سوپرمن و لوئیس فرصت را برای فاش کردن راز کلارک تلف کردند


یکی از سوالات بزرگی که طرفداران در فصل 2 داشتند سوپرمن و لوئیس کسی بود که حقیقت کنتس را دریابد. جردن برای مدت طولانی می خواست به سارا درباره میراث کریپتونی خود بگوید، اما کلارک به وضوح گفت که هر دو خانواده را به خطر می اندازد. خوشبختانه، کنت‌ها این کار را طبق شرایط خود انجام دادند، لوئیس به سردبیرش در Smallville Gazette در مورد کال‌ال گفت که همسرش است، و تمام گناهی که در مورد صداقت روزنامه‌نگاری‌اش داشت را کنار گذاشت.


لانا که در اوایل فصل از کلارک متوجه شد، بعداً آن را با سارا تأیید کرد و تأیید کرد که جردن یک سوپربوی است. با این حال، در فینال، «در انتظار سوپرمن»، لحظه‌ای کلیدی بود که می‌توانست کلارک واقعاً حقیقت را در اسمال‌ویل فاش کند. در حالی که مطمئناً یک حرکت بحث برانگیز است، اشتباه نکنید، کاملاً با کارگردانی سریال مطابقت داشت.

مطالب مرتبط: شایعه بازگشت هنری کاویل می تواند به سوپرمن و لوئیس آسیب برساند

بعد از اینکه سوپرمن انگل را شکست داد، اسمالویل معجزه دوشنبه را جشن گرفت. لانا، شهردار جدید، خوشحال بود که از یک آخرالزمان دیگر جلوگیری کردند، بنابراین شهر جشنی برای بزرگداشت مرد فولادی برگزار کرد. با این حال، در سخنرانی خود، همانطور که او به این ایده که همه با هم کار می کنند و برای چیزی بهتر تلاش می کنند، اشاره کرد، احساس می کرد که فرصتی برای کلارک وجود دارد که قدم بردارد.

حضور او در اسمالویل بارها شهر را در معرض خطر قرار داد – به همین دلیل، سم لین و وزارت دفاع در آنجا مستقر شدند. واضح است که مرکز دردسر و همه چیزهایی است که مربوط به سوپرمن است، بنابراین کلارک می‌توانست عینک را بردارد و حرکت کند تا به سخنان لانا بیفزاید. این یک سکانس تکان دهنده بود، اما سکانسی که به خوبی به دست آورده بود، نه فقط توسط شهروندانی که خیلی چیزها را پشت سر گذاشته اند، بلکه توسط کال ال ایلی که چنین تاج سنگینی را به دوش کشیده است.

مرتبط: ستاره سوپر دختر ملیسا بنویست می خواهد در فیلم سوپرمن و لویس ظاهر شود

همچنین با کمان «حقیقت آشکار شده» دی‌سی که در آن سوپرمن الهام‌بخش خود را به نام شفافیت، مسئولیت‌پذیری، صداقت و مسئولیت‌پذیری به نمایش گذاشت، همخوانی دارد. از آنجایی که جاناتان و مارتا به اعتماد و پیوند این بخش از کانزاس افتخار می‌کردند، این امر به سوپرمن اجازه می‌داد تا به اسمال‌ویل ایمان کامل داشته باشد و به آن‌ها اجازه دهد که چگونه می‌خواهد امیدی را برای حرکت رو به جلو القا کند. از آنجایی که لانا در مورد «حقیقت، عدالت و فردای بهتر» صحبت می‌کرد، می‌توانست کمان فعلی DC را که جان کنت به سوپرمن تبدیل شد، دوباره میکس کند، اما با این بمب که کلارک می‌خواهد بدون هیچ اسکلت دیگری در کمدش به جلو برود.

با وزارت دفاع در اطراف، و همچنین استیل قهرمان و دختر زره پوش آهنین بدش، ناتالی، آنها می‌توانستند شهر مورد هدف دنیای بیرون را کاهش دهند و سریال را به شدت تکان دهند. نمایش‌ها، کارتون‌ها و فیلم‌های قبلی همه در مورد پنهان کردن راز بودند، بنابراین این موضوع تفاوت‌هایی ایجاد می‌کرد سوپرمن و لوئیس، ایده جهان را به عنوان یک خانواده بزرگ بازی کرد و به سوپرمن تکیه کرد تا از طریق صداقت برای همه نمونه باشد. همچنین می توانست فاکتورهای درام و اکشن را افزایش دهد و دری را برای جان باختن جان پس از جدایی بازیگر جردن الزاس، با دشمنان جدید در حال جنگ با اسمال ویل باز کند.

این رویکرد نسبت به آنچه در نیویورک دیده می شد که از مرد عنکبوتی دفاع می کرد و نیوجرسی در دفاع از خانم مارول بهبود می یافت. آن شهروندان هنوز نمی‌دانستند چه کسی زیر نقاب است، اما با حضور کلارک، جدا از آن‌هایی که از شهرت کنت‌ها و روزنامه‌نگاری مشاجره‌آمیزشان متنفرند، اسمالویل اکنون این فرصت را خواهد داشت که به کلارک نشان دهد که سنگ و ارتشی در مقابل آنها دارد. مخالفان در نهایت، این یک پویایی شجاعانه و جسورانه برای کاوش است، و در حالی که هدر رفت، فصل 3 هنوز این شانس را دارد که این کار را انجام دهد و یک کال ال انسانی تر، آسیب پذیرتر و در معرض دید را به تصویر بکشد و خانه اش را در برابر جهان پشت سر بگذارد.

فصل سوم سوپرمن و لویس در سال 2023 از شبکه CW پخش خواهد شد و دو فصل اول آن هم اکنون در HBO Max در دسترس است.

برای خواندن ضربه بزنید
10 بهترین شرور مارول سایر شرورها به دنبال آن هستند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.