سفر در زمان با ماشین زمان :روش و راه سفر به آینده!

سفر در زمان با ماشین زمان یکی بهترین و ترندترین موضوعات امروز جهان و مخصوصا بخش نجوم است! هر کدام این کلمه ها یعنی سفر در زمان و ماشین زمان” خودشان تعریف های جداگانه ای دارند که به آنها میپردازیم.

در کل ما قصد داریم ببینم که اصلا چنین چیزی امکان دارد؟ یعنی میشود در زمان سفر کرد؟ چگونه میشود؟ باید حتما یک دستگاه باشد؟ در ادامه با تن تاپ همراه باشید.

سفر در زمان با ماشین زمان

حتما سفر در زمان با ماشین زمان امکانپذیر میشود؟

قبل از اینکه به این سوال بپردازیم، بهتر است ببینم که در زمان میشود سفر کرد یا نه!

در زمان میتوانیم سفر کنیم؟

درواقع مشکلات زیادی بر سر راه سفر در زمان است و البته که راه های زیادی هم برای سفر در زمان وجود دارد که ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

ولی درکل به صورت تئوری امکانپذیر است! دانشمندان به دفعات زیاد، تست های زیادی را در آزمایشگاه ها برای سفر در زمان انجام دادند که بعضی ها شکست خوردند و بعضی ها هم موفقیت آمیز بوده!

حتی روش هایی را هم که رائه داده اند، وقتی درباره آنها توضیح میدهند، به نظر معقول می آید!

همچنین بخوانید: سفر در زمان در ایران : علی رازقی توانسته ماشین زمان بسازد؟ 

ماشین زمان وجود دارد؟

ما در پست ساخت ماشین زمان هم گفتیم که برای اینکه در زمان سفر کنید، نیازمند یک دستگاه و یا یک ماشینی هستید که به آن ماشین زمان میگویند. برای ساختن ماشین زمان هم به مانند خود سفر در زمان، مشکلات زیادی از قبیل بیماری جت لگ یا پرواززدگی وجود دارد؛ ولی هیچ چیزی غیرممکن نیست!

برای خواندن ضربه بزنید
سفر در زمان با سیاهچاله 100 درصدی است؟ + بررسی تئوریها

 

خب حالا بحث های اولیه درباره سفر در زمان با ماشین زمان انجام شد. بریم سراغ تئوری ها و مثالهایی از این موضوع!

 

آزمایش فیلادلفیا چطور گذشت؟

آزمایش پروژه فیلادلفیا

پروژه فیلادلفیا یک نمونه واقعی از سفر در زمان با ماشین زمان است که البته شکست خورده اعلام شد! یا بهتر اینگونه بگویم: “آزمایش فیلادلفیا چیزی فراتر از فاجعه بود!”

گفته میشد که این پروژه به دستور دولت آمریکا بود و مسئولیت آن هم برای مدتی به دست نیکولا تسلا بود! ولی مدتی زیادی نگذشت که نیکولا تسلا از این پروژه کنار کشید و سپس فاجعه عظیمی به وجود آمد که آمریکا مجبور شد تمامی اسناد مربوط به این پروژه را از بین ببرد!

درواقع دولت آمریکا، این پروژه را انکار میکند و میگوید اصلا چنین چیزی وجود نداشته!

 

چه کسانی در زمان سفر کردند؟

همیشه افراد زیادی ظهور میکنند و میگویند که من از آینده آمده ام و یا اینکه آینده را دیده ام!

داستان هیچکدام از آنها با عقل جور در نمی آید و فقط باعث می شوند تا مردم به آنها لقب دیوانه را بدهد. اگر قصد دارید ببینید چه کسانی از آینده آمده اند، پست کسانی که سفر در زمان را تجربه کرده اند را حتما بخوانید.

 

سفر در زمان با چه روشی امکان دارد؟

کرم چاله

برای سفر در زمان با ماشین زمان راه های زیادی وجود دارد که باز هر کدام از این راه ها، مشکلات خودشان را دارند.

گفته شده که بهترین راه برای سفر در زمان، از طریق کرم چاله است ولی تا الان تست نشده و فقط در حد تئوری است. ما در پست سه راه ساده برای سفر در زمان کامل به این موارد پرداختیم.

 

چه مشکلاتی برای ساخت ماشین زمان وجود دارد؟

در بالا گفتیم که برای سفر در زمان با ماشین زمان هم راه حل هایی وجود دارد و هم مشکلاتی! حالا این مشکلات چی هستند؟

برای خواندن ضربه بزنید
جهان های موازی واقعی هستند! - بررسی دلایل و اثبات!؟

عجیب ترین تئوری پارادوکس پدربزرگ

اصلی ترین مشکلات سفر در زمان، پارادوکس ها هستند! مهم ترین آنها پارادوکس پدربزرگ و پارادوکس دوقلوهاست. بعد از اینها به مشکلاتی همچون اثر پروانه ای و جت لگ میرسیم.

برای خواندن پست مربوط به هر قسمت، بر روی کلمه آن که به رنگ آبی است کلیک کنید! همچنین پست پارادوکس چیست را هم از دست ندهید.

 

هنوز ماشین زمان ساخته نشده؟

جواب این سوال هنوز مشخص نیست؛ بعضی ها ادعا میکنند که دولتها به این تکنولوژی دست پیدا کردند ولی هنوز اعلام نکردند؛ بعضی ها هم که اصلا اعتقادی به اینگونه موضوعات ندارند.

ولی نمونه های زیادی به مانند فاجعه فیلادلفیا وجود دارد که نشان میدهد سفر در زمان با ماشین زمان میتوانند واقعی باشد! نه حتما، میتواند!

خلاصه ای از کتابخانه سری واتیکان

درباره کتابخانه واتیکان هم شایعات زیادی در سایتهای خبری با تیتر “اسرار کتابخانه واتیکان و ماشین زمان” منتشر شده که این مورد هم فقط در حد حدس و گمان است.

 

نظر شما درباره سفر در زمان با ماشین زمان چیست؟ به نظر شما امکانپذیر است؟ شما میتوانید نظرات خودتان را از بخش کامنت برای ما بفرستید.

 

منبع: ویکی پدیا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.