بازیگر “A-Team” 90 ساله بود – هالیوود ریپورتر


جک جینگ، بازیگر شخصیت آشنا که در سریال هایی مانند داستان های ولز فارگو، مانیکس، ریپتاید و تیم A و در سه فیلم مقابل کلینت ایستوود ظاهر شد، درگذشت. او 90 ساله بود.

همسرش آپاچی گینگ گفت که جینگ جمعه به دلایل طبیعی در خانه خود در لا کوئینتا کالیفرنیا درگذشت. هالیوود ریپورتر.

در نوبت های نادر بازیگری، جینگ نقش عشق شخصیت دایان بیکر را در بازسازی فیلم ایفا کرد. تس کشور طوفان (1960)، یک سرباز و قهرمان بی میل در روزهای رو به پایان جنگ کره در درام خط الراس تک تیرانداز (1961) و روانپزشک بالینی در سریال پزشکی NBC 1962-64 ساعت یازدهم.

در کنار ایستوود، جینگ یک مارشال را به تصویر کشید آنها را بالا آویزان کنید (1968)، یک پزشک در بازی Misty for Me (1971) و یاغی محکوم به فنا مورگان آلن در دریفتر High Plains (1973).

در سال 1961، جینگ به دیل رابرتسون همکار اوکلاهمان در شبکه NBC پیوست. داستان های ولز فارگو در طول فصل ششم و آخرین فصل آن به عنوان مامور ویژه بو مک کلود، و او در نقش ستوان دن آیوز، یکی از پسران جو مانیکس (مایک کانرز) در لس آنجلس، در شبکه CBS ظاهر شد. مانیکس از 1968-1974.

در اواسط دهه 80، او نقش پلیس دیگری به نام تد کوینلن را در سریال پلیسی NBC به تصویر کشید. ریپتاید بیش از سه فصل و یک سال را در NBC گذراند تیم A در نقش ژنرال هارلان «بول» فولبرایت، آنتاگونیستی که متوجه می‌شود سربازان ثروت این سریال آدم‌های خوبی بودند، نه بد.

جینگ در حال اجراست تیم A زمانی پایان یافت که فولبرایت در حین ماموریت نجات برای نجات دخترش گلوله ای را از پشت گرفت. او گفت: «این یک نمایش بچه‌ها بود گفت. او با خنده گفت: «آنها 10000 مسلسل از هر پشت بام شلیک کردند و بمب و نارنجک پرتاب کردند، اما هیچ کس به جز من کشته نشد.

برای خواندن ضربه بزنید
درآمد باکس آفیس روز ملی چین 67 درصد کاهش یافت - هالیوود ریپورتر

جک لی جینگ متولد شد در 30 نوامبر 1931، در آلوا، اوکلاهما. او در مدرسه شبانه روزی در سانتافه، نیومکزیکو تحصیل کرد و چهار سال در تفنگداران دریایی ایالات متحده خدمت کرد، سپس به مدت سه فصل در دانشگاه اوکلاهاما بازی کرد – او به Sooners کمک کرد تا دانشگاه مریلند را در سال 1954 شکست دهند. – و یکی برای اسکیموهای ادمونتون لیگ فوتبال کانادا.

با الهام از تایرون پاور، جینگ 5 فوتی 10 تصمیم گرفت بازیگر شود. او با سنفورد مایزنر در نیویورک تحصیل کرد و در سال 1958 در قسمت‌هایی از سریال ظاهر شد مهاجمان مکنزی و گشت بزرگراه و در فیلمی به کارگردانی لئو مک کری رالی ‘دور پرچم، پسران!

او استخدام شد داستان های ولز فارگو زمانی که سریال به یک ساعت گسترش یافت و از سیاه و سفید به رنگی تبدیل شد، اما گفت که به او فرصت بسیار کمی داده شده است.

او می‌گوید: «همانطور که تمام شد، من فقط اسب دیل رابرتسون را در دست داشتم به یاد آورد. هر کسی می توانست این کار را انجام دهد، بنابراین من نمایش را ترک کردم و به مدت شش ماه تعلیق شدم [for breaking his contract]. اما در آن زمان توسط MCA کنترل می‌شدم، بنابراین آنها به من کمک کردند تا از آن به خوبی خارج شوم.»

جینگ بیشتر کارهایش را در تلویزیون انجام داد و در همه چیز به عنوان بازیگر مهمان حضور داشت بت مسترسون، خروشان دهه 20، منطقه گرگ و میش، پری میسون، دود اسلحه، بونانزا و هاوایی Five-O به جزیره فانتزی، بارنابی جونز، بزرگترین قهرمان آمریکایی، مرد پاییز، خانه ای کوچک در چمنزار و بال.

رزومه سینمایی او نیز شامل Ghost of Dragstrip Hollow (1959)، ریموند بور میل در غبار (1960)، فرد ویلیامسون آن مرد بولت (1973) Sssssss (1973) جایی که سرخس سرخ رشد می کند (1974) و بمیر خواهر، بمیر! (1978).

برای خواندن ضربه بزنید
بحثی در مورد 100 بهترین برنامه تلویزیونی تمام دوران - هالیوود ریپورتر

در سال 1985، لس آنجلس تایمز اشاره کرد که جینگ «به طور معمول برای ورزش و پول رقابت می کرد. حریفان او گلف بازانی مانند دین مارتین و جیمز گارنر بودند – و دیگرانی که حساب بانکی آنها بسیار بزرگتر از نام آنها بود.

او در حین فیلمبرداری با آپاچی، اوکلاهومنایی، آشنا شد جایی که سرخس سرخ رشد می کند در سال 1973 در ایالت، و در سال 1978 ازدواج کردند. بازماندگان نیز شامل فرزندان او، آدام، کیسی، ارین، چارلی و آنا، و چندین نوه و نوه هستند.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.