بوی هروئین شبیه چیست و اصلا بویی دارد؟

بوی هروئین شبیه چیست؟ شما چی فکر میکنید؟ اصلا هروئین بویی دارد؟ هر مواد مخدری بوی خاص خودش را دارد و هروئین هم خوب قاعدتا بوی خودش را دارد.

اگر شما ماریجوانا و یا مریم گلی را قبل از سوزاندن، بو کرده باشید متوجه یک بوی تندی می شوید؛ ولی هروئین برخلاف این دو مواد، در خالص ترین شکل خود، هیچ بویی ندارد! ولی وقتی دستکاری و رقیق می شود، یک بوی اسیدی به مانند بوی سرکه را میگیرد.

بوی هروئین شبیه چیست

بوی هروئین شبیه چیست؟ سرکه؟

بوی هروئین شبیه چیست؟ به طور کلی هروئین جزو مواد مخدری است که هیچ بویی ندارد! ولی وقتی که هروئین را بر روی زرورق میریزند و زیرش را آتش میزنند، دودی که از آن حاصل می شود، یک بویی شبیه به بوی سرکه را می دهد. البته این دود به همراه بویی که دارد، خیلی سریع از بین می رود.

همچنین بخوانید: کارتل خلیج (1984 – الان) :تاریخچه، افتخارات، رهبران و …

چرا بوی هروئین شبیه سرکه است؟

همانطور که می دانید هروئین یک مواد شیمایی است و در آزمایشگاه ساخته می شود! پس اینکه چرا هروئین بوی سرکه می دهد برمی گردد به مراحل ساخت آن.

اصلا چرا یک مواد باید “بو” داشته باشد؟ بو نتیجه فرآیند نهایی سنتز است. درواقع همه میدانند که بوی سرکه همیشه همراه هروئین است؛ ولی باز میزان تندی این بود برمی گردد به همین سنتز. هر چه هروئین در پایان سنتز خالص تر باشد، بوی سرکه هم کمتر است.

 

به نظر شما بوی هروئین شبیه چیست؟ شما تا حالا بوی هروئین را شنیدید؟ از نزدیک هروئین را دیدید؟ شما می توانید نظرات خودتان را از قسمت کامنت برای ما بنویسید.

برای خواندن ضربه بزنید
ماده مخدر فلاکا چیست؟ خطرناکترین ماده مخدر جهان فلاکا!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.