مارگارت دیکسون: زنی که در تابوت زنده شد! + داستان کامل

مارگارت دیکسون در تاریخ 2 سپتامبر سال 1724 در مقابل چشمان همه به چوبه دار آویخته شد؛ ماجرای عجیب این مقاله بعد از مرگ مارگارت رخ میدهد. هیچکسی فکرش را هم نمیکرد که کسی که صدها یا شاید هم هزاران نفر شاهد مرگش بودند، دوباره در داخل تابوت زنده شود. در ادامه با ما همراه باشید تا این موضوع را با هم بررسی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

خبر اعدام مارگارت دیکسون

همانطوری که در بالا به آن اشاره کردیم، مارگارت دیکسون در تاریخ 2 سپتامبر سال 1724 به اعدام محکوم شد. حکم اعدامش در مقابل چشمان مسئولین دادگاه و کلیسا، اعضای خانواده دیکسون و همچنین مردمانی بود که برای دیدن این اعدام به آنجا آمده بودند.

مردمان آن زمان منطقه اروپا، به مشاهده حکم اعدام، علاقه خاصی داشتند. در زمان حکم اعدام هم فقط یک مشکل کوچکی پیش آمد که با برخورد قاطع حضار رو به رو شدند و فورا هم این مشکل برطرف شد. مشکل این بود که مامور اجرای حکم مثل اینکه فراموش کرده بود تا دستان مارگارت را ببندد و برای همین وقتی طناب به دور گردن مارگارت افتاد، او سعی کرد تا طناب از خودش دور کند.

البته همانطور که گفتیم مردم هم سریع واکنش نشان دادن و با پرت کردن سنگ و هر چیزی که دم دستشان بود، مانع از انجام این کار شدند. مراسم اعدام انجام شد و حتی جنازه برای چند دقیقه بالای دار مانده بود.

همچنین بخوانید: کشف دفترچه خاطرات هیتلر 

لحظه اعدام مارگارت دیکسون

مرگ مارگارت تایید شد و خانواده اش آماده بودند تا جنازه را تحویل بگیرند و یک مراسم آبرومندانه برای این دختر برگزار کنند. خانواده دیکسون یک تابوت باستانی را با قیمت خیلی زیاد خریداری کردند و قصد داشتند تا جنازه را از ادینبرگ به زادگاه مارگارت، یعنی “ماسلبرگ” ببرند.

خانواده دیکسون جنازه را تحویل گرفتند و در حال رفتن به سمت ماسلبرگ بودند. آنها در میانه راه برای استراحت و نوشیدن چای و قهوه، در منطقه ای به نام “پفمیل – Peffermill” مدتی استراحت کردند. ماجرای ترسناک ما از اینجا شروع می شود.

خانواده دیکسون تابوت و جنازه را رها کردند و به داخل یک رستورانی رفتند که ناگهان متوجه صداهای ترسناک و عجیب و غریبی شدند. همگی ترسیده بودند؛ مدتی نگذشت که متوجه شدند این صداها از داخل تابوت می آید و همینجا بود که فهمیدند که مارگارت زنده است!

 

اصلا مارگارت دیکسون چرا اعدام شد؟

مارگارت دیکسون

تئوریهای زیادی مبنی بر دلایل اعدام شدن مارگارت وجود دارد. مهمترین آن این است که گفته می شود مارگارت بچه خودش را کشته! گفته می شود که مارگارت یک شوهر داشت؛ ولی شوهرش او را در سن 20 سالگی رها میکند.

همچنین بخوانید: پیامبری فاسد به نام آشوکا آساهارا + عکس 

بعد از این اتفاق، مارگارت به فکر این می افتد که روی پای خودش بایستد؛ برای همین در یک رستورانی مشغول به کار میشود. او در این رستوران عاشق یک مرد دیگری شده و با وی ازدواج میکند که ثمره این ازدواج، یک بچه است!

بعضی ها میگویند که این بچه مرده به دنیا آمد و بعضی ها هم اعتقاد دارند که خود مارگارت دیکسون او را کشته! چیزی که مهم است این است که دادگاه فکر میکند مارگارت بچه خود را کشته و هیچ دفاعی را از سمت مارگارت نپذیرفت و برای همین حکم اعدامش صادر شد.

مارگارت دیکسون زنده است

حالا حکم اعدام مارگارت انجام شده بود و دیگر مهم نبود که او زنده است یا نه! تنها نکته مهم این است که حکمش انجام شد! او حالا دوباره به زندگی قبلی اش برگشت و زندگی خوبی با همسرش شروع کرد و حتی صاحب چند فرزند دیگر هم شدند. او دوباره شغل قبلی خود را پیش گرفت و بر خلاف زندگی قبلی اش، هفته ای یکبار به کلیسا میرفت.

زمان مرگ واقعی دیکسون مشخص نیست و هر کسی ادعایی میکند. مارگارت دیکسون بعد از این واقعه تبدیل به یک زن معروف در شهر ادینبرگ شد و حتی لقب زن نیمه مرده را از طرف مردم به دست آورد. حتی امروزه هم مردمان ادینبرگ وی را می شناسند؛ در همین منطقه یک کافه ای با نام مارگارت دیکسون وجود دارد که میتوانند برای صرف یک قهوه به آنجا بروند!

 

نظر شما درباره این خانم چیه؟ به نظر شما چه اتفاقی افتاد که باعث شد این زن دوباره زنده شود؟ اصلا این زن مرده بود که بخواهد دوباره زنده شود؟ نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات خوب شما هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.