اسرار شیطانی کتاب کلید سلیمان!! سلیمان شیاطین را کنترل میکرد؟

تقریبا همه مسلمانان از فتوحات و عظمت دوران سلیمان نبی باخبر هستند. عظمتی که در این دوران وجود داشت یک چیزی شبیه بقیه سلسله های پادشاهی نبود! او تمامی اجنه و شیاطین را در اختیار خود داشت و این موجودات برای وی کارهای بینظیر و غیرممکنی را انجام می دادند. از معروفترین این اعمال می توان به ساخت معبد سلیمان و چاههای لینه اشاره کرد.

تصویری از سلیمان نبی

 

داستان چاههای لینه از چه قرار است؟

لینه در اصل نام یک روستایی است که شمال پادشاهی سعودی واقع شده. در این روستا حدود 300 چاه حفر شده! حالا قسمت عجیب ماجرا کجاست؟ به تصویر پایین دقت کنید…

چاه لینه

همه این چاهها در دل صخره ها به وجود آمدند و با عقل جور در نمی آید که این چاهها در دوران باستان که هیچ وسیله مدرنی نبوده حفاری شده باشند. در اسناد تاریخی اینگونه آمده که اجنه این چاهها را برای سلیمان نبی ساختند. (زمانیکه از بیت المقدس در حال سفر به سمت یمن بود.) آنها این چاهها را کندند تا ارتش سلیمان در زمان استراحتشان در این مکان، از این آبهای گوارا استفاده کنند.

جالب است بدانید هنوز که هنوز است این آبها قابل خوردن و گوارا هستند! حفاری این چاهها در دل این صخره، حتی امروزه هم غیرممکن است!!

همچنین بخوانید: بهترین کتاب سفر در زمان + بررسی 6 تا از برترین کتابها

 

کتاب کلید سلیمان چرا نوشته شد؟ و به دست چه کسی؟

آلیستر کراولی

احتمالا با آقای “آلیستر کراولی” آشنا هستید. آلیستر کراولی بنیانگذار آئین ترما بود و همچنین مقالات زیادی در علوم خفیه منتشر کرده! این کتاب به دست وی نگاشته شد. حالا قسمت عجیب ماجرا اینجاست که چگونه؟ شاید یک انسان عادی با کمی تحقیق یک کتابی با هر عنوانی بنویسد؛ ولی تحقیقات آلیستر فرق میکرد.

آلیستر کراولی در سال 1904 به مصر رفت و مدت 40 شبانه روز، مناسک شیطانی را انجام داد و در روزهای 8 الی 10 آپریل شیطان را پرستید و پس از آن موفق به دیدار با جنی به نام آیواس شد.

برای خواندن ضربه بزنید
معرفی کتاب آیین زرتشت‌ کهن‌ روزگار و قدرت ماندگارش + خرید کتاب

پ.ن: الان نام رهبر شیطان پرستان جهان مرلین منسون است که تمامی شیطان پرستان از او تبعیت میکند.

تصویر آیواس

آیواس از طرف شیطان، حقایقی را به آلیستر گفت. آلیستر این صحبتها را به نگارش درآورد و درنهایت کتابی با عنوان “شریعت” را منتشر کرد. بعد از مدتی وی کتاب کلید سلیمان را نوشت و در آن درباره اجنه و شیاطینی صحبت میکند، که برای اربابان خود کارهای وحشتناک و شومی را انجام می دادند و یا اینکه آنها را پرستش میکردند!

همچنین بخوانید: اسامی شیطان :بهترین منبع بررسی نامهای شیطان

این کتاب در دو جلد منتشر شده؛ جلد اول درباره چگونگی احضار جن و شیطان است. اینکه چطور میتوان یک جن را احضار کند! جدا از این موضوعات، در داخل این جلد به بحثهای دیگری هم اشاره شده. برای مثال آموزش می دهد که وسایل گمشده خود را چطور پیدا کنیم، چگونه فردی را عاشق خود کنیم و …

جلد کتاب کلید سلیمان

و اما جلد دوم… جلدو دوم کارهایی است که احضار کننده باید آنها را انجام دهد؛ از طرز لباس پوشیدن گرفته تا طریقه قربانی کردن برای شیاطین!

آلیستر کراولی گفته که تنها راه در اختیار گرفتن و ارتباط برقرار کردن با شیاطین ریاضت کشیدن است. برای مثال چهل روز غذا نخوردن و تحت فشار گذاشتن روح و جسم و خیلی کارهای دیگر…

باید بدانید که جن و شیطانی هیچگونه قدرتی بر انسان ندارند و این انسان است که خودش را با اعمالش در اختیار شیاطین قرار می دهد!

کتاب های دیگری هم وجود دارند تقریبا در همین زمینه های هستند. کتابهای مثل کتاب رستاخیر مردگان که گفته شده هیج کسی از وجود آن با خبر نیست.

 

نظر شما چیست؟ شما فکر میکنید که این چاهها به دست اجنه حفاری شدند؟ آیا سلیمان نبی اجنه را در اختیار داشت؟ نظرات خودتان را در کامنتها برای ما بفرستید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.