اد و لورن وارن : 9 فکت از بهترین شکارچیان شیاطین! (عکس واقعی)

اد و لورن وارن! برترین شکارچیان جن و ارواح! اگر جزو کاربران سایت ما باشید، بارها در مقالات مختلف به اسم این زوج برخورد کردید.

آنها در 50 سال فعالیت خود، به گفته خودشان، هزاران مورد را بررسی کردند که تقریبا اکثر آنها حل و فصل شده.

به گفته خودشان، پروژه هایی که این زوج بر روی انها کار کردند، فیلمهایی هم ساخته شده که Conjuring یکی از آنهاست.

در ادامه با همراه باشید تا به 9 نکته از زندگی این زوج عجیب و غریب بپردازیم…

 

1. اد وارن در یک خانه تسخیر شده بزرگ شد

اد وارن

اد وارن ادعا کرده که از 5 سالگی، قدرت اینو داشت تا جن و ارواح را ببیند. او حتی بعدا در مصاحبه هایی هم که انجام داده بود درباره اولین برخوردش با جن اینگونه گفت:

“ظاهرش نیمه شفاف بود و چیزی شبیه به کفن را پوشیده بود. کمی با هم صحبت کردیم و ناگهان ناپدید شد”

مدتی بعد از 5 سالگی، اد وارن میگفت که در خوابهایش با خویشاوندانش که مرده اند میتواند ارتباط برقرار کند و با آنها صحبت کرد. او حتی در یک مصاحبه گفت که در همان دوارن کودکی، خاله اش از آینده اش با او صحبت میکرد و میگفت که بسیاری از کشیش ها از او طلب کمک میکنند و او خودش هیچوقت یک کشیش نمیشود.

 

2. لورن وارن از همان کودکی میدانست که چه قدرتی دارد!

جوانی اد و لورین وارن

لورن هم به مانند همسرش، از همان کودکی کشف کرد که چه قدرتهای عجیب و غریبی دارد. ولی تفاوت او با اد وارن در این بود که او فکر میکرد که همه این توانایی ها را دارند و این قدرت مختص او نیست.

او در سالهای آینده در یکی از مصاحبه هایش اینگونه گفت:

“من در سن 12 سالگی بود که فهمیدم این قدرتها مختص من است. یادش بخیر! روز درختکاری بود و ما در مدرسه در حال کاشتن نهالها بودیم. وقتی که رفیقم نهال را  بر داخل زمین فرو کرد، من ناگهان او را در ظاهر یک درخت تنومند با برگهای زیاد دیدم و آنجا بود که همه چیز برای من تغییر کرد.”

برای خواندن ضربه بزنید
آمادو کاریلو فوئنتس برترین قاچاقچی کوکائین مکزیک

همچنین بخوانید: آیین شیطانی جن گیری در ایران! مراسم زار چیست؟ 

 

3. اد و لورن وارن از چه زمانی با هم آشنا شدند؟

اد و لورن وارن

اد و لورن وارن هر دو در ایالت کنتیکت زندگی میکردند و در سال 1944 برای اولین بار همدیگر را ملاقات کردند و این یعنی اینکه هر دو آنها فقط 16 سال سن داشتند.

در آن زمان، اد در یک سالن سینما به عنوان یک راهنما کار میکرد و لورن هم به همراه مادرش برای تماشای فیلم به آن سالن می آمدند. به همین روش آنها با یکدیگر آشنا شدند و شروع به قرار گذاشتن کردند. البته مدتی زیادی نگذشت که اد وارن به جنگ جهانی دوم عازم شد!

 

4. اد و لورن وارن به خاطر اینکه یک کشتی غرق شد، ازدواج کردند!

اد و لورن وارن

همانطور که در قسمت سوم اشاره کردیم، اد وارن بعد از مدت کوتاهی که با لورن آشنا شد به جنگ جهانی رفت. او در نیرو دریایی اسم نوشته بود. چیزی حدود 4 ماه بعد، کشتی که اد در آن خدمت میکرد بر اثر یک سانحه ای برای مدت 30 روز از کار افتاد و اد هم این 30 روز را در مرخصی به سر برد.

در همین مرخصی بود که اد و لورن با یکدیگر ازدواج کردند (هر دو آنها 17 سال سن داشتند.). حاصل این ازدواج یک دختر به نام جودی بود!

همچنین بخوانید: خانواده اسمورل: در این خانه جن و ارواح زندگی می کنند!! 

