10 قهرمان انیمه ای که دنیایشان به آن نیاز دارد (اما لیاقتش را ندارند)


در بسیاری از انیمه ها، قهرمانان از بالاترین استاندارد برخوردار هستند. آنها به عنوان نمونه های اخلاقی، از دنیای اطراف خود در برابر شرارت محافظت می کنند و به تغییر (یا در برخی موارد، حفظ) وضعیت موجود کمک می کنند. با این حال، ده‌ها انیمه جهان وجود دارد که مردم آن‌ها لیاقت قهرمانانی که دارند را ندارند.


مطالب مرتبط: 10 شخصیت در سطح لوفی در یک تکه

سیستم های احاطه کننده قهرمان، چه فاسد و چه توهین آمیز، خود را شایسته دریافت حمایتی که دریافت می کنند نشان نداده اند. از طریق شناسایی چنین قهرمانانی و اینکه چرا آنها برای افرادی که نجات می دهند بسیار خوب هستند، درک میزان واقعی از خودگذشتگی آنها آسان تر می شود.

10 هیچ کس قدر جاناتان را نمی دانست تا اینکه خیلی دیر شده بود (ماجراجویی عجیب جوجو)

جاناتان از ماجراجویی عجیب جوجو یکی از جنایی ترین قهرمانانی بود که مورد قدردانی قرار نگرفتند. علیرغم اینکه ظاهراً از یک پس زمینه معتبر می آمد، او مجبور بود خود را به Speedwagon و حتی پدرش ثابت کند تا فساد دیو را افشا کند.

در آن زمان، متاسفانه خیلی دیر شده بود. دیو قبلاً جورج را مسموم کرده بود، ماسک سنگ را جذب کرده بود و به موجودی بسیار فراتر از تصور فانی تبدیل شده بود. در نهایت، همه اطرافیان جاناتان باید از همان ابتدا او را جدی‌تر می‌گرفتند. می توانست از فاجعه بزرگ جلوگیری کند.

9 باکی سزاوار احترام بیشتری است (باکی)

را باکی جهان پر از رزمی کاران است که تشنه بهترین شدن هستند. علیرغم این واقعیت که باکی پسر یوجیرو و اعجوبه ای برای سن خود است، به ندرت توسط همسالانش جدی گرفته می شود تا زمانی که شخصاً مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

با توجه به اینکه باکی مصمم است و یکی از تواناترین افراد جهان در خلع کردن یوجیرو از سلطنت است، لیاقت این همه لکه دار شدن را ندارد. اگر افراد کمتری او را دست کم می گرفتند، باکی برای یافتن شرکای آموزشی و توسعه مهارت های لازم برای غلبه بر پدرش کار آسان تری داشت.

8 گون برای انجمن شکارچی خیلی خوب است (Hunter X Hunter)

شکارچی در شکارچیگون برای دنیای اطرافش بسیار بی گناه و پاک است. علیرغم اینکه او چقدر تلاش کرده تا تبدیل به یک شکارچی باشکوه شود، اما از درک نارسایی ها و فساد عمیق درون خود انجمن ناتوان است.

به عنوان مثال، نترو بیشتر به آزمایش محدودیت‌های خود علاقه داشت تا تقدس زندگی انسان، همانطور که در نبرد او با مروم دیده می‌شود. جینگ به‌طور مشابه، علی‌رغم ترتیب دادن مجموعه‌ای دقیق از «آزمایش‌هایی» که پسرش برای اتحاد دوباره با او باید انجام می‌داد، از گون غافل شد. تنها افرادی که با گون منصفانه رفتار کردند کیلوا، لئوریو و کایت بودند.

7 بریتانیا به طور ناعادلانه علیه ملیوداس روی آورد (هفت گناه مرگبار)

در حالی که ممکن است Meliodas پاک ترین شخصیت در این فیلم نباشد هفت گناه کبیرهرفتار شهروندان بریتانیایی با او غیرقابل توجیه بود. علیرغم اینکه قبلاً یک بار آنها را از دست نیروهای پادشاه شیطان نجات داده بودند، آنها به دستور استاد بزرگ هندریکسون فاسد به او روی آوردند.

مطالب مرتبط: هر عضوی از هفت گناه مرگبار و هر یک از گناهان آنها

هنگامی که فرادرین از بدن هندریکسون بیرون آورده شد، ملیوداس هنوز برای نجات ملت تشکر مناسبی دریافت نکرد. برعکس، پادشاه نمی‌خواست الیزابت با او ازدواج کند، و او را وادار کرد که در عوض از خانه فرار کند.

6 ناروتو در دوران کودکی مورد نفرت قرار گرفت (ناروتو)

با وجود ناروتوشخصیت اصلی داستان، در طول دوران کودکی با او رفتار خوبی نداشتند. تمام کونوها ناروتو را به خاطر داشتن یک جانور دم دار مورد سرزنش قرار دادند و او در پاسخ به توجه منفی آن ها به شدت انتقاد کرد.

