سفر در زمان در ایران :علی رازقی توانسته ماشین زمان بسازد؟

سفر در زمان در ایران واقعی است؟ چند سال پیش یک دانشمند ایرانی به نام علی رازقی ادعا کرده که یک ماشین زمان ساخته است و سفر در زمان را ممکن کرده. رسانه های زیادی از جمله رسانه های خارجی هم دست به ساخت پستهایی با عنوان سفر در زمان در ایران کردند و شروع به بررسی و تحلیل این وسیله ای که علی رازقی ساخته کردند.

حالا ما اینجا هستیم تا ببینم که سفر در زمان در ایران واقعا انجام شد یا فقط یک خبر دروغ بوده که برای جلب توجه پخش شد؟ در ادامه با تن تاپ همراه باشید.

 

بررسی خبر سفر در زمان در ایران

سفر در زمان در ایران

همانطور که در بالا گفتیم، این دانشمند ادعا کرد که دست به ساخت ماشین زمان زده است ولی کمی متفاوت با چیزی است که ما می‌دانیم. همه ما تصورمان از ماشین زمان این است که ما سوار آن می‌شویم و به گذشته یا به آینده سفر می‌کنیم.

ولی سفر در زمان در ایران و توسط ماشین زمان علی رازقی اینگونه است که آینده شما را پیش بینی می‌کند و همچنین ادعا کرده که اطلاعاتی که از این دستگاه به دست می‌آید، 98 درصد صحیح می‌باشد! او حتی اختراع خودش را در “مرکز اختراعات استراتژیک ایران” هم به ثبت رساند.

طبق صحبتهای علی رازقی، این دستگاه می‌تواند از زندگی 5 الی 8 سال آینده هر فردی، یک سری اطلاعات را پرینت بگیرد و در اختیارش بگذارد. او اینگونه گفت:

ماشین سفر در زمان در ایران شما را به آینده نمی برد! آینده را برای شما به ارمغان می‌آورد!

همچنین بخوانید: کسانی که سفر در زمان را تجربه کرده اند + بررسی 7 داستان واقعی 

 

اطلاعاتی از کسی که سفر در زمان در ایران را ممکن کرد

سفر در زمان در ایران

آقای رازقی ادعا می‌کند که این دستگاه می‌تواند در پیشرفت کشور ایران تاثیر گذار باشد؛ چون می‌تواند درگیری های نظامی و نوسانات قیمت نفت و … را پیش بینی کند!

برای خواندن ضربه بزنید
زمین گرد نیست؟! ایا زمین تخت است؟ دلایل تخت بودن زمین

علی رازقی مدیرعامل مرکز اختراعات راهبری ایران است و جدای از اختراع ماشین زمان، 179 اختراع دیگر هم به ثبت رسانده که این آمار مربوط به سال 2013 می‌باشد.

همچنین بخوانید: سه راه ساده برای سفر در زمان + روشهای سفر به آینده و گذشته 

 

نظر شما درباره سفر در زمان در ایران چیست؟ به نظر شما این خبر درست است؟ واقعا ماشین زمان در ایران ساخته شد؟ شما علی رازقی را می‌شناسید؟ شما می‌توانید نظرات خودتان را از قسمت کامنت برای ما بفرستید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

 

منبع: businessinsider.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.