10 قهرمان تلویزیونی با نقاط ضعف عجیب


تلویزیون پر از قهرمانان خارق العاده است. برخی از قهرمانان فوق العاده با قدرت های شگفت انگیز هستند، در حالی که برخی دیگر بدون توانایی های خاصی که به آنها تکیه می کنند، پیش پا افتاده تر هستند. در هر صورت، قهرمان نمایش، در نهایت در برابر دشمنان خود موفق خواهد شد و روز را نجات خواهد داد.


مطالب مرتبط: 10 قهرمان کارتونی که با هیچ کس ضعیف تر از آنها مبارزه نمی کنند

با این حال، صرفه جویی در روز همیشه کار آسانی نیست و در مواقعی برای قهرمانان ما بعید به نظر می رسد. این می تواند به این دلیل باشد که دشمن فوق العاده قدرتمند است یا اینکه قهرمان نوعی ضعف دارد که مورد سوء استفاده قرار می گیرد. به طور معمول، قهرمانان نوعی ضعف دارند که مستقیماً با قدرت یا شخصیت آنها سروکار دارد. اگرچه، چند قهرمان وجود دارند که نقاط ضعف بسیار عجیبی دارند که می تواند آنها را کاملاً ناتوان کند.

10 او همه چیز و بیشتر است

سری طرح های کمدی نیکلودئون همه آنها یک شخصیت ابرقهرمانی داشت که کلاهبرداری از سوپرمن به نام Superdude بود. سوپردود با بازی کنان تامپسون تقریباً شبیه سوپرمن با کت و شلوار اسپندکس آبی، شنل قرمز و فرهای موی مشخص به نظر می رسید، اما به جای نماد نمادین “S” روی سینه اش، Superdude یک “D” داشت.

در حالی که Superdude قدرت هایی مشابه سوپرمن داشت، ضعف متفاوتی داشت. Superdude تا حد زیادی عدم تحمل لاکتوز داشت. لبنیات فقط باعث مشکلات گوارشی نمی شود. Superdude را کاملاً ناتوان کرد.

9 گاهی اوقات قوی ترین سلاح در یک بسته کوچک عرضه می شود

اگرچه بینندگان از پسر ها بدانید که او یک قهرمان به تمام معنا نیست، بلک نوآر هنوز یک قهرمان برای عموم مردم است. بلک نوآر مانند یک قهرمان بیهوده به نظر می رسد که بی سر و صدا کار می کند و هر دشمنی را در مسیر خود از بین می برد.

به نظر می رسد که نوآر نابود نشدنی است، اما ضعف عجیبی دارد. بلک نوآر حساسیت به آجیل دارد. در حالی که آلرژی به آجیل رایج است، اما دیدن یک ماده غذایی که یک ابرقهرمان را از بین می برد کمتر این اتفاق می افتد. صحنه ای وجود دارد که در آن نوآر ناتوان می شود زیرا ملکه مایو به زور به او یک آب نبات آلوند جوی غذا داد.

8 شما به سوخت مناسب نیاز دارید

اسپورتاکوس یک ابرقهرمان از نمایش کودکان است شهر تنبل. اسپورتاکوس با تشویق شهروندان به خوردن غذاهای سالم و ورزش فراوان، نمونه ای درخشان از داشتن یک سبک زندگی سالم است. هدف Sportacus این است که اطمینان حاصل کند که همه افراد در LazyTown شاد و سالم هستند.

اسپورتاکوس با وجود تمام ورزشکاری فوق العاده اش، می تواند به سرعت با یک چیز متوقف شود: خوردن شکر فرآوری شده. اگر اسپورتاکوس هر قند فرآوری شده ای بخورد، دچار افت شدید قند می شود که آن را «آب شدن قند» می نامد. به نظر می رسد که اسپورتاکوس حداقل کمی قند اضافی را برای یک فرد ورزشکار تحمل کند.

7 سعی کنید دست خود را در سحر و جادو

جادوگران یک مجموعه تلویزیونی فانتزی پر از کاربران جادویی از همه نوع در دنیایی است که مستقیماً از یک کتاب کودکان استفاده می شود. با این حال، دنیای جادویی در واقعیت به اندازه کتاب مهربان نیست و قهرمانان سریال باید با استفاده از توانایی های خود به محافظت از جهان کمک کنند.

مطالب مرتبط: 5 قوی ترین (و 5 ضعیف ترین) کاربر جادویی در برنامه های تلویزیونی

سحر و جادو به نظر یک توانایی نسبتاً ضعیف به نظر می رسد، اما جادوگران دارای اشکالاتی هستند. یکی از چیزهایی که می تواند یک کاربر جادویی را از بین ببرد، آسیب به دستان آنها است. برای طلسم، آنها باید با دست علامت دهند. حتی اگر دستی شفا یابد، جادو به آنها باز نمی گردد.

