سرزمین آگارتا چیست؟ بیایید با تمدن درون زمین آشنا شویم!

اگر یادتان باشد ما در مقاله با عنوان تمدن قبل از انسان درباره یک تمدنی صحبت کردیم که در 13 هزار سال قبل از ما وجود داشتند و بینهایت از الان ما پیشرفته تر بودند. البته این موضوع فقط به این تمدن ختم نمی‌شد و تمدن‌هایی دیگری به مانند آتلانتیس هم وجود داشتند که گفته شده در زیر آب و با تکنولوژی فوق العاده ای در حال زیستن بودند که به دلایل طبیعی از بین رفتند.

عده ای هم بر این باور هستند که تمدن آگارتا یک دروازه ای برای سفر در زمان است که این تئوری در هیچ یک از مسائل علمی تایید نشده!

 

حالا ما با یک تمدن جدید به نزد شما آمدیم. تمدن زیرزمینی آگارتا (Agartha)! تمدنی که گفته می‌شود در میلیون‌ها سال پیش می‌زیستند و به آنها آگارتایی نیز گفته می‌شود. حالا اسنادی پیدا شده تا این تمدن را تایید کند. در ادامه با تن تاپ همراه باشید تا به بررسی این تمدن باستانی بپردازیم.

پ.ن: من به شما پیشنهاد می‌کنم قبل از اینکه مقاله تمدن آگارتا را بخوانید، مقاله نظریه زمین توخالی را مطالعه کنید. چون این تئوری اینگونه می‌گوید که آیا اصلا زمین خالی است یا نه؟ بعد از آن بیایید این مقاله را بخوانید که ببینید آیا در زمینی که خالی است، موجوداتی زندگی می‌کنند یا نه!

سرزمین آگارتا چیست

تمدن آگارتا چیست؟

در سال 1920 بود که یک محققی به نام مارشال بی گاردنر یک کتاب با نام سفر به درون زمین را به نگارش درآورد و در آن درباره تمامی چیزهایی که در چندین سال پیش درباره توخالی بودن زمین جمع آوری کرده بود، صحبت می‌کرد.

مارشال بی گاردنر

یکی از بحث‌های داخل کتاب سفر به دورن زمین این بود که در 4 بیلیون سال پیش، یعنی در زمانی که زمین هنوز یک توده ای از گازهای منبسط شده بود، یواش یواش بعد از خنک شدن، منقبض شد و زمین شکلی شبیه به یک شیء هلالی بزرگ با سوراخ‌هایی به عرض 1400 مایل در قطب‌های شمال و جنوب گرفت. یعنی زمین در ابتدا، کروی و گرد نبود.

برای خواندن ضربه بزنید
هر چیزی که باید درباره استون هنج بدانید! رازهای استون هنج

همچنین بخوانید: زمین گرد نیست؟! چند دلیل و مدرک برای اثبات صاف بودن زمین!

چند صدهزار سال از این اتفاق گذشت تا اینکه یکسری موجودات غیر مادی، خود را در داخل این تَرَکها و سوراخ‌ها ساکن کردند. آنها در داخل زمین یک سری تونل ایجاد کردند که امروزه به آن شبکه آگارتا گفته می‌شود. جالب است بدانید که یک سری از مردم هستند که فکر می‌کنند هنوز نژاد آگارتا وجود دارد و هنوز در زیرزمین در حال زندگی هستند.

درواقع آگارتا یک کلمه بودایی است و کسانی که به وجود نژاد آگارتا ایمان دارند، در اصل بودایی اصیل و واقعی هستند. آنها علاوه بر اینکه به وجود این تمدن درون زمین ایمان دارند، معتقد هستند که حاکم اعظم و پادشاه جهان در آنجا زندگی می‌کنند و حتی دالای لاما (رهبر دینی بوداییان تبت) هم نماینده زمینی اوست و دستوران حاکم اعظم که در آگارتا زندگی می‌کند را اجرایی می‌کند.

 

تئوریهای عجیب و غریب درباره تمدن آگارتا

عکس آگارتا

1. یکی از نظریه‌های عجیبی که درباره تمدن درون زمین بیان شده، نظریه آقای “نیکولاس روریک” است؛ او گفته که لهاسا (پایتخت تبت) با یک تونلی بزرگ به Shambhala (پایتخت تمدن زیرزمینی آگارتا) متصل است. او اظهار داشته که این تونل توسط عده ای به نام “لاماهایی” محافظت می‌شود. (لاماهایی کسانی هستند که به دستور دالای لاما، مسئول محافظت سرزمین آگارتا هستند که بقیه مردم از حضور آنها باخبر نشوند.)

