سالی هاوکینز در درام اسنوزی استیون فریرز – هالیوود ریپورتر


داستان زنی بالغ که مصمم به کشف یک تاریخ مخفی دیرینه است، شاه گمشده داستانی را تعریف می کند که بی شباهت به آن نیست فیلومن (2013)، کمدی-درام بریتانیایی برنده جایزه که توسط همان استعدادهای خلاق کلیدی این فیلم ساخته شده است. استیو کوگان بازیگر، نویسنده و تهیه کننده، جف پوپ، فیلمنامه نویس همکارش، کارگردان استفن فریرز، الکساندر دسپلات آهنگساز و کریستین لانگان تهیه کننده گروه را دوباره گرد هم آورده اند تا داستان چگونگی نمایش تاریخ خودآموخته فیلیپا لنگلی با بازی سالی هاوکینز را به نمایش بگذارند. بقایای پادشاه ریچارد سوم را در یک پارکینگ پیدا کردند.

نتیجه سرگرمی وسط ابرو به اندازه کافی دلپذیر است که به ویژه نیازهای سینمایی بینندگان مسن را برآورده می کند. اما به طور قابل توجهی کمتر جالب است فیلومن، اثری هولناک تر که گذشته شرم آور کلیسای کاتولیک را در برگرفت و دارای سلاح قدرتمند همدلی بود که جودی دنچ با لهجه ایرلندی انجام می داد. به‌علاوه، نمی‌توان در مورد اینکه آیا لنگلی قهرمان داستان به خاطر کارآگاهی تاریخی‌اش اعتبار شایسته‌اش را به دست می‌آورد یا نه، کار آسانی نیست، خط داستانی که در نیمه دوم فیلم و اینکه آیا همسر سابقش جان است یا نه. (با بازی کوگان) یک ماشین جدید خوب می گیرد یا نه.

شاه گمشده

خط پایین

پادشاهی ما برای یک نقطه به این.

محل: جشنواره فیلم تورنتو (ارائه های ویژه)
قالب: سالی هاوکینز، استیو کوگان، هری لوید، مارک آدی، آماندا ابینگتون، جیمز فلیت
کارگردان: استیون فریرز
فیلمنامه نویسان: استیو کوگان، جف پوپ، بر اساس این کتاب قبر پادشاه: جستجوی ریچارد سوم توسط فیلیپا لنگلی و مایکل جونز

1 ساعت و 48 دقیقه

افراد بد این بار در مقابل مدیران دانشگاهی هستند فیلومنراهبه های شیطانی (و چه کسی دوست ندارد از راهبه‌های شیطانی متنفر باشد؟) یکی از آنها، معاون سابق ثبت‌نام دانشگاه لستر، به طور قابل‌توجهی از اینکه به‌عنوان «شرور این قطعه» معرفی می‌شود، خشمگین شده است، در حالی که سایر چهره‌های کلیدی نگران کمک‌هایشان در همانطور که لنگلی آنها را متهم کرد که با او انجام می دهند، این کشف در گفتار کاهش می یابد. در نهایت، این فیلم به‌طور اریب بر خانواده سلطنتی کنونی بریتانیا سایه انداخته است، و با توجه به مرگ ملکه الیزابت یک روز قبل از نمایش فیلم در تورنتو، بداخلاقی سلطنتی ظاهر خوبی نیست.

برای خواندن ضربه بزنید
Jeanie Buss در WOW، Lakers Show Legacy و Jerry West in Winning Time - The Hollywood Reporter

بنابراین، جدای از همه اینها، فیلم… خوب، کافی، به طور قابل قبولی سرگرم کننده است. در حالی که در روال عادی همه چیز هاوکینز توانایی تقریباً دنچی دارد که تماشاگران را وادار کند شخصیت خود را هر چقدر هم عجیب و غریب تحسین کنند (نگاه کنید به شکل آب)، مشکل دار (زیبایی ابدی) یا فقط مومیایی (غیرقابل مقایسه پدینگتون حق رای دادن)، او با شخصیت فیلیپا لنگلی همانطور که در اینجا نوشته شده مبارزه می کند. فیلیپا روی پرده به عنوان یک آدم پرستو، شاید کمی خودخواه در وسواسش ظاهر می شود، که سریع نقش قربانی را بازی می کند، خواه به خاطر یافتن جسد ریچارد یا یادآوری به مردم که مبتلا به ME است، که به عنوان سندرم خستگی مزمن نیز شناخته می شود.

