مسافر زمان با موبایل در سال 1948 – در دوران جنگ جهانی دوم!

تقریبا دو سال پیش بود که ما شروع کردیم به نوشتن پستهایی که شامل مدرک برای اثبات وجود ماشین زمان می شد. توی پست مربوطه مدارکی رو ارائه دادیم که (بیش از 7 مورد) که به شما ثابت میکرد که ماشین زمان واقعا وجود دارد. البته ماشین زمان یک کلمه خیلی عامیانه هستش. بهتر است اینگونه بگوییم که اسنادی را ارائه دادیم که نشان میداد افرادی در زمان سفر کرده اند.

یکی از این موارد، فردی بود که در دوران جنگ جهانی دوم، در ایسلند، و در وسط خیابان در حال صحبت کردن با موبایل خود است و این در حالی است که در آن زمان اصلا تلفن همراه اختراع نشده بود. در ادامه با ما همراه باشید…

تلفن همراه مسافر زمان

داستان این مسافر زمان از چه قراره؟

عکس بالا که دارید میبینید در سال 1943 و در خیابانهای ریکجاویک (شهری در کشور ایسلند) گرفته شده. البته این عکس وقتی بر سر زبانها آمد که از این واقعه حدود 70 سال گذشته بود. یعنی در سال 2015 این عکس در رسانه های ایسلندی دست به دست چرخید و تئوریهای زیادی را مطرح کرد که یکی از آنها همین بحث سفر به گذشته است.

خوب به عکس بالا دقت کنید. شما در این عکس مردی را میبیند که در میان این جمعیت، دستش را به زیر گوش خود برده و انگار که در حال صحبت کردن با تلفن همراه است.

البته بعضی ها میگویند که فقط دستش به حالتی است که باعث شده بیننده دچار خطای دید شود. ولی وقتی بر روی عکس بیشتر دقیق شوید میبینید که انگار واقعا یک چیزی در داخل دستش، که خیلی شبیه به تلفن همراه است وجود دارد. به عکس زیر دقت کنید:

مسافر زمان با تلفن

همچنین بخوانید: آیا اتوره مایورانا در زمان سفر کرده؟ دانشمندی که ناگهان غیب شد! 

عده ای دیگر هم گفتند که این عکس درواقع متعلق به همین دوران است و فقط کمی تِم گذشته به او دادند که رنگ لعاب جنگ جهانی را گرفته!

برای خواندن ضربه بزنید
10 بیماری که درحال نابودی بشر بود + عکس

بعضی ها هم میگویند که او فقط در حال خاراندن گوشش است. نه چیز دیگری!

این عکس در اکانتهای فیسبوک کشور ایسلند غوغایی به پا کرده بود که حتی سلبریتی های این کشور هم به این عکس واکنش نشان داده بودند که “بابی مورتنس” یکی از آنها بود.

بعد از پخش شدن این عکس، روزنامه ها هم نخواستند از این قافله عقب بمانند و شروع به نوشتن اخبار و مقاله درباره این مسافر زمان با موبایل کردند. در این میان، روزنامه محلی DV یک نظرسنجی در نشریه خود راه انداخت که فقط یک چهارم از کسانی که دراین نظرسنجی شرکت کرده بودند، موافق این موضوع بودند که او یک مسافر زمان است.

 

نظر شما درباره این خبر چیه؟ آیا واقعا شخصی وجود داشته که از آینده، به سال 1943 سفر کرده باشه؟ اصلا فرض میگیریم که او واقعا مسافر زمان بوده! هدفش از این کار چه بود؟ برای چی سال 1943 را انتخاب کرد؟ لطفا نظرات خودتان را در قسمت کامنت برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما دوستان هستیم.

 

منبع: icelandmag.is

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.