دوروتی پوئنت! کسی که مادربزرگ قاتل معروف بود! با بیش از 9 قتل

بگذارید امروز با یکی دیگر از زنهای قاتل آشنا شویم. کسی به اسم دوروتی پوئنت! زنی سالمند ولی خطرناک! او با وجود سن زیادی که داشت، قتلهای زیادی مرتکب شد؛ به حدی که هنوز هم خیلی از قتلهای وی افشا نشده و کسی نمیداند که واقعا چند نفر را کشته! در ادامه با تن تاپ همراه باشید تا پرونده این مادربزرگ بیرحم را بررسی کنیم.

دوروتی پوئنت

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید.

 

تقریبا در اوایل دهه 90 میلادی بود که قتلهایی ترسناک در منطقه ساکرامنتو رخ میداد که مردم حتی میترسیدند از خانه خود بیرون بیایند. اکثر این کسایی که به قتل می رسیدند یا معتاد بودند و یا دچار اختلالات روانی بودند که فرقی نداشت زن باشند یا مرد!

همه این قتلها در حوالی خانه یک زن رخ میداد؛ ولی نیروی پلیس مدرک کافی را نداشت تا او را دستگیر کند و برای همین قاتل، با خیال راحت به قتلهای خودش ادامه میداد.

همچنین بخوانید: بررسی پرونده خفاش شب 

این قتلها که توسط این زن صورت میگرفت شامل روش های مختلف و وحشتناکی از جمله سوزاندن اجساد بود؛ در مدت زمان کوتاهی، به حدی دوروتی پوئنت معروف شد که بعد از دستگیری اش، خبرنگاران از کشورهای مختلف به دادگاه آمده بودند تا اخبار محاکمه وی را پوشش دهند!

دوروتی پوئنت

نیروی پلیس فقط توانست 9 قتل را به این خانم نسبت دهد که یکی از آنها، نامزد سابق وی بود؛ حالا همه مدارک بر علیه دوروتی بود؛ ولی او منکر همه چیز شد و با کمال آرامش در بازجویی ها شرکت میکرد؛ به طوریکه انکار هیچ اتفاقی نیفتاده!

محاکمه خانم دوروتی 5 ماه طول کشید و در نهایت دادگاه توانست در سال 1993 فقط 6 مورد از این 9 قتل را به این خانم نسبت دهد و این در حالی بود که دوروتی پوئنت همچنان منکر قتلهایش بود!

همچنین بخوانید: 10 تا از تحت تعقیب‌ترین مجرمان دنیا + عکس 

 

برای خواندن ضربه بزنید
هنری لی لوکاس کسی که 600 نفر را کشت

اما راز قتلهای دوروتی پوئنت چه بود؟

مقتولهای دوروتی پوئنت

درواقع این خانم، افراد معتاد به الکل و یا افراد روانی را به عنوان مهمان به خانه خود دعوت میکرد و البته که با بعضی از آنها به مدت چند وقت زندگی هم میکرد. او در نهایت آنها را میکشت و از پولی که از طرف سازمان تامین اجتماعی به آنها میرسید، سوءاستفاده میکرد.

البته هیچ شاهدی وجود ندارد که بگوید او چگونه این قتلها را انجام داده؛ ولی طبق اسنادی که به دست پلیس رسیده و کشفهایی که انجام شده، او یکی از خونسردترین قاتلانی است که ایالات متحده به خود دیده است.

گفته شده که او اول به قربانیانش دارو تزریق میکرد و بعد از اینکه آنها بیهوش میشدند، آنها را میکشت و تمامی دارایی آنها را از جمله حقوقی که از تامین اجتماعی میگرفتند را از آنها میگرفت؛ به حدی که در چند سال فعالیتش به عنوان قاتل سریالی توانست تا چیزی حدود 90 هزار دلار به جیب بزند.

دوروتی پوئنت در زندان

در سال 1988 بود که دوروتی پوئنت خطر دستگیر شدن را احساس کرد و برای همین تصمیم گرفت تا با یک سفر هوایی، محل زندگی اش را ترک کند که عملیات فرار او موفقیت آمیز نبود!

همچنین بخوانید: وحشتناک ترین دکتر تاریخ کسی به نام جان بودکین آدامز! 

او در اعترافات خودش از وضعیت کودکی خود سخن میگفت که چقدر زندگی سختی را گذارنده. او در یک خانواده 18 نفره بزرگ شد و پدر و مادرش معتاد به م*ش*ر*و*ب*ا*ت ا*ل*ک*لی بودند؛ البته مادرش هم وقتی دوروتی 10 سال داشت، جانش را از دست داد و زندگی آنها بر کف دستان پدر معتادش میچرخید.

دوروتی پوئنت در نهایت بعد از چندین جلسه محاکمه، به حبس ابد محکوم شد؛ او در سن 82 سالگی (سال 2011) جانش را از دست داد.

 

نظر شما درباره این مادربزرگ قاتل چیست؟ آیا او یک انسان روانی بود؟ نظر خودتان را در قسمت نظرات برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.