کریگ تی نلسون تصمیم گیری شرکتی را در عصر استریم فراخوان می دهد – هالیوود ریپورتر


تماشاگران به وضوح از آن ضربه می خورند تد لاسو، سریال Apple TV+ که امسال 20 نامزدی امی را به خود اختصاص داد تا با رتبه 2021 خود مطابقت داشته باشد و دوباره در گروه کمدی پیشرو باشد. اما این اولین سریال کمدی نیست که با تمرکز بر مربی‌ای که برخلاف شانس موفق می‌شود، با بینندگان و رای‌دهندگان امتیاز کسب کند.

در حالی که کمند جیسون سودیکیس یک مربی فوتبال کالج آمریکایی است که وارد دنیای فوتبال انگلیسی می شود، کریگ تی نلسون در شبکه ABC بازی کرد. مربی در نقش هیدن فاکس، یک رهبر خشن که وظیفه هدایت بازیکنان فوتبال خود را در ایالت خیالی مینه‌سوتا دارد – در حالی که در نهایت با دستیاران لوتر (جری ون دایک) و داوبر (بیل فاگرباکه) ارتباط برقرار می‌کند، با دختر بالغ جدا شده کلی (کلر کری) آشنا می‌شود و به هم می‌افتد. عشق با مجری اخبار تلویزیون کریستین (شلی فابارس).

بری کمپ، خالق سریال، که قبلا برای آن نوشته بود تاکسی و ایجاد کرد نیوهارت، بدبینی ABC در مورد انتخاب نلسون را به خاطر می آورد، با توجه به اینکه این بازیگر وقتی سریال درام خود را لغو کرد، ناامیدی خود را ابراز کرده بود. فراخوانی به شکوه در سال 1985 پس از یک فصل. خوشبختانه، آنها به او آزمون آزمایشی دادند. کمپ به یاد می‌آورد: «نمی‌دانم می‌توانم بگویم در ابتدا یک پروژه خاص به نظر می‌رسید یا نه، زیرا کمی طولانی بود. هالیوود ریپورتر. اما این نمایش در سال 1989 شروع به کار کرد و به تدریج مخاطبان خود را پیدا کرد و نه فصل به طول انجامید تا اینکه در مه 1997 امضا شد.

در سال 1997، THR در بررسی فینال سریال Coach گفت: اجرای خوبی بود.

هالیوود ریپورتر

نلسون هنوز از شیمی بازیگران قدردانی می کند و می گوید THR با افتخار، “ما نه سال هر روز با هم ناهار خوردیم.” این نمایش 16 نامزدی امی و دو برنده شد، از جمله پیروزی نلسون در سال 1992 به عنوان بهترین بازیگر مرد در یک کمدی. او در مورد این پیروزی می گوید: “من به نوعی شوکه شده بودم – بسیار معنی دار بود.”

ستاره با نگاهی به دوران حضورش در سریال، به وضوح نشان می‌دهد که تولید تلویزیون در دوره استریم برای او بسیار متفاوت از چیزی است که به خاطر می‌آورد. مربی. او فقط سه نفر را به یاد می آورد که برای تصمیم گیری خلاقانه در کمدی به آنها سپرده شده بود: باب ایگر، که در سالی که به عنوان رئیس ABC Entertainment انتخاب شد. مربی راه اندازی شد و یکی از حامیان اولیه سریال بود. کری مک کلاگیج، رئیس یونیورسال تلویزیون؛ و کمپ

او می‌گوید: «از نظر شرکت‌هایی که تلویزیون را اداره می‌کردند یا در حال اجرا هستند، جامعه بسیار کوچک‌تری بود. «این بیشتر یک تصمیم گیری شرکتی است که به نظر من عناصر خودانگیختگی و خلاقیت را از بین برده است. و اکنون ترس زیادی در کسب و کار از نظر تصمیم گیری وجود دارد. زمانی که ما انجام می دادیم مربی، ما اساساً سه نفر داشتیم که در هر کاری که ما انجام می دادیم دخیل بودند. ما 15 مخاطب در تصمیم گیری نداشتیم.»

نلسون فضایی را که مربی به تیم داده شد تا آزمایش کند و شانس بیاورد. ستاره می‌گوید: «آزادی که ما داشتیم گسترده‌تر بود، و مسلماً انجام کارهایی که احساس می‌کردید به نفع نمایش بود، آسان‌تر بود. و این می تواند تغییری در جهت نمایش باشد. این می تواند یک تغییر در شخصیت باشد. این می تواند تصمیم گیری در مورد فصل باشد. این شامل خیلی چیزها بود – شما بیشتر درگیر بودید. بنابراین زمانی بود که اکنون به گذشته نگاه می‌کنم، و انجام این کار، حداقل از نظر تجربه من، بسیار دشوار است.»

از نظر نلسون، این تغییرات صنعت را می توان به ظهور فرهنگ استریم نسبت داد، که او احساس می کند منجر به هجوم تصمیم گیرندگانی شده است که به نظر او بیشتر دارای پیشینه شرکتی هستند تا خلاق. گفته می شود، او برای مسیر شغلی خود احساس خوش شانسی می کند و به NBC اشاره می کند پدر و مادر شدن، که در آن او در نقش پدرسالار زیک براورمن بازی کرد و CBS’ شلدون جوان، که در آن به عنوان دیل بالارد تکرار می شود، نیز از آزادی مشابهی بهره مند شد.

ستارگان COACH، جری ون دایک، کریگ تی نلسون، بیل فاگرباکه

با حسن نیت از مجموعه Everett

او درباره اضافه شدن پلتفرم‌ها و فرصت‌های جدید برای پروژه‌ها می‌گوید: «وقتی استریم وارد شد، همه چیز را باز کرد. «اما چه کرد؟ به شما اشباع می‌داد و در عین حال، این نوع استرس برای اطمینان از موفقیت‌آمیز بودن آن، هر معنایی که داشت. بنابراین شما افراد زیادی در این تصمیم گیری دخیل بودید، زیرا افرادی را داشتید که لزوماً در این کسب و کار بزرگ نشده بودند و اکنون نمایش ها را اجرا می کنند و آنها را می نویسند.

در سال 2015، NBC یک سفارش 13 قسمتی را به یک سریال احیا اعطا کرد و نلسون و فاگرباکه را برای ایفای مجدد نقش‌هایشان و کمپ برای بازگشت به عنوان مجری برنامه دعوت کرد. اما این پروژه هرگز پخش نشد. با این حال، مثبت بودن اجرای اولیه سریال همچنان ادامه دارد، و نلسون یک توپ در صحنه فیلمبرداری داشت: “خنده مسری بود، و این چیزی است که من بیشتر از همه به خاطر دارم.”

نسخه ای از این داستان برای اولین بار در شماره مستقل ماه اوت مجله هالیوود ریپورتر منتشر شد.برای خواندن ضربه بزنید
بندیکت وونگ درباره عشق توییتری "وونگ سینماتیک جهان" - هالیوود ریپورتر صحبت می کند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.