نام رهبر شیطان پرستان جهان چیست؟

به نظر شما نام رهبر شیطان پرستان جهان چیست؟ از وقتی که ما پست اسامی شیطان را نوشتیم، یکی از سوالات همیشگی این بود که چه کسی رهبر فرقه شیطان پرستان در جهان است.

کسی که شیطان پرستان او را به عنوان یک رهبر می‌دانند، کسی نیست جز “مرلین منسون – marilyn manson”! همه ما می‌دانیم که مرلین یک خواننده محبوب در سرتاسر جهان است؛ ولی هیچوقت فکرش را هم نمی‌کردم که او رهبر تمامی شیطان پرستان باشد. در این پست قصد داریم تا درباره زندگینامه این رهبر محبوب صحبت کنیم و درباره عقاید او صحبت کنیم.

پس این پست تن تاپ را از دست ندهید.

نام رهبر شیطان پرستان جهان

بررسی زندگینامه رهبر شیطان پرستان جهان

“برایان هیو وارنر” با نام مستعار “مرلین منسون” در تاریخ 5 ژانویه سال 1969 در ایالت اوهایو آمریکا به دنیا آمد؛ بیشتر از اینکه در حوزه شیطان پرستی معروف باشد، در زمینه خوانندگی، نوزاندگی، بازیگری معروف است و در این زمینه‌ها هم طرفدار زیادی برای خودش دست و پا کرده.

البته طبق صحبت‌های خود مرلین، او کودکی فوق العاده‌ای نداشته؛ مثل اینکه او با مادرش مشکل داشت و همیشه با یکدیگر سر جنگ داشتند؛ خود مرلین هم در یکی از مصاحبه‌هایش درباره پدربزرگش اینطور گفت:

“پدربزرگ من عاشق حیوانات بود و اگر باور می‌کنید، او متهم به حیوان خواهی بود!”

نام مرلین منسون، ترکیبی از دو نام مرلین مونرو (بازیگر فقید آمریکایی) و چارلز منسون (قاتل و رهبر فرقه آدم کشی خانواده منسون) است.

مرلین منسون و شیطان پرستی

چطور به سمت شیطان پرستی رفت؟

تا اینجا فهمیدیم که نام رهبر شیطان پرستان جهان مرلین منسون است؛ ولی چیشد که او تصمیم گرفت تا این دین را بپذیرد؟

در جهان چندین فرقه برای شیطان پرستی وجود دارد که به چند نمونه از آنها در پست اسم فرقه شیطان پرستی پرداختیم. یکی از از فرقه ها، فرقه لاویایی بود که مرلین مطیع این فرقه است.

برای خواندن ضربه بزنید
نوح پسری که در زمان سفر کرده :آیا واقعا از 2030 آمده؟

مکتب “شیطان گرایی لاویایی” اولین بار در سال 1966 و به دست یک پژوهشگر علوم غیبی به نام “انتان لاوی” پایه گذاری شد؛ لاوی یکی از رفقای صمیمی منسن بود. آنها اولین بار همدیگر را در کلیسا شیطان ملاقات کرده بودند و در همین کلیسا، مرلین به درجه کاهنی دست پیدا کرد.

منسن به حدی وابسته به این عقاید شده بود، که بسیاری از اشعارش هم تحت تاثیر این عقاید لاوی بود؛ حتی بیش از 30 خالکوبی بر روی بدن او وجود دارد که اکثر آنها با مضمون شیطان پرستی طراحی شده. برای مثال او طرح “بافومه” را بر روی بازوی چپ خودش خالکوبی کرده!

بافومه

البته خیلی ها او را بی عقیده می‌خوانند و می‌گویند که او هیچ عقیده ثابتی ندارد؛ حتی مردم به او القابی مثل “فرزند شیطان، مظهر شیطان، شیطان بزرگ، دیوانه پلید، انسان سگ صفت و …” را دادند. البته جالب است بدانید که این لقبها در عقاید مرلین و طرفدارانش، یک نوع تعریف به شمار می‌رود.

هیچ شکی نیست که می‌توان در القاب او فهمید که مرلین چه نوع انسانی است و مکتبی که طرفدارش هست هم چه نوع دین و مکتبی است!

 

روش تبلیغ مرلین چگونه است؟

روش تبلیغ شیطان پرستی منسون

رهبر شیطان پرستان جهان، به توهین به ادیان مختلف معروف است و چندبار هم این کار را انجام داده؛ برای مثال یکبار  اقدام به مسخره کردن حجاب مسلمانان کرد.

حتی گفته شده که یک بار در وسط اجرای کنسرتش، کتاب مقدس انجیل را پاره کرده و به سمت حضار پرت کرد و هی جمله “این خدای شماست” را تکرار می‌کرد.

او چندین بار در وسط کنسرت اقدام به خودن مدفوع و گوشت گربه هم کرده!

 

حالا که شما با نام رهبر شیطان پرستان جهان و اخلاقیات او آشنا شدید، می‌خواهم بدانم که نظر شما درباره این دین چیست؟ چرا باید مردم به سراغ ادیانی مثل شیطان پرستی بروند؟ چه هدفی دارند؟!

 

برای خواندن ضربه بزنید
ارتباط نیکولا تسلا با موجودات فضایی

منبع: ویکی پدیا

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. Shapaloo گفت:

    🥴😖

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.