آیا ایلان ماسک فضایی است؟ مدارکی از فضایی بودن ماسک

همانطور که همه میدانند، ایلان ماسک یکی از باهوش ترین و زرنگ ترین انسانهای روز کره زمین است که تقریبا میتوان گفت اکثر ایده هایش به ثمر نشسته! از zip2 گرفته تا اسپیس ایکس! (ما در مقاله ای با عنوان خلاصه زندگی نامه ایلان ماسک به این موارد پرداختیم.) حتی نظریه هایی هم که از منتشر شده هم عجیب و غریب است! نظریه هایی مانند جهان های ماتریکسی و یا منفجر کردن مریخ و …!

او همانطور که قبلا هم در یک مصاحبه ای اعلام کرده بود، گفت که هدفش بهتر کردن یک منطقه و یا یک کشور نیست! او هدفش بهتر کردن دنیاست. ولی او قدمش را فراتر از اینها گذاشته و حالا در فضا هم درباره او صحبت میشود! شاید هم منظورش از کلمه “دنیا” همین بوده! کسی چه میداند!

ایلان ماسک

برای همین ایده های از طرف افراد مختلف مطرح شده که او یک موجود فضایی است و یا اینکه با بیگانگان در ارتبط است! در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی کنیم که آیا ایلان ماسک فضایی است یا نه؟!

همچنین شما میتوانید برای تماشای ویدئو این مقاله به کانال یوتیوب ما مراجعه کنید. برای تماشا اینجا کلیک کنید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید.

 

اول از همه بگذارید یک چیزی را بگویم؛ ما در این پست با تفکر پیش میرویم که ایلان ماسک واقعا یک موجود فضایی است. پس شاید در اکثر مثالها، دلایل منطقی و غیر منطقی از فضایی بودن او بیاوریم. خوب بریم سراغ دلایل:

 

1. شرکت فضایی اسپیس ایکس

ایلان ماسک اسپیس ایکس

این شرکت از تقریبا دو سال پیش تا به الان، چندین برابر بیشتر از قبل بر سر زبانها افتاده و آنهم به دلیل پرتاب ماهواره هایی است که از طرف این شرکت به فضا ارسال شده.

باید بدانید که بعد از تاسیس این شرکت، علم و دانشی که در زمینه هوا و فضا وجود داشت، رشد چشمگیری کرد و حتی شرکتهای بزرگی به مانند ناسا هم با این شرکت قراردادهایی را امضا کردند.

برای خواندن ضربه بزنید
فرانک سلک خوش شانس ترین فرد جهان

به گفته موسس این شرکت یعنی آقای ماسک، یکی از هدفهای این شرکت، حمل و نقل فضایی است و شاید این فقط یک پوششی باشد تا او به راحتی بتواند از زمین به فضا برود و برعکس!

شاید هم او قصد دارد با رسیدن به این هدفی که اعلام کرده به محل زندگی قبلی خود بازگردد! نظر شما چیست؟

 

2. منفجر کردن قطبهای سیاره مریخ؟

منفجر کردن مریخ

همانطور که میدانید، خیلی از دانشمندان اعتقاد دارند که سیاره مریخ میتواند مکانی برای زندگی شود! ولی خب همیشه یک مشکلاتی وجود دارد! یکی از همین مشکلات وجود دی اکسید کربن، آنهم به مقدار بسیار زیاد است.

اکثر این دی اکسیدهای کربن در قطبهای سیاره مریخ قرار دارد که همین موضوع باعث شده که روند تبدیل مریخ به زیستگاه دوم انسانها کند شود. حالا در این میان، ایلان ماسک یک ایده ای را مطرح کرده که آن هم منفجر کردن قطبهای سیاره مریخ آنهم به کمک بمب اتم است!

البته دلیل منطقی این است که خوب روشی برای کم کردن دی اکسید کربن است. ولی بیایید از این دید ببینیم که ایلان ماسک یک فضایی است و موجوداتی که قبلا بر روی این سیاره زندگی میکردند، با گونه ایلان ماسک دشمنی داشتند و حالا ایلان ماسک هم از روی گرفتن انتقام، تصمیم به اجرایی کردن این ایده گرفته!

