روز دوشنبه به طور قابل توجهی سردتر از دمای سه رقمی هنرهای خلاقانه در هفته گذشته بود، مطبوعات و استعدادها به طور یکسان همچنان عرق کرده بودند زیرا مکان چادری بین 80 تا 90 درجه بود. سطل‌های آب فیجی به دقت در سراسر منطقه مصاحبه پاشیده شدند، اما بدون فن و فقط محافظ سایه‌های مختلف، تیم‌های پزشکی در صحنه حضور داشتند تا از برخی که در گرمای شدید بیمار شده‌اند مراقبت کنند. دیگران در اطراف دریچه‌های دارای تهویه مطبوع شلوغ می‌شدند یا پنکه‌های دستی را بیرون می‌کشیدند و بسیاری از کت‌های کت و شلوار رسمی به سرعت پس از عکس‌برداری حذف شدند.
  • خطوط طولانی: در فاصله کمتر از یک ساعت تا زمان نمایش، صف ورود به سالن در مرکز شهر لس آنجلس دور خود پیچید و به پایین بلوک رسید. یا آزمایش PCR منفی برای رویداد مورد نیاز بود. با صرف زمان کمی، چندین شرکت کننده در حال بریدن یا شکایت بودند. دیگران، مانند مگ استالتر و مارک ایندلیکاتو از نامزد بهترین سریال کمدی هک ها، باید بیرون کشیده شود و به جلو اسکورت شود.
  • خیلی دیر: در شروع نمایش، حداقل چند ستاره در بال ها گرفتار شدند و منتظر یک استراحت تبلیغاتی بودند تا به صندلی های خود بازگردند تا پخش تلویزیونی را مختل نکنند. در طول اجرای شماره موزیکال افتتاحیه کنان تامپسون، برنده نهایی لیزو، برایان کاکس و باب اودنکرک همگی منتظر بودند تا چراغ سبز به عقب بنشینند. لیزو برای گذراندن زمان در کنار اجرا رقصید. دو وقفه تبلیغاتی بعد، اودنکرک برای بار دوم دیده شد و پس از شروع دوربین‌ها خیلی دیر به تئاتر بازگشت. را بهتره با ساول تماس بگیری نامزد حضور استیو مارتین، مارتین شورت و سلنا گومز را قبل از اینکه به صندلی خود بازگردد، روی صحنه تماشا کرد.
برای خواندن ضربه بزنید
جولی پلک در مورد لغو "میراث"، ثبت نام در "آکادمی خون آشام" - هالیوود ریپورتر
  • تعهد به بیت: ویل آرنت با اهدای جایزه بهترین نویسندگی در یک سریال کمدی، جیمی کیمل ظاهراً از دست رفته را به روی صحنه کشید و آرنت به شوخی گفت که این سیزدهمین بار متوالی است که او از دست می دهد و به تازگی وارد مارگاریتاهای لاغر شده است. آنجا.” کیمل حتی با ورود کوئینتا برانسون برنده افقی باقی ماند و به معنای واقعی کلمه از او گذشت تا اولین امی خود را برای سریال ABC بپذیرد. ابوت ابتدایی. چیزی که بینندگان در خانه ندیدند این بود که کیمل پس از توقف دوربین‌ها به این موضوع پایبند ماند. در حالی که پخش تلویزیونی به پخش تبلیغاتی پایان می‌داد، آرنت مجری آخر شب را که هنوز مرده بازی می‌کرد، از صحنه بیرون کشید. به نظر نمی رسید اینترنت از این موضوع استقبال کند، بسیاری از کاربران توییتر خاطرنشان کردند که ماندن روی صحنه در لحظه بزرگ برانسون محترمانه به نظر نمی رسد. برانسون در پشت صحنه به این حادثه پرداخت. او به خبرنگاران گفت: «فکر می‌کنم در آن لحظه، من واقعاً خوشحال بودم که جیمی آنجا بود. من او را یکی از پدرخوانده های کمدی می دانم. من از طرفداران پر و پا قرص ویل آرنت هستم، بنابراین در این لحظه غرق شده بودم. نمی دانم – فردا شاید از دست او عصبانی شوم. من چهارشنبه در برنامه او خواهم بود، بنابراین ممکن است به صورت او مشت بزنم. من نمی دانم. خواهیم دید چه اتفاقی می‌افتد.»
