بیلی آیچنر در مورد هالیوود در آغوش یک رام همجنس گرا – هالیوود ریپورتر


بیلی آیچنر می داند که درباره نیک استولر مطالب زیادی نوشته و تحسین شده است برادران اولین کمدی عاشقانه همجنسگرایان از یک استودیوی بزرگ هالیوود است که اولین نمایش جهانی خود را جمعه شب در جشنواره فیلم تورنتو داشت.

«اما ما باید دهه‌ها LGBTQ را بپذیریم که این فرصت را به دست نیاوردند، درست است؟ خوب، پس الان همه ما را دوست دارند. اما چرا اینقدر طول کشید؟ من فکر می کنم این سوالی است که ارزش پرسیدن دارد برادران کنفرانس مطبوعاتی صبح شنبه در تورنتو.

را برادران ستاره همچنین به یونیورسال به خاطر پشت سر گذاشتن رام کام همجنسگرایان ادای احترام کرد. آیچنر می‌گوید: «آنها می‌توانستند چیزی کم‌کم نرم و جذاب بخواهند و ما یک رام سخت R Apatow/Stoller به آنها دادیم که بسیار غیرقابل تأسف است، و آنها به‌طور عمده از آن حمایت کرده‌اند، بنابراین ما سپاسگزاریم.» گفت.

او همکار نوشت برادران با استولر و همراه با بسیاری از بازیگران فیلم در مورد شکستن موانع برای بازیگران و سازندگان LGBTQ در مطبوعات TIFF صحبت کردند. من باید تماشا کنم که دنیا با ما می خندد، نه به ما. ما شوخی می‌کردیم، و آن شوخی نبودیم.» مسابقه درگ RuPaulپس از اینکه حدود 1700 تماشاگر جشنواره در تئاتر پرنسس ولز اولین نگاهی به فیلم در تورنتو داشتند، گفت.

آیچنر پذیرفت که شنیدن زنده تماشاگران در تورنتو، به ویژه پس از همه گیری، شگفتی خوشایندی بود. حتی بهتر از آن چیزی بود که ما امیدوار بودیم و تصور می کردیم باشد. دیگر کمدی های زیادی در سینما اکران نمی شود. شنیدن خنده همه آن مردم، فوق العاده بود. آیچنر که پس از نمایش جمعه شب اعتراف کرد که از خواب محروم بوده است، در کنفرانس مطبوعاتی گفت.

دیوانه وار است که 1000 عدد از اینها وجود نداشته باشد. و بنابراین من فقط افتخار می کنم که ما توانستیم آن را انجام دهیم.” برادران جود آپاتو، تهیه کننده، از توانایی ساخت کمدی LGBTQ گفت. او اضافه کرد که اولین نمایش در تورنتو اوج سالها توسعه خلاق بود.

برای خواندن ضربه بزنید
ویل اسمیت امیدوار است که سیلی اسکار فیلم رهایی را "جریمه" نکند - هالیوود ریپورتر

شگفت‌انگیز بود زیرا همه ما سال‌ها در مورد آن صحبت کردیم، امیدها و رویاهایمان برای اینکه فیلم چه خواهد بود و چه پاسخی خواهد داشت. بنابراین شنیدن آن خنده ها و اینکه چقدر تکان دهنده بود – احساس یک معجزه می کند. آپاتو افزود: زیرا نتیجه هزاران گفتگو است.

برای آیچنر، نقشی که او در نقش بابی بازی کرد، یک پادکستر با علاقه به تاریخ همجنس‌گرایان، زندگی‌نامه‌ای نیست. ولی برادران دارای بسیاری از چیزهایی است که ستاره آشکارا همجنسگرا بیلی در خیابان مدتی است می خواهد بگوید

«همه می خواهند درک شوند. من آخرین کسی هستم که می خواهم به عنوان یک قربانی دیده شوم – قربانی همجنس گرا بودن – زیرا هرگز چنین احساسی نداشته ام. اما جهان گاهی اوقات شما را در موقعیتی قرار می‌دهد که واقعاً به یک مانع تبدیل می‌شود، حتی اگر آنقدر احمقانه است که یک مانع است.»

او افزود: «آیا نمی‌توانیم یک فیلم داشته باشیم که در پایان خوشحال باشیم؟» او در حالی که آیچنر از فیلم‌های گذشته هالیوود درباره شخصیت‌های LGBTQ که در زندگی بسته خود در حال مبارزه و شکنجه بودند، انتقاد می‌کرد، اضافه کرد.

مانند برادران یونیورسال قرار است این فیلم را در 30 سپتامبر در سرتاسر آمریکای شمالی اکران کند. در این فیلم نیز نقش آفرینی می شود لوک مک فارلین، گای برانوم، رایان فاست، خانم لارنس و دات ماری جونز.

جشنواره فیلم تورنتو تا 18 سپتامبر ادامه دارد.مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.