رابرت هنسن: شکارچی زنها! قربانیان را مانند حیوان شکار میکرد!

در این پست به بررسی یک قاتل زنجیره ای با نام رابرت هنسن می پردازیم. این قاتل سریالی اهل آمریکا، قربانیانش را اول به مانند یک حیوان شکار میکرد و سپس آنها را به طرز وحشیانه ای می کشت. در ادامه با ما همراه باشید تا پرونده جنایی رابرت هنسن را با هم بررسی کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

رابرت هنسن یک شکارچی بسیار ماهر بود که در زمان بیکاری اش، دست به قتل و شکار انسانها می زد. او فردی خجالتی بود و حتی لکنت زبان هم داشت که همین لکنتش باعث شد تا وی سالها مورد تمسخر مردم قرار بگیرد.

رابرت هنسن

همین مسخره کردنها باعث شد تا از اجتماع دور شود و همیشه تنهایی وقت خود را بگذراند. او یواش یواش به شکار علاقمند شد و حس انتقام از کسانی که او را مسخره میکردند، باعث شد تا بیش از پیش به شکار و کشتن موجودات علاقه نشان دهد.

او در سال 1957 به نیرو ذخیره ارتش ایالات متحده پیوست. یک سال از حضورش در نیرو ذخیره ارتش گذشت و او الان به عنوان مربی آموزشهای نظامی در ایالت آیووا انتخاب شد. در همین ایالت او با یک زن جوان ازدواج کرد؛ ولی بعد از اینکه به دلیل آتش زدن گاراژ مدرسه دستگیر شد، زنش از او جدا شد.

او قرار بود که سه سال در زندان بماند؛ ولی بنا به دلایلی بعد از 20 ماه از زندان آزاد شد. طولی نکشید که دوباره به دلیل سرقت پایش به زندان باز شد.

همچنین بخوانید: وستلی آلن دود خطرناک ترین قاتل کودکان 

رابرت هنسن

پس از آزادی، او با یک زن جوان دیگر ازدواج کرد. او در سال 1967 به ایالت آلاسکا نقل مکان کرد؛ به گفته خودش دیگر از ایالت آیووا خسته شده بود و حوصله اش را سر میبرد.

هنسن در این ایالت یک نانوایی و شیرینی فروشی باز کرده بود و به همراه همسر و دو فرزندش، زندگی آرامی را پیش گرفتند. همه مردم وی و خانواده اش را دوست داشتند؛ ولی او شیطانی در درون خود داشت! هنوز حس انتقام گرفتن در درون او وجود داشت و هر لحظه آماده فوران بود.

برای خواندن ضربه بزنید
پسر سام قاتل زنهای جوان

در یکی از روزها یک دختر 17 ساله با دستانی بسته در جاده خارج شهر که در حال دویدن بود پیدا شد. این دختر ادعا کرد که یک مردی او را گروگان گرفته بود و به او ت*ج*ا*و*ز کرده بود. او ادعا میکرد که مورد ضرب و شتم و شکنجه قرار گرفته بود؛ او میگفت وقتی که آن مرد میخواست من را با هلیکوپتر شخصی اش به کلبه اش ببرد فرار کردم!

رابرت هنسن

این دختر جوان تمامی اطلاعاتی که از آن مرد داشت را به پلیس گفت و همه این اطلاعات با رابرت هنسن مطابقت داشت. پلیس او را فراخواند تا از او بازجویی شود. رابرت گفت که این دختر را میشناسد و با او ملاقاتی هم داشته؛ دختر سعی کرده از او اخاذی کند و وقتی که موفق نشد، سعی در دسیسه چینی و بدنام کردن رابرت را داشت.

همانطور که انتظار می رفت، هنسن آزاد شد؛ البته یکی از دوستانش هم به نزد پلیس آمد و به نفع رابرت شهادت داد.

ولی پلیس از تحقیقاتش دست نکشید و همچنان به کارش ادامه داد. در طی چند ماه بعد، چند جنازه در دره مانتانوسکا پیدا شد که همه آنها دختر بودند. حالا FBI هم وارد ماجرا شد. با بررسی هایی که اف بی ای بر روی جنازه ها و طرز به قتل رسیدن آنها انجام داد، توانست به یکسری سرنخ ها برسد.

همچنین بخوانید: فریتس هارمان یا خون آشام هانوفر: قاتل 17 پسر جوان! + عکس واقعی 

قربانیان رابرت هنسن

یافته های گروه روانشناسی قتل اینگونه بود:

“قاتل مذکور به احتمال زیاد یک شکارچی ماهر است؛ او یک فردی تنها و از اجتماع دوری میکند و شاید هم لکنت زبان داشته باشد.”

 

یکی از کسانی که از همان اول پلیس به آن مشکوک بود هنسن بود، ولی بعد از یافته های گروه روانشناسی قتل، دیگر مطمئن شدن که قاتل سریالی این پرونده خود رابرت هنسن می باشد.

برای خواندن ضربه بزنید
آناتولی انوپرینکو معروف به جانواری از اوکراین با 52 قتل!

رابرت هنسن

پلیس درنهایت حکم تفتیش اموال هنسن را به دست آورد و پس از به یافته های ترسناکی رسیدند. آنها متوجه شدند که هنسن قربانیانش را دستگیر کرده و به کلبه خود در داخل یک جنگل می برد و در آنجا آنها را رها میکند. و سپس به مانند یک حیوان، آنها را شکار میکند!

او پس از دستگیری، جای تمامی جنازه ها را به پلیس نشان داد. رابرت هنسن به دلیل تمامی این جرمهای که گفتیم به حبس ابد محکوم شد و در سال 2014 در زندان آلاسکا از دنیا رفت.

 

نظر شما درباره این قاتل سریالی چیست؟ اگر او زندگی کودکی خوبی داشت، به این آینده شوم دچار میشد؟ نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

  1. shahZadeh گفت:

    چه حیوونی بوده

  2. Taraneh گفت:

    بیشتر درباره این قاتلا بزار. ما بیشتر برای اینا به سایتت سر میزنیم

  3. shahZadeh گفت:

    حالا چرا زنا رو میکشت؟ 😐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.