لیلی جیمز در فیلم پر جنب و جوش Rom-Com – هالیوود ریپورتر


مطلقاً هیچ ربطی به فیلم بیوگرافی تینا ترنر به همین نام (منهای علامت سوال) ندارم. چه ربطی به عشق دارد؟ به عنوان یک کلاس استاد در نحوه پایبندی وفادارانه به الگوی کلاسیک رمانتیک-کمدی و در عین حال ظاهر شدن با چیزی که به طرز لذت بخشی در هر دو طرف خط تیره ارائه می شود، عمل می کند.

خدمت به عنوان اولین حمله به عرصه رام کام برای فیلمساز شخار کاپور، از الیزابت و ملکه راهزن شهرت، شیرینی جوشان متقابل فرهنگ ممکن است اولین باری نباشد که به بررسی عمل ازدواج ترتیب داده شده در عصر Tinder می پردازد، اما لمس روحی کاپور، که بر اساس فیلمنامه ای دانسته از جمیما خان کار می کند، تمام نشانه های مورد نظر را می گیرد.

چه ربطی به عشق دارد؟

خط پایین

به هر دو قلب و استخوان خنده دار توجهی را که شایسته آنهاست می دهد.

با اجرای دوست‌داشتنی لیلی جیمز و یک اجرای بسیار خنده‌دار از اما تامپسون، آن را تکمیل کنید، و شما از آن نوع ورودی TIFF در اولین نمایش جهانی برخوردار هستید که با جمع‌آوری آرای سالانه انتخاب مردم، بسیار خوب عمل می‌کند. جای تعجب نیست که نام Working Title Films در تیتراژ نمایش داده می شود، با توجه به اینکه چقدر تولید به خوبی در فیلم جا می شود. عشق، در واقع/چهار عروسی و یک تشییع جنازه قالب

زوئی (جیمز) مستندساز بریتانیایی برنده جایزه، که تلاش می‌کند بفهمد برای یک نمایش موسیقی چه باید بکند، در نهایت دوربینش را روی چیزی نزدیک به خانه آموزش می‌دهد – یعنی دوست همیشگی‌اش و همسایه همسایه‌اش کاز (شازاد لطیف) که دارد. او را از قصد خود برای احترام به خواسته‌های والدین پاکستانی‌تبار خود با موافقت با یک ازدواج هماهنگ آگاه کرد.

در حالی که این خبر برای زویی که به وضوح با کاز رابطه شیمی آسانی دارد، کمی شوکه کننده است، این مفهوم برای او یا مادر طلاق گرفته اش کات (تامپسون) که در تلاش است کاملاً ناخوشایند نیست. او را با دامپزشک پسر خوب سگش (الیور کریس) تعمیر کنید. پس از پشت سر گذاشتن یک سری فاجعه‌های یک‌روزه، زوئی واقعاً شروع به این می‌کند که آیا مادر کاز اشتباه نمی‌کند، وقتی او این حکمت خانوادگی را مطرح می‌کند که بهتر است عاشق شوید و عاشق شوید – به‌ویژه وقتی به میزان طلاق اشاره می‌شود. در انگلستان برای اتحادیه های منظم تقریباً یک دهم اتحادیه های معمولی است.

برای خواندن ضربه بزنید
Jeanie Buss در WOW، Lakers Show Legacy و Jerry West in Winning Time - The Hollywood Reporter

با این حال، او مسلماً وقتی به او اطلاع می دهد که با زن جوان به ظاهر درونگرا (سجل علی) که یک هفته قبل از طریق اسکایپ با او آشنا شد، نامزد کرده است، شگفت زده می شود. زوئی با دوربین و مادرش برای جشن عروسی به لاهور سفر می کند و برخی از حقایق آشکار را در این روند کشف می کند.

اگرچه رام‌کم‌های قبلی حول محور ازدواج‌های «کمک‌شده» خانواده‌ای در مقابل قدرت جذب ساخته شده‌اند، تعداد کمی از آنها توانسته‌اند به‌طور رضایت‌بخشی بین خنده‌های بلند و اشتیاق عاشقانه و احساس تعلق که به‌طور مؤثر در کاپور تجسم شده است، تعادل برقرار کنند. کارگردانی حساس و فیلمنامه خان.

اما فقط به این دلیل که عشق ممکن است کور باشد، به این معنا نیست که تفاوت های فرهنگی و قومی در جامعه معاصر نادیده گرفته می شود. این مشاهده‌ای است که فیلمنامه خان در چندین موقعیت از ساختن ابایی ندارد، از جمله کاز اشاره می‌کند که می‌خواهد زودتر به فرودگاه برسد «تا بتوانم به‌طور تصادفی انتخاب شوم».

در عین حال، در نقش زوئی، جیمز فوق‌العاده، که مجموعه کارهای همه‌کاره‌اش طیف وسیعی از سیندرلا به پم و تامی، آسیب‌پذیری دردناکی را به عنوان یک زن جوان که از دوربینش به عنوان حائلی بین سوژه‌هایش و ترس‌ها و ناامنی‌های شخصی‌اش استفاده می‌کند، منتقل می‌کند.

فیلمی پر جنب و جوش توسط رمی آدفارسین (نامزد اسکار الیزابت)، که تولید را در رنگ های غنی و گرم، با طراحی تولیدی مشابه سایمون الیوت، حمام می کند، چه ربطی به عشق دارد؟ در پاسخ به پرسش بلاغی خود موفق می شود.

اعتبارات کامل

محل برگزاری: جشنواره بین المللی فیلم تورنتو (ارائه گالا)
بازیگران: لیلی جیمز، شازاد لطیف، اما تامپسون، سجل علی، آسیم چودری، جف میرزا
شرکت های سازنده: STUDIOCANAL، Working Title Films، Instinct Productions
کارگردان: شکر کپور
فیلمنامه نویس: جمیما خان
تهیه کنندگان: نیکی کنتیش بارنز، جمیما خان، تیم بیوان، اریک فلنر
تهیه کنندگان اجرایی: ران هالپرن، آنا مارش، جو نفتالین، سرمد مسعود، سارا هاروی، لوکاس وب، کاترین پومفرت
مدیر فیلمبرداری: رمی آدفارسین
طراح تولید: سایمون الیوت
ویراستاران: گای بنزلی، نیک مور
موسیقی: نیتین ساهنی
فروش: STUDIOCANAL

برای خواندن ضربه بزنید
"Better Caul Saul's" Vince Gilligan، Rhea Seehorn برای سریال Apple TV+ متحد می شوند

1 ساعت 48 دقیقهمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.