اسکای جوک های مربوط به ملکه الیزابت دوم را از «هفته گذشته امشب با جان الیور» در بریتانیا قطع می کند – هالیوود ریپورتر


غول تلویزیون پولی اسکای که متعلق به کمکست است، جوک های مربوط به مرگ ملکه الیزابت دوم را از آخرین قسمت سریال حذف کرد. هفته گذشته امشب با جان الیور در بریتانیا

برخی از بینندگان درباره ویرایش های برنامه HBO در رسانه های اجتماعی اظهار نظر کردند یا از آن شکایت کردند. “از کجا می توانم بخش ملکه را از @LastWeekTonight تماشا کنم، با توجه به اینکه Sky تصمیم گرفت آن را قطع کند؟” یکی در توییتر نوشت یکی دیگر گفت: «من را سانسور نکن @LastWeekTonight. من بریتانیایی هستم، من یک سلطنت طلب هستم و می توانم شوخی کنم!!!

در میان چیزهای دیگر، الیور ادای احترام به ملکه فقید را از شرکت‌هایی مانند Domino’s Pizza و شخصیت‌هایی مانند شخصیت کارتونی Crazy Frog به تمسخر گرفت. مجری برنامه گفت: «بدیهی است که ما باید با بریتانیا شروع کنیم، جایی که به وضوح هنوز درگیر مرگ تکان دهنده یک پیرزن 96 ساله به دلایل طبیعی است. «لحظه بزرگی است [of] هفته، و بنا به دلایلی، مطلقاً همه احساس کردند که باید وارد آن شوند.”

الیور همچنین با اشاره به انتصاب لیز تراس به عنوان نخست وزیر جدید کشور و رئیس حزب محافظه کار، گفت که مرگ پادشاه “تنها رویداد آسیب زا نیست که بریتانیا با آن دست و پنجه نرم می کند.”

با نمایندگان اسکای و اچ بی او، برادران وارنر دیسکاوری، نمی توان بلافاصله برای اظهار نظر تماس گرفت.

هفته گذشته امشب با جان اولیور برنده هفتمین امی آخر شب متوالی خود در رده سریال‌های گفتگوی متنوع در عصر دوشنبه شد. در مجموع امی، HBO در صدر نتفلیکس قرار گرفت و بیشترین جوایز را از آن خود کرد.

در اینجا نگاهی داریم به برخی از واکنش‌های رسانه‌های اجتماعی به حذف جوک‌های مربوط به ملکه توسط اسکای.برای خواندن ضربه بزنید
فیلمسازان هیجان‌زده، میزبانان مهمانی حضوری از TIFF بازمی‌گردند - هالیوود ریپورتر

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. گیلانه گفت:

    شوخی شوخی هم نمیذارن افشاگری بشه درباره کسی که جدی جدی میلیونها انسان رو کشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.