6 گاهی قدرت ها می آیند و می روند

هر کسی که چیزی در موردش میدونه چیزهای عجیب و غریب می داند که Eleven یک نیروگاه است. ال با برخی از خطرناک ترین دشمنان سریال پا به پا شده و از قدرت روانی خود برای شکست دادن آنها استفاده می کند. با این حال، حتی با وجود قدرت های او، همه چیز برای Eleven همیشه آسان نبود.

در پایان فصل سوم، به نظر می رسد که Eleven قدرت خود را از دست داده است اما مطمئن نیست که چرا. Mind Flayer به او حمله کرده بود، و دکتر برنر پیشنهاد کرد که این حمله باعث یک رویداد سکته مغزی در ال. البته، سکته مغزی یک مسئله جدی پزشکی است، اما اغلب به عنوان نقطه ضعف قهرمان استفاده نمی شود.

5 به آهنگ قناری گوش کن

سارا لنس، که با نام قناری نیز شناخته می‌شود، در چندین نمایش در Arrowverse نقش آفرینی کرده است. او از یک تصادف قایق در دریا جان سالم به در برد، با لیگ قاتلان آموزش دید، مرد، احیا شد، و چندین چیز دیگر داشت که هیچکس نباید تحمل کند.

سارا نیز نقاط ضعف خود را داشته است. آخرین ضعف او به دلیل DNA بیگانه اش بود که سارا با آخرین احیای خود دریافت کرد. دی‌ان‌ای بیگانه به او قدرت شفابخشی می‌دهد، اما وقتی باردار شد، کودکش قدرت شفابخشی را از او گرفت.

4 برو در یک سفر بین بعدی

مورتی اسمیت، یکی از شخصیت‌های اصلی ریک و مورتی، پسر نوجوانی است که با پدربزرگش ریک سانچز مجبور به ماجراجویی های وحشیانه می شود. مورتی این سریال را به عنوان فردی بسیار مضطرب و مطیع آغاز کرد اما به دلیل ماجراجویی های فراوانش رشد کرده است.

مطالب مرتبط: بر اساس علامت زودیاک خود، چه نقشی در دنیای ریک و مورتی خواهید داشت؟

با این حال، عدم اعتماد به نفس مورتی همچنان مطرح است و بزرگترین نقطه ضعف اوست. این به ویژه در مورد علایق عشقی صادق است. مورتی مشکلات جدی در تعقیب عشق از سوی دیگران ایجاد کرده است، از جمله باعث کل فاجعه کروننبرگ و داشتن یک نوزاد انسان-گازورپینی.

3 نجات سیاره با سیاره داران

که در ماجراهای جدید کاپیتان سیاره، روح زمین پنج حلقه جادویی را برای جوانان در سراسر سیاره می فرستد تا به نجات زمین از نابودی کمک کند. هنگامی که قدرت حلقه ها با هم ترکیب می شود، بزرگترین قهرمان سیاره، Captain Planet را ایجاد می کند.

Captain Planet توانایی های ترکیبی همه حلقه ها را دارد و قهرمان نهایی در مبارزه با تخریب و آلودگی سیاره است. از قضا بزرگترین نقطه ضعف Captain Planet آلودگی است. کاپیتان سیاره با همان چیزی که قرار است نابود کند ضعیف می شود.

2 سعی کنید دنیای جدید را مستعمره کنید

دنبال کردن خانواده ای از بیگانگان که پس از نابودی یک سیارک، مجبور شدند به دنبال دنیای جدیدی برای زندگی باشند، مخالفان خورشیدی دارای بازیگرانی از شخصیت های عجیب و غریب است. خانواده بیگانگان شامل چهار بیگانه و یک شفیره است که در نهایت زمین را تشکیل می دهند.

رهبر کوروو یک بیگانه با ضعف عجیبی است. از آنجایی که او رهبر است، اگر دیگر بیگانگان در انجام وظایف خود برای استعمار زمین کوتاهی کنند، باعث از هم پاشیدگی Korvo می شود. Korvo شروع به مایع شدن می کند تا زمانی که همه شروع به انجام وظایف محول شده خود کنند.

1 نجات جهان یک بیمار در یک زمان

در ابتدا به صفحه نمایش بزرگ آورده شد قهرمان بزرگ 6، بایمکس سریال های خودش را داده و در سریال های دیگر ظاهر شده است. Baymax یک ربات بزرگ و بادی است که به عنوان یک “همدم بهداشتی” عمل می کند. در سریالش، بایمکس!، Baymax به کسانی که نیاز به مراقبت پزشکی دارند کمک می کند.

متأسفانه Baymax از چند نقطه ضعف رنج می برد. او قابل باد کردن است، بنابراین هر جسم نوک تیز می تواند به پوست او نفوذ کند و او را مانند یک فرد مست رفتار کند. همچنین، او به نیروی باتری و نیاز به شارژ متکی است، که یک ضعف رایج برای الکترونیک است اما نه قهرمان.

بعدی: 10 قهرمان کارتونی با نقاط ضعف عجیب

برای خواندن ضربه بزنید
ستاره فلش ازرا میلر ادعا کرد که آنها یک "انقلاب بومی" را رهبری خواهند کرد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.