قبرستان جن ها در ایران (100% واقعی) – قبرستان جن کجاست؟

در یکی از روستاهای استان سیستان و بلوچستان، یک قبرستان ترسناکی وجود دارد که به قبرستان جن ها معروف است؛ آنهم به دلیل وجود سنگ قبرهای عجیب و غریبی که هیچ شباهتی به سنگ قبرهای انسانها ندارد. از سایز این قبرها گرفته تا شکل و شمایل آنها. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این مکان اسرارآمیز بپردازیم.

شما همچنین میتوانید ویدئو این مقاله را از کانال یوتیوب ما ببینید. برای تماشای این ویدئو اینجا کلیک کنید.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

آیا قبرستان جن وجود دارد؟ این قبرستان کجاست؟

گورستان ترسناک جن

اگر شما تمایل دارید که واقعا به چنین مکان ترسناکی بروید، باید به “روستای تیس” یکی از روستاهای شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان سفر کنید.

البته خود این روستا هم یک روستای باستانی و تاریخی به شمار می روید و همین موضوع باعث شده تا اسناد و مدارک باستانی بسیاری از دل این روستا به بیرون کشیده شود؛ یکی از این مدارک باستانی، قبرستان جن می باشد.

به گفته بومیان این منطقه، این قبرستان ترسناک آنقدر عجیب و غریب و وحشتناک است که خود آنها هم حتی از کنار این قبرستان هم رد نمی شوند.

عکس قبرستان جن ها در ایران

شاید این سوال در ذهن شما پیش بیاید که چرا این قبرستان اصلا به قبرستان جن شهرت دارد؟ دلیل اصلی آن سنگ قبرهای این گورستان است. سنگ قبرهایی که در این گورستان کاشته شده به گونه ای است که هیچ شباهی به سنگ قبرهای یک انسان مُرده ندارد.

با اینکه با گذشته سالیان سال، بسیاری از این سنگها نابود شدند، ولی باز هم اثراتی از این سنگ قبرها به چشم میخورد و آنقدری هست که بتوانیم حدس بزنیم اینجا قبلا یک گورستان بوده!

 

عجیب ترین سنگ قبر گورستان ترسناک جن

قسمت عجیب این قبرستان برمی گردد به یکی از قبرها که طول و عرض زیادی دارد و با دیدن آن، سوالات فراوانی به ذهن انسان خطور می کند!

برای خواندن ضربه بزنید
10 تا از محبوب ترین مکان برای خودکشی

عکس قبرستان جن در ایران

این سنگ قبر 2 متر و 25 سانتیمتر طول و 110 سانتیمتر عرض دارد. قطعا بعد از متوجه شدن این سنگ قبر در این قبرستان، سوالات زیادی باید ذهن یک انسان کنجکاو را درگیر کند. سوالاتی مثل:

  • چه کسی این سنگ قبر را کنده است؟
  • برای چه کسی حفاری شده؟
  • آنها با چه ابزاری توانستند چنین قبری را بکنند؟
  • چرا بر روی یک لایه سنگی این قبر را حفاری کردند؟
  • چرا آنقدر بزرگ کنده کاری شده؟

مردمان محلی نتوانستند هیچ جوابی برای هیچکدام از این سوالات مطرح شده ارائه دهند و تنها جواب آنها متصل شدن به جن و ارواح بود و برای همین این قبرستان را به عنوان قبرستان جن در ایران معرفی کردند.

 

چرا قبرستان جن؟ چرا قبرستان غولها نه؟

قبرستان جن در چابهار

سوال بعدی که در جواب این مردمان به ذهن ما خطور میکند این است که چرا آنها گفتند قبرستان جن؟ چرا اصلا نگفتند این قبرستان برای بیگانه ها است و یا غولها آنها را ساخته اند؟

باید بدانید که گفته شده جنها می توانند اجسامی با وزن 500 تن را به راحتی آب خوردن جا به جا کنند و برای همین بوده که آنها اینگونه جواب سوالات را دادند!

مردمان محلی بر این باور هستند که جن و ارواح، مرده های خود را در این منطقه دفن کردند و هر شب به داخل این قبرها رفته و برای جنهای فوت شده دعا میکنند؛ حتی بعضی ها گزارش کردند که شبها صداهای عجیب و غریبی هم از داخل این قبرستان به گوش میخورد. صدایی مانند صدای گریه و زاری!!!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.