حضور یک “مسافر زمان” در اکران فیلم چاپلین (سال 1928) + ویدئو واقعی

در سال 2015 خبری منتشر شد که یک فیلمساز ایرلندی ادعا کرده که در یک فیلم صامت که در زیر میتوانید آن را ببینید زنی را پیدا کرده که یک مدرک برای اثبات وجود ماشین زمان است.

 

در این فیلم بیصدا، شما یک خانمی را می بیند که در اکران فیلم چارلی چاپلین حضور دارد و همزمان که در حال عبور از کنار یک گورخر است، یک چیزی شبیه به تلفن همراه را بر زیر گوش خود گذاشته و انگار که در حال صحبت کردن است.

این خبر بسیار شبیه به خبر حضور مسافر زمان در سال 1948 است که اگر آن مقاله را هم خوانده باشید میبیند که او هم با یک تلفن همراه بر وسط خیابان در حال صحبت کردن است.

البته اینکه یک خانمی با یک تلفن در وسط خیابان صحبت کند عجیب نیست؛ قسمت عجیب داستان این است که او در حالی یک موبایل را در دست خود دارد که اولین تلفن بی سیم در سال 1973 اختراع شده.

زنی از آینده در اکران چارلی چاپلین

کسی که این ویدئو را گرفته، خیلی واضح گفته است که این قطعا یک مسافر زمان است و هیچ شکی در آن نیست. البته که مخالفان زیادی برای این حرف او وجود دارد؛ پس در اینجا 5 تئوری مطرح شد که در زیر به آنها میپردازیم:

 

تئوری های رد مسافر زمان در سال 1928

1. این یک تلفن همراه نیست! سمعک است!

در سال 1924 یک سمعک توسط زیمنس به ثبت رسید که بسیار ابتدایی بوده و برای اینکه خوب کار کند، نیاز بود تا آن را مانند یک تلفن همراه، با دست در زیر گوش نگه داشت.

سمعک زیمنس یا تلفن همراه؟

برای همین عده ای گفته اند که این فقط یک سمعک است نه چیز دیگری!

 

2. این ویدئو ساختگی است!

عده ای دیگر گفتند که این ویدئو کاملا واقعی است، منتها قسمتی که همان زن با یک وسیله ای وارد صحنه میشود ساختگی است. بعضی ها گفتند که عده ای از جوانان بیکار، فقط میخواستند برای مدتی ذهن عده ای از مردم را مشغول کنند که فکر کنم موفق هم شدند.

 

3. زن خجالتی! شاید هم حساس به نور خورشید!

بضعی ها گفتند که این زن یا قصد داشته که با دستش جلوی نور خورشید را بگیرد، و یا اینکه دوست نداشته تصویرش در فیلمهای تبلیغاتی ثبت شود؛ برای همین دستش را به آن قسمتی که میبینید برده است.

 

4. کلاهش تنظیم نبوده!

این تئوری هم جالب به نظر میرسد. عده ای گفتند که این خانم، فقط قصد این را داشته که کلاهش را تنظیم کند، نه چیز دیگری!

 

5. زن دیوانه!

عده ای هم گفتند که این زن دیوانه است و این حرکاتش مربوط به اخلاقیات روانی گونه اش است. همین و بس!

 

نظر شما درباره این خبر چیست؟ به نظر شما واقعا این خانم یک مسافر زمان است؟ یا اینکه نه؟ آیا واقعا یک تلفن همراه را در زیر گوش خود گذاشته؟ شما چی فکر میکنید؟

 

منبع: theweek.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.