آلبرت دسیلوا یا خفه کننده بوستون! قاتل 13 زن بوستونی

همانطور که می دانید، امروزه علم جرم شناسی به حدی پیشرفت کرده که تقریبا می توان گفت همه پرونده های جنایی بعد از مدت کوتاهی حل می شوند. ولی با اینحال باز هم پرونده هایی هستند که حل شده باقیمانده اند و یا پرونده های وجود دارند که با وجود اینکه حل شده اند، اما باز هم موارد مشکوکی در پرونده آنها دیده می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا پرونده جنایی خفه کننده بوستون را با هم بررسی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

اصلا خفه کننده بوستون چه کسی است؟

آلبرت دسیلوا یا خفه کننده بوستون

این اسم درواقع به پرونده ای داده شد که در دهه 60 میلادی باعث مرگ 13 زن شده بود. اکثر این قتلها در ایالت ماساچوست انجام می گرفت و پلیس هم به دلیل داشتن مدارک کم، قادر به حل این پرونده نبود.

درنهایت پلیس به فردی به نام آلرت دسیلوا رسید که خود وی هم اعتراف کرد که باعث و بانی تمامی این قتل ها خودش است. پلیس هم فقط به حرف وی تکیه نکرد و با تست DNA که گرفته شد، پلیس مطمئن شد که تمامی قتلها را خود آقای آلبرت دسیلوا انجام داده.

اما حالا ما چرا گفتیم که این پرونده حل نشده باقیمانده؟ درواقع این پرونده حل شده و همانطور که گفتیم قاتل این پرونده هم دستگیر شده؛ ولی خیلی ها اعتقاد دارند که آلبرت دسیلوا تنها قاتل این پرونده نیست و خیلی از افراد دیگری هم هستند که در این پرونده و این قتلها دست داشتند.

همچنین بخوانید: هنری لی لوکاس کسی که 600 نفر را کشت 

آلبرت دسیلوا یا خفه کننده بوستون

وقتی اولین قتل آلبرا دسیلوا انجام شد، روزنامه نگاران به او لقب خفه کننده بوستون را دادند که البته دلیلش هم نحوه به قتل رساندن بود. البته این موضوع را هم جا نندازیم که او به حدی در کشتن بی رحم بود، که وقتی اولین قتلش را انجام داد، پلیس متوجه شد که او امنیت اجتماعی را هدف قرار گرفته و هدفش یک نفر نیست.

برای خواندن ضربه بزنید
الیزابت باتوری قاتل بیش از 600 دختر جوان!

پس از اینکه دسیلوا دستگیر شد، قتلها هم متوقف شدند؛ بیایید نحوه به قتل رساندن مقتولین توسط خفه کننده بوستون را برای شما بگوییم:

 

شیوه کار آلبرت دسیلوا چگونه بود؟

مقتولین آلبرت دسیلوا

1. آنا اِلسِر: این خانم در ابتدا به وسیله یک جسمی نامعلوم، مورد ت*ج*ا*و*ز قرار گرفته بود و توی وان حمام خانه خودش، در حالیکه خفه شده بود پیدا شد.

2. مرلین مالِن: علت مرگ او سکته قلبی اعلام شده بود که البته همینطور هم بود؛ ولی چرا سکته قلبی؟ وقتی که دسیلوا دستگیر شد، مشخص شد که وی بر اثر ترس، سکته کرده و جانش را از دست داده.

3. نینا نیکولاس: او هم به مانند آنا السر مورد ت*ج*ا*و*ز قرار گرفت و سپس توسط جوراب خودش خفه شد و مرد.

همچنین بخوانید: کاترین نایت کیست؟ کسی که گوشت شوهرش را پخت! 

چهره آلبرت دسیلوا

اینها فقط گوشه ای از قتلهای خفه کننده بوستون بود و بقیه قتلها هم به مانند همینها بود. با این تفاوت که دو قتل، به شیوه ای وحشتناک صورت گرفت که آن هم این بود که هر کدام بیش از 10 ضربه چاقو خورده بودند.

همه این زنها مورد ت*ج*ا*و*ز قرار گرفته بودند (به جز یکی). قاتل در هیچکدام از خانه این خانمها به زور وارد نشده بود و به گونه ای بود که انگار مقتولین، قاتل را می شناختند.

 

آلبرت چگونه دستگیر شد؟ او کِی و کجا مُرد؟

در ماه اکتبر سال 1964 بود که یک مردی با عنوان اینکه یک کارآگاه خصوصی است، وارد خانه یک زنی شد و به آن زن ت*ج*ا*و*ز کرد؛ ولی وی را نکشت. همین موضوع باعث شد تا چهره آلبرت دسیلوا یا همان خفه کننده بوستون شناسایی شود و توسط پلیس دستگیر شود.

آلبرت دسیلوا

در عرض سه روز بازجویی، او به تمام کارهای کرده و نکرده اش اعتراف کرد و طبق همین اعترافات، او به حبس ابد محکوم شد. یک سال بعد او به همراه دو نفر دیگر از زندان فرار کرد. در جیب لباس زندانش کاغذی پیدا کردند که نوشته بود “برای کار شخصی میروم.”

برای خواندن ضربه بزنید
قتل های ترسناک و وحشتناک دکتر شیطانی - قسمت آخر

او روز بعد خودش را به پلیس معرفی کرد و پلیس هم فورا او را به زندان فوق امنیتی منتقل کرد. حدود 6 سال بعد که به دلیل بیماری سنگ کلیه در بیمارستان بستری بود که در همان زمان، یک نفر یا چند نفر، آلبرت دسیلوا را با ضربات چاقو به قتل رساند و این در حالی بود که هیچوقت قاتلان وی پیدا نشدند؛ شاید هم پلیس به دنبالشان نرفت!

 

نظر شما درباره این پرونده چیست؟ به نظر شما دسیلوا تنها قاتل این پرونده است یا افرادی دیگری هم در این قتلها دست داشتند؟ نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بفرستید. ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.