مسافر زمان سال 1941 : ظاهری امروزی در دهه قبل 20

در سال 1941 یک عکسی از لحظه بازگشایی پل در کانادا گرفته شد که خیلی از مردم از آن به عنوان مدرک برای اثبات وجود ماشین زمان یاد می کنند.

گفته شده که در این عکس یک فردی با لباس و عینک آفتابی وجود دارد که متعلق به دهه 1940 نیست!

حالا قرار شده تا به ظاهر این آقا بپردازیم تا ببینیم که واقعا او یک مسافر زمان است یا نه! در ادامه با ما همراه باشید.مسافر زمان سال 1941

بعد از حرف ها و بحث هایی که درباره این عکس و این آقا شد، خیلی از مردم کنجکاو شدند تا ببینن واقعا داستان از چه قرار است.

آنها متوجه شدند که سبک عینک آفتایی که این آقا استفاده کرده، اولین بار در دهه 1940 ساخته و به بازار عرضه شده و فقط چیزی که عجیب بود، این بود که هنوز در آن زمان، چیزی به اسم عینک آفتابی مد نبود!

حالا می رسیم به تیشرتی که او بر تن داشت. در نگاه اول ممکن است فکر کنید که یک طرحی بر روی تیشرتش چاپ شده. اما اگر دقیق تر به لباسش نگاه کنید متوجه می شوید که لباس این آقا، یک ژاکت با یک نشان دوخته شده است. لباسی که در آن دوران، در بین ورزشکاران خیلی مد بود.

گفته شده که این لباس متعلق به یک تیم هاکی روی یخ به نام “مونترال مرونز” بوده است.

کل بحث درباره این عکس، درباره این موضوع بود که او آیا یک مسافر زمان است یا نه! ولی به نظر من باید قبل از بررسی این سوال، به این سوال بپردازیم که آیا ساخت ماشین زمان انجام شده است یا نه!

 

نظر شما درباره این عکس چیست؟ به نظر شما او یک مسافر زمان است؟ یا یک فرد عادی در سال 1941؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید.

 

برای خواندن ضربه بزنید
سیگار اژدهای سیاه گورکا با 1150 دلار قیمت؟

منبع: vintagenewsdaily.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.