ساعت سوئیسی باستانی : ساعتی مدرن در چین باستان

این شما و این هم حل یکی دیگر از موارد مقاله مدرک برای اثبات وجود ماشین زمان. در حالی که خیلی از اسرار هستی، سربسته باقی می مانند، ولی باز هم خیلی از آنها قابل حل شدن هستند.

یکی از این موارد مربوط به می شود به کشف ساعت سوئیسی که یک قرن قدمت دارد و در یک مقبره چینی پیدا شده.

ساعت سوئیسی باستانی

همچنین بخوانید: مسافر زمان سال 1941 : ظاهری امروزی در دهه قبل 20 

ساعت سوئیسی باستانی چطور به آنجا رسیده؟

این سوالی است که ذهن باستان شناسان را درگیر کرده. باستان شناسان فکر میکنند که این ساعت مینیاتوری که به شکل یک حلقه است! قدمتش به یک قرن می رسد.

آنها این ساعت را در حالی در گل و سنگ پیدا کرده بودند که عقربه های آن در ساعت 10:06 صبح متوقف شده بود و در پشت آن، کلمه “سوئیس” حک شده بود.

سوالاتی که بعد از پیدا شدن این ساعت به وجود آمده از جوابهای به دست آمده خیلی بیشتر است. سوالاتی مثل اینکه این ساعت از کجا آمده؟ این ساعت به دست چه کسی و اصلا چرا داخل این مقبره دفن شده؟

حقایقی هم که درباره این موضوع مطرح شد هم نتوانست دلیل منطقی برای وجود این ساعت سوئیسی باستانی در آن زمان باشد.

  •  سلسله مینگ هم تاریخچه ای در ساخت ساعت دارد؛ ولی چرا در پشت آن، با زبان انگلیسی کلمه “سوئیس” درج شده؟ این در حالی است که حتی در آن زمان در خود ژنو هم اکثر مردم به زبان فرانسوی و آلمانی صحبت می کردند.
  • در سال 1541 در ژنو، استفاده از جواهرات پر زرق و برق ممنوع بود. پس ایده ساخت ساعت در قالب یک انگشتر چیز دور از انتظاری نبود. چون ساعت یک وسیله ضروری به شمار می رفت. ولی باز هم از طرفی در اروپا تا سال 1780، حلقه/ساعت محبوبیت چندانی نداشت.
برای خواندن ضربه بزنید
هر چیزی که باید درباره استون هنج بدانید! رازهای استون هنج

هنوز که هنوزه، این معما بی جواب باقی مانده وهنوز کسی نمی داند که داستان واقعی این ساعت سوئیسی باستانی چیست؟!

 

نظر شما درباره این ساعت سوئیسی باستانی چیست؟ به نظر شما راز نهفته پشت ساعت چیست؟ نظرات خودتان را از قسمت کامنت برای ما بفرستید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما عزیزان هستیم.

 

منبع: weirdasianews.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.