در طول سال ها، ناروتو مجبور شد با نجات لیف از تهدیدات مختلف، خود را به عنوان یک شینوبی ثابت کند. چه گارا، چه پین ​​یا حتی ساسوکه، او تنها زمانی مورد پذیرش کامل مردمش قرار گرفت که ارزش او را برای آنها درک کردند. این باعث شد که تغییر قلب کونوها تا حدودی غیر صادقانه و حتی دستکاری کننده به نظر برسد.

پادشاهی آمستریس در کیمیاگر تمام فلز لیاقت ادوارد الریک را نداشت. علیرغم اینکه بردلی به عنوان یک خائن (علاوه بر جنایتکار جنگی) افشا شد، تعداد کمی از آنها موافقت کردند که در زمان شروع نبرد نهایی از صفوف او مخالفت کنند.

مطالب مرتبط: رتبه بندی 10 قوی ترین کاربر هاکی سلاح در یک تکه

در عوض، ادوارد و گردان شمالی به عنوان تروریست هایی در نظر گرفته می شدند که سعی در انجام کودتا داشتند. تکمیل دایره تغییر شکل خود توسط پدر طول کشید تا آنها به قضاوت خود پی ببرند و سعی کنند آن را اصلاح کنند. با توجه به نادانی آنها، ادوارد حق داشت آنها را رها کند. خوشبختانه او ماند تا کاری را که شروع کرده بود تمام کند.

4 همه ممکن است نتوانند به کسی اجازه دهند ضعف او را بدانند (My Hero Academia)

همه توان برجسته ترین نماد صلح بود آکادمی قهرمان من. او علیرغم اینکه مسئول منصرف کردن تبهکاران و قهرمانان قانع کننده بود، می‌دانست که اگر جامعه به ضعف او برخورد کند، شهرتش از بین می‌رود.

مطالب مرتبط: 10 شرور انیمه که می دانند شیطان هستند

در نتیجه، او خود را مجبور می‌کرد تا هر زمان که در انظار ظاهر می‌شد، در فرم عضلانی خود باقی بماند. این موضوع آسیب دیدگی او را تشدید کرد، به خصوص زمانی که All Might از حد مجاز روزانه خود گذشت. بدون توجه به این، او از قضاوت شدن می ترسید و از افشای خود تا زمان دوئل سرنوشت سازش در برابر All For One خودداری کرد.

3 آکیرا توسط دیگران به عنوان یک هیولا دیده شد (Devilman Crybaby)

به عنوان تنها شیطان کری بیبی شخصیتی که هم مایل است و هم قادر به شکست دادن لوسیفر است، ممکن است انتظار داشته باشیم که مردم اعتبار بیشتری به آکیرا بدهند. با این حال، با او به اندازه بسیاری از ارتش های جهنمی با نفرت و بی اعتمادی رفتار می شد، که تا حد زیادی به دلیل قاب شدن در یک باشگاه بود.

بدرفتاری آکیرا توسط مردم عادی به ویژه غم انگیز بود زیرا او زندگی خود را بیهوده برای محافظت از آنها فدا کرد. در نهایت، او نتوانست کسانی را که در وهله اول هرگز به انسانیت او اعتراف نکرده بودند، نجات دهد.

2 شرکت های دیگر به Shinra بی اعتماد شدند (نیروی آتش نشانی)

دلایل متعددی وجود داشت نیروی آتش نشانیShinra Kusakabe مورد بی اعتمادی افراد و شرکت های دیگر قرار گرفت. علاوه بر اینکه گفته می شود تنها بازمانده حادثه ای بود که خانواده اش را گرفت، سفیدپوشان نیز به عنوان یکی از ستون های ضروری آنها به دنبال او بودند. کمکی نکرد که او تقریباً کنترل خود را از دست داد و به آرتور حمله کرد.

با وجود این، شینرا یکی از جدی ترین و قهرمانانه ترین شخصیت های سریال است. او حاضر است هر کسی را که برای نجات برادر و کشورش لازم است به چالش بکشد، زیرا حتی بشارت را از نزدیک دیده و زندگی کرده تا داستان را تعریف کند.

1 متحدان لوفی نمی توانند از او قدردانی کنند (One Piece)

یک تکه’میمون D. Luffy مسئول سرنگونی دزدان دریایی شرور و نجات کل کشورها است. او تاکنون درام کینگدوم، درسروزا، آلاباستا، جزیره مرد ماهی و وانو را از دست غاصبان مربوطه آزاد کرده است.

با این حال، هیچ یک از این کشورها آشکارا لوفی را در برابر دولت جهانی تضمین نکرده اند. در عوض، آنها به سادگی در سراسر اجلاس های مختلف حمایت های خود را مبادله کردند و تلاش هایشان به طرز تکان دهنده ای کم بود. از آنجایی که لوفی انتظار قدردانی از کار خود را ندارد، آنها را به دلیل بی فایده بودن آنها به حساب نیاورد.

بعدی: 10 بدترین تحقیر کونوها در ناروتو، رتبه بندی شده

برای خواندن ضربه بزنید
Ghost-Maker قبل از Clownhunter یک جانباز داشت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.