2. گفته می‌شود که در هرم‌های جیزه، یکسری تونل‌های مشابهی کشف شده که به دنیای زیرزمینی مرتبط است و طبق تئوری‌های منتشر شده، فراعنه از طریق این تونل‌ها با ابرمرد و یا پادشاه تمدن زیرزمینی آگارتا ارتباط برقرار می‌کردند. حتی یک سری مجسمه‌هایی از خدایان مصری پیدا شده که در آن (طبق تفسیر بوداییان) ابرمرد زیرزمین برای کمک به نسل بشر به روی زمین آمده.

همچنین بخوانید: آیا موجودات فضایی در ساخت اهرام مصر دست داشتند؟ + اسناد

3. یکی از دیگر تئوری‌های عجیب درباره سرزمین آگارتا، تئوری آقای Ossendowski است. ابتدای حرفهای او به مانند بقیه است. حرفهایی مانند تمدنی در زیر زمین و… ولی او گفته که شبکه‌های بزرگ و زیاد در زیرزمین وجود دارند که با تونل‌هایی به هم وصل هستند و با وسایل حمل و نقل فوق العاده پیشرفته و سریع، از طریق دریایی و خشکی، رفت و آمد می‌کنند و همچنین گفته که مردمان و پادشاه تمدن زیرزمینی آگارتا، از نوادگان “قاره گمشده لموریا” و آتلانتیس هستند.

برای خواندن ضربه بزنید
مکانی ترسناک و ممنوعه به نام منطقه اسکین واکر!

تمدن درون زمین آگارتا

او همچنین گفته که نژاد اصلی آگارتاییان از Hyperboreans (نژاد خدایان) است. Ossendowski ادعا می‌کند که خدایان آگارتایی چندین بار از خانه‌های زیرزمینی خود به بیرون آمدند تا نسل بشر را از بلایای طبیعی و غیرطبیعی نجات دهند.

 

چگونه می‌توانیم وارد سرزمین آگارتا شویم؟

گفته شده که یک سری ورودی در سرار جهان وجود دارند که با آن می‌توان به تمدن زیرزمینی آگارتا سفر کرد. البته این موارد در اینترنت جمع آوری شدند و صحت درستی آن مورد تایید من نیست.

 • غار ماموت کنتاکی در کنتاکی جنوبی
 • کوه شاستا در ایالت کالیفرنیا
 • شهر مانائوس در کشور برزیل
 • دشت ماتو گروسو در کشور برزیل
 • آبشار ایکوآسو واقع در مرز بین کشورهای برزیل و آرژانتین
 • کوه ایپومیو در کشور ایتالیا
 • تبت (در بالا به این محل اشاره شد.)
 • کشور مغولستان
 • هرم جیرا در مصر (به این مکان در بالاتر اشاره شد)
 • معادن پادشاه سلیمان (اگر دوست دارید درباره کتاب کلید سلیمان بر روی متن آبی کلیک کنید.)
 • قطب شمال و جنوب

 

ارتباط ارتش نازی و آگارتا چیست؟

تمدن زیرزمینی آگارتا

همانطور که می‌دانید به رژیم آدولف هیتلر نازی می‌گفتند و تئوری‌های خیلی زیادی درباره این رژیم وجود دارد. آنهم به این دلیل بود که رژیم نازی به سرعت در حال پیشرفت بود و در حالی که بعضی‌ها می‌گفتند که نازیها با بیگانه ها در ارتباط هستند.

برخی نظریه دادند که نازیها در قطب جنوب، شهرهایی را پیدا کردند که اسناد آن را هیچ جایی فاش نکردند. وقتی آمریکا از این موضوع باخبر شد، گروهی را به آن منطقه فرستاد و در آنجا با ارتشی عجیب و غریب مواجه شد و از همانجا تصمیم گرفتند تا سرزمین آگارتا را از دید جهانیان مخفی نگه دارند.

 

آیا دلایل علمی پشت تمدن زیرزمینی آگارتا است؟

آگارتا یک چیزی در مایه‌های شبه علم است که در فرهنگ‌های مختلفی به عنوان افسانه و یا واقعیت بیان شده که نمونه آن همین تبتی‌ها هستند که در بالا به آن اشاره کردیم. در واقع یکسری کتاب‌ها و داستان وجود دارد که می‌تواند باعث شود که ما بگوییم آگارتا افسانه نیست و تقریبا واقعی است، نه کاملا!

