فیلمسازان هیجان‌زده، میزبانان مهمانی حضوری از TIFF بازمی‌گردند – هالیوود ریپورتر


از آنجایی که جشنواره فیلم تورنتو یک بازگشت بزرگ پس از همه‌گیری را به عرصه فیزیکی با چیزی تقریباً عادی برای چهل و هفتمین دوره خود نشان می‌دهد، بزرگ‌ترین آه‌های آسودگی ممکن است از سوی فیلم‌سازان محلی کانادایی و سازمان‌دهندگان مهمانی‌های نخست به وجود بیاید.

شما نمی توانید یک فیلم جشنواره را به صورت دیجیتالی راه اندازی کنید. باید شخصاً تبلیغات تبلیغاتی ایجاد کنید. شما باید شخصاً با مردم ملاقات کنید تا بتوانید برای راه اندازی فیلم خود روابط برقرار کنید.” دره بتنی درام مهاجر در تورنتو به عنوان بخشی از نوار کناری طول موج ها، روایت می شود هالیوود ریپورتر.

میان اصرار دارد فیلمسازانی که فیلم‌های خود را در جشنواره‌های کوچک تورنتو در سال‌های 2020 و 2021 نمایش داده‌اند، برنامه‌های راه‌اندازی آن‌ها به دلیل بازی در پلتفرم‌های دیجیتال تضعیف شده است. او افزود: «سر و صدای امسال بسیار پرهیجان تر و شدیدتر است.

کارگردان کلی فیف مارشال، که اولین فیلم بلند خود را آغاز می کند وقتی صبح می آید برای اولین نمایش جهانی در تورنتو، راه اندازی فیلم کوتاه برنده جایزه خود را به یاد می آورد بدن سیاه آنلاین و در یک TIFF کلیدی پایین تر در سال 2020 در بحبوحه همه گیری.

«خیلی از آن اتفاقات از خانه من افتاد. اینکه بتوانم اولین فیلم سینمایی ام را دو سال بعد در TIFF داشته باشم و بیرون باشم و عکس العمل مردم را ببینم برای من به عنوان یک فیلمساز ارزش زیادی دارد. من واقعا از تماشای فیلم های من توسط مردم لذت می برم. فیف مارشال اصرار کرد که من فوق العاده هیجان زده هستم.

برای سازمان‌دهندگان مهمانی، بازگشت تورنتو به عرصه فیزیکی به این معنی است که می‌توانند مانند قبل از شیوع بیماری همه‌گیر در جشنواره‌های بزرگ، مهمانی‌های سنتی مطبوعاتی، شام استعدادها و مهمانی‌های قبل و بعد از نمایش را برگزار کنند.

دیوید منینگ، معاون اجرایی A-List Communications مستقر در لس‌آنجلس، که میزبان مهمانی‌های برتر در Marbl در خیابان کینگ برای فیلم‌هایی مانند است، گفت: انتظار ما این است که تورنتو مانند سال 2019 بازگردد. بچه روبی، سوزی جستجو می کند و گذرگاه قصاب، با حضور نیکلاس کیج.

برای خواندن ضربه بزنید
جنیفر لوپز در مورد جدایی "دردناک" با بن افلک و بازگشت به رابطه آنها برای "این من هستم ... حالا" فکر می کند.

علیرغم کاهش همه گیر، منینگ می گوید استودیوهای هالیوود همچنان مشتاق هستند تا از ایمنی استعدادها در مهمانی های برتر اطمینان حاصل کنند. “افراد در استودیوها هنوز در مورد کنترل اندازه مهمانی ها مراقبت می کنند، و برخی به دنبال فرصت هایی در فضای باز یا تهویه عالی هستند. من درخواست زیادی برای مهمانی های بزرگتر 250 تا 500 نفره ندارم. سیاه شدن، بازگشت تانیا تاکر، کارمن، یک صبح بخیر، با بازی لی سیدوکس و باشگاه شکار.

چارلز خابوث، مدیرعامل Ink Entertainment، مکان‌های مرکز شهر تورنتو مانند Bisha Hotel، Pink Sky، Story’s، Patria و باشگاه اعضای خصوصی Clio را به عنوان مکان‌های اصلی برای تماشاگران ستاره هالیوود در طول نسخه 2022 TIFF خواهد دید. خابوث درباره تجارتی که امسال با استودیوها و پخش کننده های هالیوودی که فیلم های اصلی خود را در تورنتو عرضه می کنند، انجام خواهد داد، گفت: «آنها درخواست غذا و نوشیدنی، سیگار، امنیت، نور و دکور و خصوصی بودن کرده اند.

این در تضاد کامل با دو سال گذشته است که جشنواره‌های دیجیتال ترکیبی و حضوری محدود TIFF به معنای تقریباً خالی بودن خیابان‌های مرکز شهر و رستوران‌ها و کلوپ‌های شبانه محلی بود که به سختی چراغ‌های خود را روشن نگه می‌داشتند، زیرا هالیوود و سایر فیلم‌سازان بین‌المللی در خانه ماندند.

“همه سعی کردند به طور مجازی مقداری روحیه را حفظ کنند، اما واقعاً این یک “چرا زحمت می‌کشیم؟” بود. خبث افزود: امسال برای من و برای کل شهر، هیجان انگیزترین زمان سال است. و این هیجان توسط فیلمسازان تکرار می شود که آنها به تئاترهای زنده مملو از تماشاگران مشتاق فیلم برای اولین نمایش جهانی بازمی گردند.

كارلي استون، كارگردان، اصرار داشت: «هواي حضوري، حضور در آنجا، و مردم مي‌توانند از شما سؤال بپرسند، اين سخنان دهان به دهان به خصوص براي فيلم‌هاي كوچك‌تر براي زندگي بعد از جشنواره بسيار مهم است. شمال عادی، با بازی سارا گادون و رابرت کارلایل، اولین حضور در لایت باکس بل در روز یکشنبه خواهد بود.

برای خواندن ضربه بزنید
توماس برودی-سنگستر و دیوید تیولیس در سریال دیزنی + The Artful Dodger بازی می کنند - هالیوود ریپورتر

دونالد شبیب، کارگردان کانادایی، آخرین فیلمش، گفتگوی شبانه، همچنین یک نمایش جهانی در بل لایت باکس خواهد داشت و دیگران نیز اصرار داشتند که دیدن یک فیلم در یک پلت فرم دیجیتال و در یک تئاتر زنده نشان دهنده دو تجربه متفاوت است.

من برای تماشاگران فیلم می سازم. و می‌توانم مخاطبان را بخوانم، احساس کنم که بدن‌شان خارش می‌کند و مردم علاقه‌شان را از دست می‌دهند.» THR. بنابراین این یک تجربه کاملا متفاوت از تماشای یک فیلم توسط خودتان است.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.