همچنین بخوانید: داستانهایی از ملاقات با بیگانه ها + داستان واقعی 

منفجر کردن مریخ

عده ای هم گفتند که اصلا ایلان ماسک خودش مریخی است و دشمنانش در قطبهای این سیاره زندگی میکردند. بعد از مطرح شدن این تئوریها، حجم زیادی از توئیتها روانه ایلان ماسک شد و به حدی رسید که خود ایلان ماسک هم به آن در توئیتی واکنش نشان داد:

“شایعه ساخت سفینه فضایی و بازگشت من به سیاره مادری ام، نادرست است!”

جمله بالا را که دیدید؛ حالا جالب است بدانید که ایلان ماسک گفته که دوست دارد وقتی بازنشست شد، ادامه زندگی را در سیاره مریخ بگذراند و در همانجا هم بمیرد! این حرفها با یکدیگر سازگار نیست! مگه نه؟

برای خواندن ضربه بزنید
مارگارت دیکسون: زنی که در تابوت زنده شد! + داستان کامل

 

3. Hyperloop

هایپر لوپ

شاید توی فیلمها و یا انیمیشنها درباره این دستگاه شنیده و یا دیده باشید. این دستگاه درواقع یک سیستم حمل و نقل بسیار سریع است که کسی حتی جرئت ارائه ایده اش را نداشته! ولی ایلان ماسک کسی که است که به راحتی و با سرعت در حال پیش بردن آن است. چرا واقعا؟ شاید او در سیاره خودش مشابه این دستگاه را دیده!

 

4. محافظت در برابر جنگ جهانی سوم

جنگ جهانی سوم

ایلان ماسک یکی از کسانی که است که ادعا میکند در آینده ای نه چندان دور، جنگ جهانی سوم رخ می دهد که بسیار فجیع تر از دو جنگ قبلی است و همچنین گفته که در این جنگ قطعا از سلاح بیولوژیکی استفاده میشود که البته این حرفش دور از ذهن نیست!

برای همین او در ماشین جدیدش یک دکمه ای قرار داده که وقتی فشار داده شود، در برابر سلاح های بیولوژیکی از شما محافظت میکند!

جدای از جنگ جهانی سوم، او همیشه درباره آخرالزمان رباتی هم اخطار میدهد؛ علاوه بر این او شرکتی با نام Open AI را تاسیس کرده که یکی از فعالیت های این شرکت، محافظت در برابر عواقب مخرب هوش مصنوعی است!

همچنین بخوانید: ماجرای سقوط سفیه فضایی در رازول! در حادثه رازول چه گذشت؟ 

 

5. او آینده را میبیند؟

 

مدتی قبل او در یک مصاحبه ای اعلام کرد که صنعت خودروسازی اپل یک شانس از دست رفته است و این در حالی است که خودروهای اپل هنوز تولید نشده اند!

او از همیشه نگران بیش از حد قدرتمند شدن گوگل است! او جهان را یک جهان شبیه سازی شده می خواند! و همچنین اعلام کرده که منتظر جنگ جهانی سوم و آخرالزمان رباتی هم باشیم!

 

 

مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، فقط موارد مهم بودند. دلایلی دیگری هم وجود داشتند که البته به اندازه اینها مورد بحث قرار نگرفتند. نظر شما درباره این مقاله چیست؟ آیا ایلان ماسک واقعا یک موجود فضایی است؟ نظرات خودتان را در قسمت کامنت برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. نیما گفت:

    آره به نظر منم مریخیه و اون ماشینی که فرستاد فضا برای خانوادش فرستاد بالاخره احتمالش وجود داره

    • عرفان گفت:

      پس چطور اومد زمین ؟بعنی به اون روشی ک خودش اومد زمین خانوادش نمی تونن بیان ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.