  • مورد تشویق ایستاده قرار می گیرید!: اپرا وینفری به عنوان اولین مجری این شب را آغاز کرد که حضورش با تشویق های ایستاده مورد استقبال قرار گرفت. پس از آن، حضار برای امثال برخاستند دوپسیمایکل کیتون، بازی ماهی مرکبهوانگ دونگ هیوک، جینا دیویس و شریل لی رالف – ابوت ابتدایی برنده در مجموع سه تشویق ایستاده در طول سخنرانی هیجان انگیز خود دریافت کرد. پس از بازگشت به تئاتر پس از دومین بردش برای بهترین بازیگر زن در سریال درام، رضایت ستاره زندایا با هزاران فریاد و آغوش تماشاگران به گرمی مورد استقبال قرار گرفت. اولین برد او در زوم به دست آمد.
  • عشق زیادی برای ابوت ابتدایی: در حالی که شب شاهد هیجان برای چندین نامزد بود، ابوت ابتدایی به نظر می رسید که بیشترین عشق را در اتاق دارد. هر بار که به نمایش به رهبری کوئینتا برانسون اشاره می‌شد، اتاق با تشویق و تشویق تامپسون در مونولوگ افتتاحیه‌اش شروع می‌شد. رالف علاوه بر تشویق‌های ایستاده‌اش، از لحظه‌ای که برنده او برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن فاش شد تا زمانی که صحنه را ترک کرد، از پشت تئاتر نیز با هول‌ها و زوزه‌ها پر شد.
  • جان اولیور ستارگان می شود: جان اولیور پس از برنده شدن یک بار دیگر برای بهترین سریال گفتگوی متنوع، به پشت صحنه مطبوعات پیوست و در آنجا فاش کرد که کل شب “کمی تار” بود. او در ادامه واکنش خود را نسبت به این برد به اشتراک گذاشت و گفت: «ما نتوانستیم جایی را که هستیم بشنویم، بنابراین وقتی اعلام شد، فکر کردم شخص دیگری برنده شده است. سپس کارکنانم شروع به بلند شدن کردند و من فکر کردم، “حدس می زنم باید با آنها بروم.” او گفت: “من استیو را با مارتین لعنتی ملاقات کردم و همه چیز از ذهنم خارج شد، صادقانه بگویم.” «من قبلاً هرگز او را ندیده بودم، بنابراین بعد از آن کاملاً خالی کردم. مارتین شورت را دیدم که با یکی از اینها به سمتم آمد [trophies]، که قبلاً عجیب بود. پس پشت سر گذاشتن استیو مارتین بسیار عجیب است. اگر مثل من با عشق به کمدی بزرگ شده‌اید و با یک خطای شخصیت واقعی بزرگ شده‌اید، آن لحظه بسیار تکان‌دهنده است.»
  • A-listers فراوان است: در طول شب، ستارگان مختلفی در تماشای مایکروسافت تئاتر در حال ملاقات با دوستان و بازیگران بودند. روی فرش قرمز، لیلی جیمز به سمت هیمش پاتل دوید، جایی که دیروز costars در آغوش بزرگی به اشتراک گذاشتند. در گروه‌های آبی همسان، بهترین دوستان و کمدین‌ها نیکول بایر و ساشیر زاماتا در حالی که در لابی منتظر بودند تا در طول یک استراحت تبلیغاتی به سالن تئاتر بازگردند، گپ زدند. در جشن بعد از جشن گاورنر، آریانا دبوز و کولمن دومینگو در پیاده‌روها رقصیدند. به همین ترتیب، تد لاسو تیمی از جمله هانا وادینگهام – که زیر لباسش کفش‌های کتانی ورزشی زیرکانه داشت – در مراسم جشن جشن گرفتند و با مجموعه تندیس‌های امی خود عکس گرفتند.
  • زمان سلفی: پس از پایان نمایش، برخی از ستاره ها برای عکس گرفتن و خوشامدگویی به مهمانان و هواداران در جشن گاورنر توقف کردند. به محض ورود، تامپسون را می‌توان دید که در حال گردش است، با مهربانی برای عکس گرفتن و گپ زدن با شرکت‌کنندگان می‌ایستد. پس از گرفتن مقداری گرمازدگی از تامپسون – که چند بار در نتفلیکس مسخره کرد – تد ساراندوس، مدیر عامل پخش کننده، با مهمانان سلفی گرفت و حتی پیشنهاد کرد که عکس های اضافی بگیرد تا مطمئن شود که عکس خوب است.
  • برخورد دنیاها: ژاکت زرد ستارگان ملانی لینسکی و تاونی سایپرس با ملکه ها از مسابقه درگ RuPaul برای عکس دسته جمعی در حالی که هر دو نمایش امسال به ترتیب در بخش‌های بهترین سریال درام و بهترین برنامه رقابتی نامزد شدند، اما هیچکدام تندیس را به خانه نبردند. مهم نیست، بازیگران به مهمانی ادامه دادند.

کریس گاردنر و کریستن چوبا در این گزارش مشارکت داشتند.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.