 

5. زندگی اولیه آنها به عنوان یک هنرمند (نقاش) بود!

زوج وارن

اد حالا از جنگ برگشته بود و حالا این دو باید چطور امرار معاش میکردند؟ آنها در ابتدا تصمیم گرفتند تا یک هنرمند از نوع نقاش شوند و برای همین شروع به نقاشی کردند و این کار خود را 5 سال ادامه دادند.

البته موضوع نقاشی آنها کمی متفاوت تر بود. آنها به جای اینکه به نقاشی مناظر بپردازند، تصمیم گرفتند تا از خانه های عجیب و غریب و خالی از سکنه شروع کنند. لورن بعدها اینگونه گفت:

برای خواندن ضربه بزنید
چرا "ویلیام باکلند" همه حیوانات را میخورد؟

“ما اول به سراغ خانه های که به عنوان خانه های تسخیر شده در روزنامه ها معروف بودند میرفتیم و داستان واقعی را از صاحبخانه میپرسیدیم و اگر واقعا داستان جذابی داشت، آن خانه را ترسیم میکردیم و به فروش میگذاشتیم.”

 

6. لورن وارن در ابتدا اصلا به این موضوعات اعتقاد نداشت!

لورن وارن

شاید اصلا باورتان نشود! ولی لورن وارن اصلا به این افرادی که از جن و ارواح و خانه های تسخیرشده خودشان صحبت میکردند توجه نمیکرد و فکر میکرد که همه آنها یکسری انسانهایی هستند که نیازمند توجه بیشترند.

ولی بعد از 5 سال تحقیق و ثبت آثار، او متوجه شده که نه تنها واقعی هستند، بلکه چیزی فراتر از واقعی هستند. چیزی به نام ماوراءالطبیعه!

همچنین بخوانید: تماس تلفنی مردگان با انسانها واقعیت دارد؟ 

 

7. اد و لورن وارن در سال 1952 یک انجمن با نام نیو انگلند (New England) را تاسیس کردند!

تصویر واقعی از عروسک شیطانی آنابل

وارنها بعد از اینکه بیشتر از قبل با اشیاء ماوراءالطبیعه برخورد کردند، تصمیم گرفتند تا یک مکانی را به عنوان نگهداری این اشیاء در نظر بگیرند. این موزه در کنتیکت آمریکا واقع شده و البته بعد از مرگ آنها، به دست دخترشان و دامادشان افتاده. عروسک آنابل نیز در همین موضوع قرار دارد.

 

8. لورن وارن مهارت خودش را تست میکرد!

لورن وارن و آنابل

حالا دیگر اد و لورن وارن در آمریکا برای خود اسم و رسمی درست کرده بودند و دیگر هر کسی آنها را میشناخت. همزمان با این موضوع، منتقدان آنها هم زیاد شدند و آنها را به شدت نقد میکردند.

لورن وارن هم برای اینکه منتقدان را سر جای خودشان بنشاند گفت که یک روانشاس برای تست او به سراغش بیاید؛ لورن توسط دکتر تلما ماس مورد بررسی و آزمایش قرار گرفت و نتیجه آزمایش اعلام شد: “بصیرت و روشن بینی لورن وارن از حد نرمال بیشتر است!”

همچنین بخوانید: آنه لیز میشل اولین دختر تسخیر شده 

 

برای خواندن ضربه بزنید
آمون شیطان کیست و چه قدرتهایی دارد؟

9. درآمد وارنها از چه بود؟

اد و لورن وارن

در ابتدا گفته بودیم که آنها 5 سال اول زندگی خودشان را با آثار هنری همچون نقاشی میگذراندند؛ ولی جالب است بدانید که آنها تا حالا از تمام این پروژه هایی که به آنها محول شد، هیچ پولی نگرفتند و صرفا از روی حس انسانیت و کنجکاوی خودشان بوده!

همه درآمد آنها از سخنرانی در دانشگاه و گرفتن مجوز برای ساخت فیلم و داستان از روی ماجراجوییهای آنها و نمونه هایی مشابه اینها بود.

 

نظر شما درباره این زوج عجیب و غریب چیست؟ به نظر شما ماجراجوییهای آنها واقعی بوده و یا اینکه فقط ساخته ذهن آنها بوده تا برای خود اسم رو رسمی به وجود آورند؟ لطفا نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

 

منبع: mentalfloss.com

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. Amir گفت:

    می تونید به جای واژه فکت از واژه حقیقت استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.