ویلیام تیلور :مردی که به سال 8973 سفر کرده است!

در این ما به بررسی داستان ادعا مردی که به سال 8973 سفر کرده است می پردازیم؛ فردی به نام ویلیام تیلور که گفته به آینده رفته است و درواقع به گفته خودش، یکی از کسانی که سفر در زمان را تجربه کرده اند است.

این آقا در ادامه ادعاهایش گفته که او سال 8973 در یک پروژه ای شرکت کرده بود که توسط دولت بریتانیا حمایت می شد و در آن پروژه با رباتهای انسان نما برخورد کرد؛ البته بعضی ها می گویند که او در این پروژه حضور نداشت و وقتی به این سال رفت، با این پروژه فقط آشنا شد!

در ادامه با تن تاپ همراه باشید تا به بررسی این خبر بپردازیم.

ویلیام تیلور

ویلیام تیلور حتی در تستهای دروغ سنج هم شرکت کرد و در این تست درباره سفری که به آینده داشت گفت که در کمال تعجب، با موفقیت از این تست خارج شد!

او گفت که فقط 6 ساعت در سال 8973 حضور داشت و آنقدر این زمان برایش فوق العاده بود که اصلا دوست نداشت به زمان خودش برگردد؛ او این شهر را “آرمان شهر” خطاب می کرد و ادعا می کرد که هیچ جرم و جنایتی در این شهر دیده نمی شد؛ حتی به گفته او، تمامی مریضی ها هم درمان می شد!

همچنین بخوانید: نوح پسری که در زمان سفر کرده :آیا واقعا از 2030 آمده؟ 

او در ادامه صحبتهایش گفت که در این شهر با آدمهای نیمه ربات یا همان سایبورگها ملاقات کرد که از خصوصیاتی به مانند “سر بزرگ، دهان کوچک، چشمان بزرگ، استعداد در جاودانگی” بهره مند بودند.

ماشین در سال 8973

یکی از عجیب ترین ادعاهای ویلیام تیلور این بود که با مردمان سال 8973 توانسته به زبان انگلیسی صحبت کند! او توجیح جالبی درباره این ادعایش داشت؛ او می گفت که:

“آنها یک چیپی در داخل مغز خود داشتند که اگر شما با هر زبانی با آنها صحبت می کردید، آن را به زبان خودشان تبدیل می کرد و بالعکس!”

برای خواندن ضربه بزنید
چیزهای عجیبی که فقط در دبی دیده میشود – قسمت دوم

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سفر در زمان :چرا من این خواب رو میبنیم؟ + دلایل 

ویلیام تیلور در ویدئویی که از او منتشر شد گفت که این را وظیفه اخلاقی خودش می دانسته که درباره سفر در زمان به مردم بگوید و همچنین گفته که از سال 1981 این موضوع وجود داشت و به نتیجه رسیده بود!

داستان وقتی جالب تر می شود که بفهمید ویلیام گفته چند بار به آینده سفر کرده؛ او در این مصاحبه اش درباره سفر به سال 3000 را هم تعریف کرد؛ ولی آنجا را جای خوبی نمی دانست و دوست داشت که هر چه سریعتر از آن زمان و مکان خارج شود! او درباره سال 3000 اینگونه گفت:

“در هوا تشعشع زیاد وجود داشت؛ به حدی که آسمان قرمز بود و برای همین حاضر نبودم یک ثانیه بیشتر در آنجا بمانم.”

 

نظر شما درباره مردی که به سال 8973 سفر کرده است چیست؟ به نظر شما این داستانی که تعریف کرده واقعیت دارد؟ شما می توانید نظرات خودتان در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

 

منبع: mirror.co.uk

مطالب مرتبط

5 دیدگاه‌

 1. انصاری گفت:

  دادش الان سال۲۰۲۳هستیم اینقدر هر روز دارد رشد هست واتفاقات جالب هست که آدم فکراش هم نمی کنهاگه اون چیزی که در مورد سال۸هزار گفت درباره سال۳۰۰۰می گفت برام باور پذیر تر بود ولی توی سال۸هزاربنظرم اتفاقاتی فوق فوق‌العاده تری از این چیزی که گفته است اتفاق می افتاد.

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   منم با حرفهای شما موافقم!

  • ندا گفت:

   داداش دوهزار و بیست و سه نیستیم. دو هزار و بیست و دو. خخخ میدونم اشتباه تایپیه.😂😂هر کی میاد یه عدد تخیلی میگه و ادعاهای تخیلی میکنه.

 2. Artin.sori گفت:

  یارو چقدر زرنگ بوده! خودش به خودش دروغ سنج وصل کرده و بعد بدون هیچ شاهدی از خودش ویدئو گرفته؟ دمش گرم

  • Hadaf گفت:

   جهان زیبا و فوق فوق نجومی پیشرفته و خالی از حکومت های سیاه به وجود خواهد امد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.