برای خواندن ضربه بزنید
قبرستان جن ها در ایران (100% واقعی) - قبرستان جن کجاست؟

1. یکی از این داستانها نوشته یک ملوان نروژی به نام اولاف یانسن است که به همراه پدرش به قطب شمال سفر کرده بود که در بین راه از یک مسیر زیرزمینی عبور کرد که همان داستان را به نگارش درآورد.

2.  ریچارد برد نفر بعدی است که ادعا می‌کند مستقیما با نژاد آگارتایی‌ها صحبت کرده! او یک افسر نیروی دریایی ایالات متحده بود که یک دفتر خاطرات داشت و در سال 1946 سفر خود به دنیای زیرزمینی را در همان دفتر خاطرات به ثبت رساند. او در این دفتر بیان کرد که دنیای زیرین به او اجازه داد که وارد زندگی آنها شود و او هم درباره خطرات بمب‌های هسته ای با آنها صحبت کرده.

 

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ به نظر شما این امکان وجود دارد که چنین چیزی در گذشته وجود داشته باشد؟ و یا اگر وجود داشت، هنوز هم هستند یا منقرض شدند؟ شاید اصلا ما از نسل آنها باشیم. کسی چه می‌داند! نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما دوستان هستیم.

مطالب مرتبط

15 دیدگاه‌

 1. BEHDAD گفت:

  عالی بود من مطمئنم که آدم فضایی ها وجود دارن

 2. Sahar گفت:

  از دروازه های زمین میشه به پرتالهایی که در پرو وجود دارند اشاره کرد

 3. ندا گفت:

  این مطلبتون من رو یاد داستان سفر به اعماق زمین نوشته ژولورن میندازه.
  ممنونم

  • ابوالفضل قلی نژاد گفت:

   اکثر این داستانها برگرفته از هم دیگه هستن. حالا کدوم واقعی هستش و اصلا واقعی هستن رو خدا میدونه

 4. اتلانتیس گفت:

  بسیارمطالب زیبا ومنطقی بود .

 5. ناشناس. گفت:

  به زودی سرزمین های زیادی مثله این کشف میشن…

 6. نازی گفت:

  کاش امام زمان زودتر ظهور کنه.اون جواب همه این سوالات رو میدونه

 7. Habbit گفت:

  داستان آگارتا برگرفته از تبت هاست _ ولی خداوند به صراحت از 6 آسمان و زمین صحبت میکنه “آیه 12 سوره طلاق
  *
  شما اگر داستان ذوالقرنین رو خونده باشید که به دنبال آب حیات وارد تاریکی شد
  و 👈 دید خورشید ☀️در چشمه ای گل آلود و جوشان غروب میکند “سوره کهف آیه 86
  *
  سپس وارد طبقه دوم شد و در آنجا نوری دید که نه شبیه نور خورشید بود نه نور ماه که شن های ساحل آن سرخ بود الی ….آخر داستان
  *
  ذوالقرنین از طریق تونل تاریکی سر از جهان های زیرین در آورد
  *
  همچنین داستان قوم یاجوج و ماجوج که زیر زمین زندگی میکنند
  *
  شواهد زیادی هستند حتی در یکی از زلزله های قوی در مالزی کارشناسان زلزله نگاری متوجه رودخونه ها و کوه ها در عمق ۶ کیلومتری زمین شدند که نشان از دنیا های ناشناخته میده
  *

 8. یک گفت:

  انسان نباید چیز زیادی از حد خودش بدونه چون برای خودش بهتره. در دنیا نه امام زمانی هست نه خدایی. مردمان قدیمی و الان باید یکم خرافات را داشته باشند. تابحال فکر نکردید که قدیم وقتی بت پرستی بود ملت میرفتن به انها میوه و پول میدادن الان امامزاده ها یا حرم ها میرن پول میندازن نذر میکنن خرج میکنن به یک معبد که یکی توش مرده. ساده نیست؟

  • علی گفت:

   الان این چه ربطی به موضوع داره، این حرفهای صد من یه غاز شما اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه نود که تازه تازه ژوگولیها به اینترنت دسترسی پیدا کرده بودند خریدار داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.