همچنین، چگونه می‌توانیم تمایل او به تصور ریچارد سوم را به‌عنوان چهره‌ای که می‌تواند از نظر فیزیکی قبل از خود ببیند، وقتی دیگران زنی را می‌بینند که با هوای خالی صحبت می‌کند، تفسیر کنیم؟ وجود دارد یک رز ارغوانی قاهره با کیفیتی که او را به تخیل خود علاقه مند می کند، که در اینجا توسط شخصیت جذاب هری لوید تجسم یافته است. با این حال، خوب است که ببینیم لوید در نهایت پس از چندین نوبت مکمل، نقش فیلمی کمی مهم‌تر برای تغییر پیدا می‌کند (همسر، نظریه همه چیز) و در تلویزیون کم دیده شده پیشرو است (او در تلویزیون فوق العاده است دنیای جدید شجاع). او حتی می‌تواند نقش یک بازیگر صحنه را نیز بازی کند که نسخه شکسپیر را اجرا می‌کند ریچارد سوم به منظور تأکید بر نظریه فیلیپا مبنی بر اینکه ریچارد واقعی یک قوزک نبود، و این فقط تهمتی بود که تودورهای قرون وسطایی به او پرتاب کردند تا نام او را گل آلود کنند. (معلوم شد که او اشتباه کرده است.)

در غیر این صورت، فیلم در جریان لغزش فیلیپا حرکت می‌کند، زیرا او اشتیاق پیدا می‌کند که بقایای ریچارد را پیدا کند، تلاشی که از نظر فیلم، تحقیقات کتابخانه‌ای زیادی را شامل می‌شود، و او ثابت می‌کند که او دقیقاً به اندازه برخی از کارشناسان امر واجب می‌داند. صحنه‌های سالن سخنرانی، و آه‌های زیاده‌روی صبورانه جان در حالی که موافقت می‌کند بچه‌ها را تماشا کند. کوگان و هاوکینز با هم شیمی خوبی دارند، اما نه به اندازه او مثلا با راب برایدون در سفر فیلم‌ها یا خود دوربین وقتی در نقش آلتر ایگوی کمیک آلن پارتریج، نام آشنا در بریتانیا بازی می‌کند، درک اینکه چرا کوگان باید در وهله اول اینقدر به این داستان کشیده شود، سخت است، مگر اینکه واقعاً بخواهد مدتی را در ادینبورگ و لستر بگذراند. .

برای خواندن ضربه بزنید
پلیس من، با بازی هری استایلز، در تورنتو - هالیوود ریپورتر مورد استقبال گرم قرار گرفت

اعتبارات کامل

محل برگزاری: جشنواره فیلم تورنتو (ارائه های ویژه)
بازیگران: سالی هاوکینز، استیو کوگان، هری لوید، مارک آدی، آماندا ابینگتون، جیمز فلیت، لی اینگلبی، شوناگ پرایس، هلن کاتامبا، لوئیس مکلود، بنجامین اسکنلان، آدام راب، آلاسدایر هانکینسون، ایان دان، جید اوگوگوا
شرکت‌های سازنده: Pathe، فیلم BBC، رسانه هوشمند، Creative Scotland، Canal +، Cine +، Baby Cow
کارگردان: استیون فریرز
فیلمنامه نویسان: استیو کوگان، جف پوپ، بر اساس کتاب «قبر پادشاه: جستجوی ریچارد سوم» نوشته فیلیپا لنگلی و مایکل جونز
تهیه کنندگان: استیو کوگان، کریستین لانگان، دن وینچ
تهیه کنندگان اجرایی: کامرون مک کراکن، جنی بورگارز، رز گارنت، آندریا اسکارسون، جف پوپ، فیلیپا لنگلی
تهیه کننده: وندی گریفین
مدیر فیلمبرداری: زک نیکلسون
طراح تولید: اندی هریس
طراح صحنه و لباس: رونا راسل
ویراستار: Pia di Ciaula
طراح صدا:
موسیقی: الکساندر دسپلات
سرپرست موسیقی:
بازیگران: لئو دیویس، لیسی هولم
فروش: Pathe International

1 ساعت و 48 دقیقهمطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.