مانوئل پاردو: قاتل 9 زن و مردی که پلیس بود! + اعترافات

امروز درباره شخصی صحبت میکنیم که یک قاتل سریالی بود، ولی خودش را قانون میخواند؛ مانوئل پادرو جونیور جان آدمها را با نام قانون از آنها می گرفت. او یک پلیس بود و برای همین حل کردن پرونده اش دشوار شده بود. در ادامه با ما همراه باشید…

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

زندگی اولیه مانوئل

مانوئل پاردو

مانوئل در سال 1956 به دنیا آمد. او فقط 17 سال داشت که به نیروی دریایی آمریکا ملحق شد و پس از 8 سال حضور در نیرو دریایی، به نیروهای گشتی ملحق شد. هدف او کمک به مردم بود و برای همین به نیروهای گشتی پیوست.

او در سال 1978 در کلاسهای آکادمی پلیس شرکت کرد و توانست بهترین نمره را از آن خود کند و بعد از تمام شدن این دوره آموزشی، به عضویت نیروی پلیس فلوریدا درآمد.

او در طول یک سال حضورش در نیروی گشت زنی، بدون اخطار و اجازه به یک نفر شلیک کرد و چندین اخطاریه تقلبی صادر کرد! ولی چون او یکی از بهترین نیروهای این ایالت بود، فرمانده اش این کارها را از او ندید گرفت و با گرفتن یک تعهد نامه، به او اجازه داد تا به حرفه اش ادامه دهد.

همچنین بخوانید: وحشتناک ترین دکتر تاریخ کسی به نام جان بودکین آدامز!

مانوئل پاردو جونیور

تقریبا دو ماه بعد از این اتفاق، او به شهر میامی منتقل شد. او یواش یواش داشت اخلاقیات وحشیانه اش را بروز میداد. در سال 1981 بود که نامش به دلیل رفتارهای تبهکارانه، در لیست سیاه پلیس آمریکا قرار گرفت.

مانوئل پاردو جونیور به دلیل همین اخلاقیات تبهکارانه ای که داشت، در سال 1985 از کارش اخراج شد و دیگر عضو نیرو پلیس آمریکا نبود! او حالا با عنوان یک تبهکار و قاتل سریالی شناخته می شد!

او بعد از اینکه از نیروی پلیس اخراج شد، به فلوریدا بازگشت و تصمیم گرفت تا خودش قانون را اجرایی کند. او در حدود 1 سال فعالیتش به عنوان قاتل سریالی، جان 9 نفر را گرفت(6 مرد و 3 زن – 5 نفر هم سیاهپوست بودند)!

برای خواندن ضربه بزنید
لیدیا شرمن کسی که 6 کودک خود را کشت!

مانوئل پاردو جونیور

در سال 1986 بود که مانوئل و دوست و همکارش (رونالد گارسیا) به جرم قتل 9 نفر توسط نیروی پلیس دستگیر شدند. آنها مقتولها را با گلوله به قتل می رسانند. حتی وقتی که فرد را میکشتند، برای اطمینان باز هم به جسد شلیک میکردند.

در بین این 9 قتلی که مانوئل انجام داد، بدترین آن بریدن سر یک زن و شوهر قاچاقچی بود؛ مانوئل درحالی که به آن دو شلیک کرده بود و آنها در حال خونریزی بودند، سرشان را از تنشان جدا کرد. البته مقدار زیادی هم کوکائین همراه این زن و شوهر بوده که بعد از مرگ از صحنه جرم ناپدید شده که حدس اولیه نیرو پلیس این بود که مانوئل آن را برداشته.

او بعد از دستگیر شدن، در دادگاه اعلام کرده همه مجرمان و سیاهپوست، گناهکار هستند و اگر کسی نتوانند جرم آنها را ثابت کند، من آنها را به سزای اعمالشان می رسانم که در این چند مدت، وظیفه ام را درست انجام دادم.

همچنین بخوانید: قاتل سریالی ایرانی که پس از آزار و اذیت بچه ها می کشت! 

جوانی مانوئل پاردو

دو سال دادگاه او طول کشید. او در جسله ای که در سال 1988 برگزار شد رو به قاضی کرد و اینگونه گفت:

“من از انجام هیچکدام از این کارهایم پشیمان نیستم و خیلی خوشحال میشدم که به جرم 99 مجرم در جلوی شما حضور پیدا میکردم. من از جان دادن این افراد لذت می برم. هر چه زودتر باید این انگلها از روی نقشه محو میشدن که من این کار را انجام دادم.”

 

در نهایت در سال 1990 بود که مانوئل پاردو جونیور به 15 سال زندان و 9 بار اعدام محکوم شد! وکیل او تلاش های زیادی مبنی بر دیوانه نشان دادن مانوئل کرد تا از اعدام او جلوگیری کند؛ البته موفق هم شد و حکم اعدام برداشته شد، ولی یک سال بعد قاضی دوباره نظرش برگشت و دوباره حکم اعدام برای این قاتل زنجیره ای صادر شد.

برای خواندن ضربه بزنید
کارل پانزرام کیست؟

در تاریخ 11 دسامبر سال 2012، حکم اجرایی شد و مانوئل پاردو در زندان فلوریدا اعدام شد!

او قبل از اینکه اعدام شود، یک نامه ای نوشته بود و در گفته بود که دوست داشت هر چه زودتر بمیرد! او همچنین گفته بود که در کشتن آن 3 زن نقشی نداشته و هدفش فقط در کشتن مردها بوده!

 

نظر شما درباره این قاتل چیه؟ به نظر شما مانوئل پاردو واقعا دیوانه بوده یا از قصد چنین کارهایی رو میکرده؟ آیا کارش درست بوده؟ نظرات خودتان را در قسمت کامنتها برای ما بنویسید. ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.