جهان تا سال 4000 چگونه می شود؟ پیشرفت یا پسرفت؟

جهان تا سال 4000 صد در صد متفاوت با امروزه است. اگر میخواهید تفاوت را بفهمید، فقط کافی است تا به صد سال پیش زمین یک نگاهی بیندازید و آن را با امروز مقایسه کنید! در پست کسانی که سفر در زمان را تجربه کرده اند درباره افرادی صحبت کردیم که ادعا میکردند در زمان به عقب و جلو گرفتند؛

عده ای هم پا را فراتر از عقل و منطق گذاشتند و درباره هزاران سال بعد صحبت میکردند؛ افرادی مثل “آقای تیلور و یا نوح”. جالب اینجاست که آنها از تکنولوژی های آن زمان صحبت میکنند که اصلا با عقل جور در نمیاید!

برای همین ما تصمیم گرفتیم تا درباره جهان تا سال 4000 صحبت کنیم؛ درواقع میخواهیم به شما بگوییم که تا 4000 سال آینده، چه اتفاقاتی برای زمین و جهان اطراف ما میفتد. در ادامه با تن تاپ همراه باشید.

جهان تا سال 4000

چه اتفاقاتی برای جهان تا سال 4000 می افتد؟

درواقع مواردی در پایین ذکر میشود، دور از انتظار نیست و قابل پیشبینی است. چون اگر به نمونه های اولیه آن در امروز نگاهی بیندازید، کاملا متوجه آینده آن و جهان ما می شوید.

همچنین بخوانید: آیا جهان یک شبیه سازی کامپیوتری است؟ بررسی جهان ماتریکسی!!

1. به مریخ می رسیم؟

آخرین باری که یک انسان به سیاره مریخ سفر کرد، در دهه 1970 بود! حالا در سال 2011 چندین شرکت فضایی با یکدیگر متحد شدند و یک گروه فضایی را تشکیل دادند تا سریعتر این آرزوی دیرینه را محقق کنند!

گفته شده که تا سال 2030 این اتفاق رخ می دهد. حالا فقط باید منتظر باشیم و ببینم چه می شود!

 

2. اینترنت در چشم

یکی از اتفاقات دیگری که برای جهان تا سال 4000 می افتد این است که شما با یک پلک زدن آنلاین میشوید! یعنی اینکه اینترنت در داخل لنزهایی قرار میگیرد که در داخل چشمهای شماست.

برای خواندن ضربه بزنید
چاکرا چیست؟ و چگونه چاکرا های بدن را فعال کنیم؟

این یعنی اینکه شما هر جایی باشید فرقی نمیکند، فقط کافی است اراده کنید تا آنلاین شوید! گفته شده تا اواخر این قرن، این تکنولوژی امکانپذیر می شود.

همه اتفاقات جهان تا سال 4000

3. لباس هوشمند

گفته شده که یکسری از شرکتها در حال فعالیت برای ساخت لباسهایی هستند که بتواند تجربه بهتری به انسانها بدهد؛ یعنی باعث زندگی سالم تر و ایمن تر شود!

البته الان هم نمونه اولیه آن، برای تناسب اندام استفاده می شود!

همچنین بخوانید: 9 تکنولوژی در هزار سال آینده :به چه علمی میرسیم؟

 

4. گرما در قطب شمال؟

گفته شده یکی از اتفاقاتی که برای جهان تا سال 4000 می افتد، ذوب شدن یخ های قطب شمال است! این مورد را هم بگویم که طبق آماری که در سال 2009 گرفته شده، یخ های قطب شمال در سال 2007 و 2008، بیشترین درصد ذوب شدن در سالهای گذشته را داشتند.

هوش مصنوعی چقدر پیشرفت می کند؟

همچنین بخوانید: آیا گرم شدن زمین باعث نابودی بشر می شود؟

5. هوش مصنوعی تا سال 4000 چقدر پیشرفت میکند؟

همین الان هم هوش مصنوعی فوق العاده است و خیلی از شرکتها مثل گوگل از آن استفاده میکنند. ولی هوش مصنوعی برای جهان تا سال 4000 چقدر پیشرفت میکند؟

تکنولوژی با سرعت وحشتناکی در حال پیشرفت است و هیچ کسی نمیتواند جلوی آن را بگیرد؛ به نظر من هوش مصنوعی تا سالیان نه چندان دور آینده، میتواند از انسانها هم جلو بزند و وای به حال آن روزی که کنترل آنها از دست انسانها در برود!

همچنین بخوانید: 10 فناوری برتر ترسناک آینده

 

6. کنترل اقلیم

همیشه سیل و گرمای زیاد و گرباد و مسائل طبیعی و از این قبیل، باعث شده تا مردمان، ضررهای زیادی از همه لحاظ را تجربه کنند.

برای همین یکسری از دولتها تصمیم گرفتند تا یک برنامه ای را پیاده سازی کنند تا بتوانند اقلیم را کنترل کنند! برای مثال هر وقت که لازم شد از آسمان باران ببارد و یا اینکه هر وقت احساس خطر کردند، جلوی باران را بگیرند!

البته این موضوع خطرناک هم می تواند باشد. مثلا یک دولت میتواند ابرهای باران زا را به سمت یک کشور دیگر روانه کند تا آن کشور را از پا دربیاورد.

برای خواندن ضربه بزنید
10 تا از معروف ترین زندان های جهان + عکس زندان

 

7. انسان فرامرزی

جهان تا سال 4000 شاهد موجودات جدیدی می باشد! یعنی چی؟ یعنی اینکه ژن های انسان با هم ترکیب می شوند و یک موجود جدیدی را به وجود می آورند! این موجودات جدید ممکن است با اسم انسانهای فرامرزی شناخته شوند.

