دره دریم لایت دیزنی


تریلر جدیدی از بازی جدید، Disney Dreamlight Valley، اولین DLC خود را با شخصیت‌های Toy Story که اواخر امسال منتشر می‌شود، نشان می‌دهد.


D23 فیلم جدیدی برای دره دریم لایت دیزنی در ارائه امروز خود، اولین DLC خود را فاش کرد.


دره دریم لایت دیزنی تریلر جدیدی را برای اولین بار به نمایش گذاشت که تریلر آینده را آزار می دهد داستان اسباب بازی DLC اواخر پاییز امسال منتشر می شود. فضای جدید شبیه اتاق خواب اندی به نظر می رسد و باعث می شود بازیکن به اندازه اسباب بازی با وودی، باز و دیگر شخصیت های دوست داشتنی این مجموعه سازگار شود. بازیکنان حتی می‌توانند با اسباب‌بازی‌ها ترکیب شوند و سبک‌های جدیدی مانند لباس گاوچران یا Star Command را به تن کنند. تاریخ انتشار دقیقی مشخص نشد.

مطالب مرتبط: دیزنی ادعا می کند که عمق TCG جدیدش، لورکانا، “بی سابقه” است

هجوم دیزنی به ژانر شبیه ساز زندگی پس از عنوان سوئیچ بسیار موفق نینتندو صورت می گیرد. عبور حیوانات: افق های جدید، که به بازیکنان این امکان را می داد تا در حالی که در کنار گروهی از شخصیت های انسانی دوستانه زندگی می کردند، اقامتگاه جزیره رویایی خود را طراحی کنند. دره دریم لایت به نظر می رسد تمرکز بر ایجاد یک تجربه مشابه است و در عین حال با افزودن روایتی که به بازیکنان یک هدف ارائه می کند، بر روی آن ایجاد می شود. برای رفع نفرینی که آفت زده است دره دریم لایت و با این کار خاطرات ساکنانش را بازگرداند. بازیکنان یک شخصیت سفارشی می‌سازند، خانه‌ای در دریم لایت ولی می‌سازند و شهرهای با مضمون دیزنی را به دلخواه شخصی‌سازی می‌کنند. آن‌ها حتی در تلاش‌ها و فعالیت‌های جانبی با برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دیزنی مانند گوفی، آریل، میکی، سیمبا، موانا و رمی نیز شرکت می‌کنند.

دره دریم لایت دیزنی اولین تلاش این شرکت برای نفوذ به صحنه بازی نیست. عنوان آن “اسباب بازی برای زندگی” است دیزنی بی نهایت گیم پلی داستان محور همراه با مکانیک های خلق جهان باز که به بازیکنان اجازه می داد سطوح خود را با الهام از شخصیت های مورد علاقه خود ایجاد کنند و به اشتراک بگذارند. اگرچه آن بازی در نهایت متوقف شد، با دره دریم لایت، دیزنی راه دیگری برای استفاده از شخصیت های گسترده خود برای ایجاد یک تجربه بازی منحصر به فرد پیدا کرده است. در ماه ژوئن، دیزنی همچنین اولین حمله خود را به سبک بازی های موبایلی با عنوان بازی رایگان انجام داد. Disney Mirrorverse، یک RPG اکشن مبتنی بر تیم که شخصیت های محبوب دیزنی و پیکسار را جذب کرد و آنها را به نگهبانان آماده جنگ تبدیل کرد که جادوی روشن یا تاریک دارند. به دستور جادوگر میکی ماوس، بازیکنان باید تیمی از جنگجویان را برای دفاع از آینه ستاره ای در برابر نیروی شیطانی به نام «شکسته» بسازند و سطح آن را ارتقا دهند.

مربوط: درختان مهارت و مبارزه پیچیده Disney Mirrorverse ممکن است برای مخاطب هدفش خیلی زیاد باشد

دیزنی نه تنها به دنیای بازی های ویدیویی توجه کرده است. همچنین در حال آماده شدن برای ورود به بازار بازی های کارتی است. این شرکت با شرکت بازی سازی Ravensburger برای ایجاد یک TCG مناسب برای خانواده به نام همکاری کرده است لورکانا این بازی از دو نسخه کلاسیک و به روز شده از شخصیت های محبوب دیزنی تشکیل شده و دارای گیم پلی داستان محور است. در حالی که این بازی به گونه ای طراحی شده است که ورود آسانی به ژانر TCG برای مبتدیان باشد، Ravensburger اظهار داشت که دارای عناصر استراتژیک کافی برای نگه داشتن گیمرهای کهنه کار و سرمایه گذاری است. این بازی قرار است در سال 2023 به صورت جهانی عرضه شود.

دره دریم لایت دیزنی برای بازی در رایانه شخصی، نینتندو سوییچ PS5، PS4، Xbox One و Xbox Series X و S در دسترس است.

منبع: D23 از طریق یوتیوب

برای خواندن ضربه بزنید
کاپیتان آمریکا ثابت کرد که دلسوزترین قهرمان مارول است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.