فضانورد باستانی واقعیت دارد؟ راز پشت این مجسمه چیست؟

امروز در خدمت شما هستیم تا یک مورد دیگر از موارد مقاله مدرک برای اثبات وجود ماشین زمان را با هم بررسی کنیم. این بار با بررسی فضانورد باستانی که ببینیم آیا واقعی است یا نه!

اگر تا به حال برنامه تلویزیونی ancient aliens را دیده باشید، حتما به این تصاویر برخورد کردید. تصاویری که نشان دهنده یک فضانورد در دوران باستان است.

فضانورد باستانی

این عکس از کلیسایی در اسپانیا به نام catedral nueva گرفته شده که متعلق به قرن شانزدهم میلادی است.

چیزی که در عکس موجود است، اصلا قابل باور نیست؛ چهره ای مدرن با یک کلاه ایمنی مخصوص فضانوردان! شما در این تصاویر یک مرد با یک لباس فضایی را می بینید که دقیقا همان تجهیزاتی را دارد که یک فضانورد باید داشته باشد.

این عکسها به گونه ای عجیب هستند که اگر شما آن را برای بار اول ببینید، ممکن است درباره حضور بیگانگان در باستان تجدید نظر کنید!

همچنین بخوانید: آیا موجودات فضایی در ایران باستان وجود داشتند؟ 

فضانورد باستانی

با دیدن این تصاویر سوالات زیادی در ذهن ما به وجود می آید؛ آیا سازندگان این کلیسا با فرازمینی ها در ارتباط بودند؟ اگر اینطور نبودند پس چطور چنین چیزی را طراحی کردند؟

از طرفی اگر به این نتیجه برسیم که این مجسمه واقعا از طرف بیگانگان بوده، می تواند به این معنی باشد که بشریت در صدها سال پیش با بیگانگان در ارتباط بود.

این دقیقا یکی از همان نکاتی است که “اریش فون دنیکن” در کتاب خودش به نام “ارابه های خدایان” در سال 1968 مطرح کرد. کتاب او در زمینه دفاع از تئوری وجود موجودات فضایی در دوران باستان است که به دلیل ایده خوب یا عجیبش، خیلی زود تبدیل به یکی از پرفروش ترین کتاب ها شده بود.

اریش فون دنیکن

این عکس فضانورد باستانی یک سندی است که شما به تئوری اریش فون دنیکن ایمان بیاورید که شاید حق با او بوده! ولی چرا کسی به این عکس، از دیدی علمی تر نگاه نمی کند؟

این تئوری درست است که موجودات فضایی و سفر در زمان واقعا وجود دارد. ولی نه اینکه هر چیزی را به این موضوع ربط دهیم. شاید اصلا داستانی پشت این عکس باشد؛ که واقعا هم همینطور است! پس بیایید با هم به بررسی عکس فضانورد باستانی بپردازیم.

همچنین بخوانید: آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد 

 

داستان واقعی مجسمه فضانورد باستانی چیست؟

مجسمه فضانورد باستانی

پروژه ساخت این کلیسا در سال 1513 و به دستور پادشاه فردیناند آغاز شد. ولی این کنده کاری ها در ابتدا به این شکل نبود. در طی سالیان طولانی، این کلیسا هم به مانند اکثر بناهای تاریخی دیگر دچار تحولاتی شده که نیاز به ترمیم و بازسازی داشته.

در سال 1992 بود که پروژه بازسازی کلیسا شروع شد و ورودی کلیسا هم دست خوش همین بازسازی ها شد.

یگی از کسانی که در بازسازی این پروژه نقش داشت، فردی بود به اسم “جرونیمو گارسیا”. این آقا تصمیم گرفت تا در ترمیم این کلیسا تاریخی، کمی خلاقیت به خرج دهد و مجسمه های جدیدی را به آن اضافه کند. محسمه هایی از نسل مدرن!

مجسمه فضانورد باستانی

او به این دلیل طرح فضانورد باستانی را انتخاب کرد، تا نشان دهد نسل بشر در قرن بیستم به چه دستاوردهایی رسیده اند. در واقع این مجسمه نماینده ای از قرن بیستم بود.

این بود داستان واقعی پشت مجسمه فضانورد باستانی که همه به اشتباه درباره آن فکر میکردند. درواقع حقیقت خیلی پیش پا افتاده تر از چیزی بود که مردم فکر میکردند.

 

نظر شما درباره این مجسمه چیست؟ به نظر شما این داستان واقعی است یا این داستان هم الکی است؟ آیا واقعا موجودات فضایی در دوران باستان وجود داشتند؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما عزیزان هستیم.

 

منبع: thevintagenews.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.