نوح پسری که در زمان سفر کرده :آیا واقعا از 2030 آمده؟

نوح پسری که در زمان سفر کرده

نوح پسری که در زمان سفر کرده

اگر یادتان باشد ما در پست سفر در زمان درباره یک پسری صحبت کردیم به نام نوح پسری که در زمان سفر کرده است. مدتی پیش هم در مقاله کسانی که سفر در زمان را تجربه کرده اند به معرفی چند نفر از این دسته آدمها پرداختیم.

بعد از پست ذکر شده، ما تصمیم گرفتیم که بررسی کنیم که آیا این افراد واقعا در زمان سفر کردند یا فقط یک ادع توخالی برای جلب توجه بوده! پستهای زیادی منتشر کردیم؛ به مانند فضانورد باستانی و پستهایی از این موارد…

حالا تن تاپ با یک موضوع دیگر برگشته! نوح پسری که در زمان سفر کرده و تصمیم گرفتیم تا ادعا این پسربچه را بررسی کنیم! در ادامه با ما همراه باشید.

 

خلاصه ای از داستان نوح مسافر زمان

نوح پسری که در زمان سفر کرده

عکسی که در بالا می بینید متعلق به یک پسری است به نام “نوح” که ادعا کرده از سال 2030 به این سال سفر کرده! او ادعاهای جالبی دارد؛ برای مثال گفته که در داخل دستش یک چیپ قرار داده شده که با آن می تواند به هر بعدی که میخواهد سفر کند!

همچنین بخوانید: ویلیام تیلور :مردی که به سال 8973 سفر کرده است! 

در تمامی عکسهایی که از او موجود است، صورتش تار می باشد که به گفته خودش، دلیلش این است که عده ای سعی دارند تا او را به قتل برسانند و برای همین صورتش را نمایان نمی کند.

در ادامه ادعاهای او، گفته که در یک تست دروغ سنجی هم شرکت کرده و بدون هیچ مشکلی از آن عبور کرد! داستانی که او برای خود چیده بسیار شبیه به یک فیلمی به نام “بازگشت به گذشته” است و برای همین مردم حرفهای او را زیاد جدی نمی گرفتند.

نوح پسری که در زمان سفر کرده

نوح پسری که در زمان سفر کرده گفته که دوست دارد به نزد خانواده خود در سال 2019 برود ولی خب قاعدتا آنها نسخه آینده پسر خود را نمی شناسند. او در ادامه گفت که نسخه گذشته او الان در دوره راهنمایی به سر می برد و باید سعی کند تا همیشه از او فاصله بگیرد! زیرا ممکن باعث ایجاد پارادوکسهایی به مانند اثر پروانه ای یا پارادوکس پدربزرگ شود.

برای خواندن ضربه بزنید
تیپی دگره و زندگی 10 ساله او در حیات وحش

او همچنین گفته که برای انجام یک ماموریتی به سال 2017 آمده و الان در سال 2019 گیر کرده است.

 

نظر شما درباره نوح پسری که در زمان سفر کرده است چیست؟ آیا به نظر شما او واقعا این کار را انجام داده؟ یا همه چی فقط یک دروغ الکی برای جلب توجه بوده؟ شما می توانید نظرات خودتان را از قسمت کامنت برای ما بفرستید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

 1. ندا گفت:

  😂😂😂😂😂یاد قضیه پارادوکس پدر بزرگ افتادم. نکنه این همونه که بابا بزرگشو کشته و حالا تو گذشته گیر کرده به خاطر اثر پروانه ای؟ چیپ هم یه جورایی مثل یه استخوان کوچولو است و یا هر چی باشه میتونه علت دیگه ای داشته باشه

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   اینا همه ادعا هستند تا فقط بتونن توجه رو به سمت خودشون جلب کنن.
   شاید واقعا همین الان یه مسافر زمان در زمان ما وجود داشته باشه. ولی هیچ وقت نمیاد بگه سلام من مسافر زمانم! چون از اثر پروانه ای باخبره و پارادوکسها باخبره!

 2. ABOLFAZL- TROll گفت:

  این دیگه چی بود تو گفتی!

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   اینا ادعاهایی هستش که انجام شده و ما فقط بررسیش کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.