 

8. لایه اوزون ترمیم میشود

بالاخره یک خبر خوب! همانطور که میدانید در دهه 70 یک سوراخ بزرگی در لایه اوزون به وجود آمد که اگر بزرگتر شود، باعث می شود تا نورهای فرابنفش خورشید به زمین برخورد و انسانها از شدت گرما بمیرند!

گفته شده که طی سالهای آینده، این سوراخ کاملا از بین می روند و به حالت قبلی خود بازمی گردد.

ارتباط با موجودات فضایی تا سال 4000؟

9. ارتباط با موجودات فضایی

این مورد دیگر کاملا بدیهی است. همین الان هم صد در صد دولتها با موجودات فضایی در ارتباط هستند؛ فقط نمیخواهند اعلام کنند. به احتمال زیاد جهان تا سال 4000 ارتباط مستقیمی با موجودات فضایی برقرار میکند.

همچنین بخوانید: داستانهایی از ملاقات با بیگانه ها + داستان واقعی

 

10. همزاد دیجتالی و هوشمند

همزاد دیجیتالی یک کپی کامل از یک انسان است و بیشتر به درد علم پزشکی میخورد. به این صورت که مثلا اگر قرار باشد یک عملی بر روی بدن صورت بگیرد که درصد خطر آن زیاد باشد، اول بر روی همزاد دیجیتالی انجام می شود و اگر خوب بود، حالا بر روی بدن فیزیکی انجام می شود.

سال 4000 و مرگ در آن زمان

11. جاودانگی

دانشمندان توانستند تا بفهمند که روند پیری چیست و همچنین تئوریهای لازم برای جلوگیری از آن مطرح شده و در حال کار بر روی این موضوع هستند که جلوی پیر شدن را بگیرند.

چنین امکانی میتواند باعث رشد چشمگیر در جهان شود و به زودی دیگر جایی برای زندگی نمیماند.

 

12. ماشین هوشمند

جهان تا سال 4000 شاهد ماشینهایی است که خودشان رانندگی میکنند و ماشین هایی که دیگر چرخ ندارند! دیگر بر روی زمین حرکت نمیکنند و سرعتشان برابر با سرعت جت است!

 

13. درمان همه بیماریهای امروزی

جهان تا سال 4000 بینهایت پیشرفت میکند و واقعا دور از عقل و انتظار است که بگوییم برای بیماریهای امروزی هیچ درمانی پیدا نمیشود! شاید مثلا بیماریهای جدیدی در آینده به وجود بیایند و علم آن زمان بر روی درمان همان بیماری عاجز باشد! ولی صد در صد بیماریهای امروزی درمان می شوند.

برای خواندن ضربه بزنید
10 تا از برترین هتل های لوکس در جهان

همچنین بخوانید: 10 تا از بیماری لاعلاج دنیا! (سال 2021)

 

ما تا اینجا گفتیم که جهان تا سال 4000 چگونه است؛ البته 90 درصد این اتفاقاتی که گفتیم برای قبل از سال 4000 است و حتی بعضی از آنها تا کمتر یک قرن دیگر هم رخ می دهند.

در ادامه ما به ادعا یکسری از افرادی میپردازیم که گفتند به آینده سفر کردند و مشاهداتی هم از آن سالها داشتند. در ادامه همراه ما باشید.

 

سال 8973 چه شکلی است؟

ویلیام تیلور

مدتی پیش یک آقایی به نام ویلیام تیلور ادعا کرد که به سال 8973 سفر کرده و موارد زیر را مشاهده کرد:

 • هیچ مریضی وجود نداشت
 • با آدمهای نیمه ربات ملاقات کرد.
 • انسانها به هر زبانی میتوانند صحبت کنند. (با کمک یک چیپ)

 

از سال 2030 کسی به زمان ما آمد؟

نوح کسی که سفر در زمان را تجربه کرد

ما در پستی با عنوان نوح پسری که در زمان سفر کرده درباره یک پسری صحبت کردیم که میگوید از سال 2030 به سال 2017 رفته و آنجا گیر افتاده است.

او ادعا میکرد که در داخل دستش یک چیپ قرار دارد که با کمک آن می تواند به هر بُعدی که میخواهد سفر کند!

 

سال 6000 چه خبر است؟

مردی که به سال 6000 سفر کرده

چند سال پیش هم یک مردی که به سال 6000 سفر کرده یک ویدئویی از خودش منتشر کرد و در آن ادعاهای جالبی از این سال و داستان سفرش گفت که در ادامه به آن میپردازیم:

 • او از یک برنامه فوق سری است.
 • سفر در زمان از قبل اختراع شده و همین الان هم وجود دارد.
 • هیچکسی در این سال مریض نمی شود.
 • هر کسی با پرداخت هزینه می تواند در زمان سفر کند.
 • بشر به دست هوش مصنوعی کنترل می شود
 • اندازه کامپیوترها تا اندازه یک اتم کوچک می شود.

 

شما درباره جهان تا سال 4000 چه نظری دارید؟ آیا نکاتی که گفتیم از نظر شما واقعیت دارد؟ آیا این افراد که ادعا کردند از آینده آمدند، حرفشان منطقی است؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت کامنت برای ما بفرستید.

 

منبع: forbes.com

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

 1. ♡Ava☆ گفت:

  به خدا اگه اون موقع زنده بودیم برامون مهم بود چی میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.