شریل لی رالف با برنده شدن ابوت در ابتدایی تاریخ امی را می سازد – هالیوود ریپورتر


شریل لی رالف در مراسم امی دوشنبه شب 2022 جایزه امی بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی را به خانه برد و تاریخ ساز شد.

را ابوت ابتدایی بازیگر زن در کنار الکس بورشتاین نامزد شد (خانم مایزل شگفت انگیزهانا اینبیندر (هک ها، همبازی جانل جیمز (ابوت ابتداییکیت مک کینون (شنبه شب زندهسارا نایلز (تد لاسومعبد جونو (تد لاسو) و هانا وادینگهام (تد لاسو).

هنگامی که روی صحنه رفت، رالف احساسی شروع به خواندن شعری از «گونه های در معرض خطر» دایان ریوز کرد و تماشاگران او را تشویق کردند.

رالف ادامه داد: “برای هر کسی که تا به حال رویایی دیده است و فکر می کند رویای شما محقق نشده است، نمی خواهد، نمی تواند محقق شود، من اینجا هستم تا به شما بگویم که این چیزی است که باور کردن به نظر می رسد – این چیزی است که قابل توجه است. به نظر می رسد. و هرگز و هرگز دست از تو نکش، زیرا اگر کوئینتا برانسون را در گوشه خود به دست بیاوری، اگر شوهری مثل من در گوشه خود به دست بیاوری، اگر فرزندانی مثل من در گوشه من به دست بیاوری، و اگر دوستانی پیدا کردم مثل همه کسانی که به من رای دادند، تشویقم کردند، دوستم داشتند، متشکرم، ممنون، متشکرم!

با این برد، که اولین جایزه امی رالف را نشان می دهد، این بازیگر اکنون تنها دومین زن سیاهپوست تاریخ است که در این بخش برنده شده است. در سال 1987، جکی هری اولین بازیگر سیاهپوستی بود که پس از برنده شدن در این رده، برنده شد 227. تا این سال، او به عنوان تنها بازیگر سیاهپوست در این رده برنده شد.

هری: “برنده شدن امی من یک اتفاق برجسته در حرفه بود، اما همچنین یک تجربه تنهایی بود.” در توییتر نوشت دنبال لحظه امی رالف به مدت 35 سال من تنها زن سیاهپوستی بودم که برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی شدم. اما همه چیز امشب تغییر می کند … و به دایره کامل رسیده است! #امی.”

برای خواندن ضربه بزنید
چرا «مردگان متحرک» واقعاً به پایان نمی رسد؟

قبل از مراسم، آکادمی تلویزیون به نامزدها این فرصت را داد تا افکار و قدردانی خود را قبل از روی صحنه بردن، سازماندهی کنند تا به برندگان این فرصت را بدهد که «از صمیم قلب صحبت کنند و تحت فشار قرار نگیرند که به یاد داشته باشند که تمام آن نام‌های مهم را بیان کنند. در کانون توجه سخنرانی پذیرش شما.»

رالف گفت THR استراتژی او تشکر کردن از حامیان پشت صحنه بود که باعث اجرای نمایش شدند: «فقط می‌خواستم مطمئن شوم که از همه در ABC تشکر کردم، از همه در برادران وارنر و از همه در دیزنی تشکر کردم. فراموش کردن افرادی که به معنای واقعی کلمه از این نمایش حمایت می کنند و دیده نمی شوند بسیار آسان است.

مراسم امی 2022 روز دوشنبه به صورت زنده از مایکروسافت تئاتر لس آنجلس از شبکه NBC و Peacock پخش شد. کنان تامپسون میزبان بود.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.